www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
www.whizpr.nlINFLUX PRwww.whizpr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (22 jaar en 80 dagen geleden)
Bedrijf:

De IgloMora Groep verbetert datakwaliteit met Human Inference

Arnhem, 19 februari 2004 - De IgloMora Groep, onderdeel van Unilever, met het hoofdkantoor in 's-Hertogenbosch en fabrieken in Hellendoorn, Maastricht en Mol (België) gebruikt sinds kort de software van Human Inference voor het verbeteren en handhaven van de kwaliteit van haar adresgegevens. De IgloMora Groep houdt via vertegenwoordigers en mailings regelmatig contact met haar klanten, hiervoor zijn correcte adresgegevens van groot belang. Het gaat hier om adressen van verkooppunten zoals snackbars, winkels en strandtenten waar bekende merken worden verkocht zoals Iglo-diepvriesproducten, diepvriessnacks van Mora en ijs van Ola, Ben & Jerry's, Hertog en Swirl's.

Human Inference heeft met hun module itACA voor IgloMora Groep een adresschoningsmodule op maat gemaakt. Eén maal per maand, tegelijk met het verschijnen van de nieuwe postcodetabel, schoont IgloMora het gehele bestand. Vanuit het eigen CRM-systeem worden alle adresgegevens geëxporteerd en aangeboden aan de adresstandaardisatie-software van Human Inference. Hiermee worden inconsistenties, foutieve straatnamen en woonplaatsen en verkeerde postcodes volautomatisch verbeterd. De geschoonde adresgegevens worden daarna weer geïmporteerd in het systeem.

Cees van Stam, projectleider IgloMora Groep: “ Het is voor ons cruciaal om op elk moment de juiste adressen in onze database te hebben. De software van Human Inference kan op basis van een groot aantal referentiepunten bepalen of een bepaald adres in onze database waarschijnlijk niet klopt. Dat kan een foutieve schrijfwijze zijn of een onjuist ingevoerde postcode. We hebben nu een aantal keren een opschoningprocedure gedraaid en al een groot aantal verbeteringen kunnen aanbrengen. Het controleren en opschonen gaat heel snel: ons bestand van zo’n 100.000  adressen wordt in 10 minuten verwerkt. Over de samenwerking met met Human Inference zijn wij trouwens zeer te spreken. Op basis van onze input hebben zij ‘off site’ de applicatie op maat gemaakt en daarna bij ons geïmplementeerd.”

Eddy Reimerink, account manager van Human Inference, ziet dat ook business to business bedrijven in branches als food en retail zich steeds meer bezig houden met kwaliteit van hun klantgegevens. IgloMora Groep is daarvan een uitstekend voorbeeld. Hier is een verkeerd adres direct merkbaar in allerlei processen als facturatie, distributie en marketing. Hij verwacht dat deze trend zich doorzet en er meer van dit type bedrijven het belang van een goede kwaliteit naam- en adresgegevens gaan inzien en hun maatregelen treffen.

------------

Human Inference
Human Inference is als Nederlandse onderneming, marktleider op het gebied van datakwaliteitssoftware. De software waarborgt en verhoogt de kwaliteit van relatiegegevens en heeft tot doel de communicatie en interactie tussen bedrijven en hun relaties te optimaliseren. De software van Human Inference wordt voornamelijk gebruikt voor de identificatie, validatie en  standaardisatie van klantgegevens. Hierdoor wordt onder meer de effectiviteit van direct marketingcampagnes, fraudedetectie en identificatie in call centers verhoogd.

Naast het hoofdkantoor in Arnhem, heeft Human Inference ook vestigingen in Duitsland en België. Human Inference’s software is in gebruik bij meer dan 150 bedrijven, waaronder ABN AMRO, Allianz Nederland , Centraal Beheer Achmea, Delta Lloyd Verzekeringsgroep, ING Bank, KPN Telecom, MarktSelect, Microsoft Nederland, NS Reizigers, Centrale Justitiële Documentatie, Belastingdienst Automatiseringscentrum, Center Parcs, Wegener en Siemens.

Voor meer informatie: www.humaninference.nl


Verstreken tijd: 22 jaar en 80 dagen
Quadient Data .. contact  

+31 (0)26 3550655
www.quadient.com

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Lumex
Logo alpha.one
Logo Palo Alto Networks
Logo Schneider Electric
Logo Xebia
Logo Trend Micro
Logo Veeam Software
Logo Descartes
Logo Huawei Technologies (Netherlands) B.V.
Logo Amazon Web Services
Logo Furore Conclusion
Logo Zscaler
Logo Anker Innovations
Logo Vertiv
Logo Wuunder
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103478 persberichten
7019 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17287 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
www.deepr.nlwww.deepr.nlINFLUX PR