www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
ProgressCommunications.euINFLUX PRProgressCommunications.eu

Volg ook via:
Datum: (22 jaar en 146 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Charly PR

Inter Access introduceert nieuwe mySAP All-in-One oplossingen voor specifieke branches in het MKB

Hilversum, 27 februari 2004 - Inter Access heeft zijn op mySAP All-in-One gebaseerde oplossing Prodin-P5 verder afgestemd op specifieke sectoren binnen de discrete productie-industrie. Daarnaast ontwikkelde Inter Access een aantal add-ons, bijvoorbeeld voor de koppeling tussen project- en productieplanning en voor detailplanning, planbordfunctionaliteit, specifieke rapportages en koppelingen naar barcodering en e-mail. Inter Access biedt Prodin-P5 in vier nieuwe, aanvullende versies ter ondersteuning van de specifieke logistieke besturing van bedrijven in de branches Basis Metaal, Metalen Producten, Flexible Packaging en Sociale Werkvoorzieningen. 

  • Prodin-P5 Mill voor de Basis Metaal-industrie, waaronder gieterijen en producenten van profielen, plaat en draad.
  • Prodin-P5 Metal voor de Metalen Producten-industrie: producenten van kozijnen, constructies, ketels et cetera.
  • Prodin-P5 Flexpack voor producenten van verpakkingsmaterialen met bedrukking, zoals draagtassen, zakken, diepvriesverpakkingen, folies et cetera.
  • Prodin-P5 SW voor sociale werkplaatsen.

Deze vier nieuwe versies zijn specialisaties op de door SAP gekwalificeerde Prodin-P5 voor de Machine- en Apparatenbouw. Prodin-P5 is een voor het MKB aangepaste versie van mySAP All-in-One. De complexiteit van mySAP is sterk gereduceerd, zodat ook kleine en middelgrote ondernemingen met minder mensen efficiënt kunnen profiteren van de brede SAP-functionaliteit. Inter Access heeft Prodin-P5 in eerste instantie ontwikkeld ter ondersteuning van de specifieke productiebesturing binnen de Machine- en Apparatenbouw. Prodin-P5 ondervangt onder andere de kenmerken van projectmatige productie en productie op klantorder met verschillende vormen van engineering en logistieke besturing. Dat de behoefte aan deze oplossing groot is, blijkt uit het feit dat een groot aantal bedrijven, waaronder Dalsem Kassenbouw, EBM-Techniek, Te Strake, Burgers Verpakkingen en PKF-Pallets, al gebruikmaakt van Prodin-P5-oplossingen.

Han Beckmann, directeur van Burgers Apeldoorn: "De keuze voor SAP binnen een middelgrote organisatie ligt op het eerste oog niet voor de hand. Maar gezien onze complexe productieprocessen waarin maatwerk en herhalingsopdrachten elkaar regelmatig afwisselen, hebben we de kracht van SAP qua functionaliteit beslist nodig. Met Prodin-P5 van Inter Access kunnen we onze productieprocessen verder integreren en de time-to-market van de verpakkingsproducten voor onze klanten verder verkorten. Bovendien beschikken we voortdurend over een compleet overzicht van alle processen binnen onze onderneming."

Prodin-P5 is op ASP-basis (Application Service Provider) inzetbaar. De infrastructuur, softwarelicenties en onderliggende technologie worden dan door Inter Access beheerd in zijn gespecialiseerde rekencentrum, zodat de klant zich kan richten op zijn primaire processen. Bovendien blijven investeringen laag doordat de klant per kwartaal wordt gefactureerd op basis van het aantal gebruikers. Deze oplossingen zijn 'On-Demand' leverbaar en dankzij de standaardimplementatieaanpak en beschikbare documentatie, procesbeschrijvingen, opleidingen, werkinstructies en conversie-tools binnen drie à vier maanden te implementeren.

Over Inter Access
Met ca. 1.000 medewerkers in Nederland en België biedt Inter Access sinds de oprichting in 1980 geïntegreerde, bedrijfsbrede ICT-oplossingen en -toepassingen voor het optimaliseren van (interne) bedrijfsprocessen, kennismanagement, klanten/relatiebeheer, logistieke ketens en e-commerce. Inter Access onderscheidt zich niet alleen met ICT-expertise, maar ook met grote branchekennis in vele sectoren. Inter Access vertaalt zijn geïntegreerde visie in branchespecifieke oplossingen met aandacht voor beheer. Een helder en praktijkgericht model voor strategisch en operationeel succes.

Voor meer informatie:

Lammers van Toorenburg Benelux PR
Marjan Kok
Telefoon: 030 656 50 70
E-mail: interaccess@lvtpr.nl

Inter Access B.V.
René van der Kolk
Telefoon: 035 688 84 62
E-mail: rene.van.der.kolk@interaccess.nl


Verstreken tijd: 22 jaar en 146 dagen
Inter Access B.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Productowner.nl
Logo ZAMKO
Logo Innvolve
Logo ClickPatrol
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo DNA Services B.V.
Logo PQR
Logo Web Wings
Logo Spryng
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo Red Hat
Logo HCC
Logo Xebia
Logo Unit4
Logo reichelt elektronik
Logo Conclusion
Logo Schneider Electric
Logo Proofpoint
Logo PQR
Logo KnowBe4
Logo Web Wings
Logo Schneider Electric
Logo Learned
Logo Red Hat
Logo Veeam Software
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103950 persberichten
7050 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17601 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
ProgressCommunications.euwww.deepr.nlINFLUX PR