www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
ProgressCommunications.euwww.deepr.nlINFLUX PR

x.com/ictberichten
Datum: (22 jaar en 95 dagen geleden)
Bedrijf:

Microsoft CRM in Nederland beschikbaar

Eerste implementaties bij Nederlandse klanten

Schiphol-Rijk, 12 februari 2004 - Kleine en middelgrote organisaties zien zich in toenemende mate gesteld voor dezelfde uitdagingen als grote ondernemingen wat betreft klantenbeheer en het opbouwen en onderhouden van een heldere contacthistorie met klanten en partners. De bestaande oplossingen zijn voor deze bedrijven meestal echter geen optie, gezien de kosten en de complexiteit ervan. Microsoft Business Solutions heeft een CRM-oplossing ontwikkeld die specifiek is ontworpen om te voorzien in de behoeften van kleine en middelgrote organisaties. De Nederlandstalige versie van deze customer relationship management-oplossing, Microsoft CRM 1.2, is nu beschikbaar op de Nederlandse markt, via de verschillende resellers en Microsoft Business Solutions Partners. Inmiddels zijn ook de eerste implementaties van Microsoft CRM bij Nederlandse organisaties een feit.

Microsoft CRM is een krachtige en gebruikersvriendelijke oplossing voor het opbouwen van een blijvende en winstgevende relatie met klanten. Met Microsoft CRM krijgen middelgrote bedrijven tegen lagere kosten nu de beschikking over technologie en services die tot nu toe waren voorbehouden aan grote ondernemingen met omvangrijke IT-budgetten. Microsoft CRM is eenvoudig te gebruiken, in te zetten en te onderhouden als ook in staat mee te groeien met het bedrijf. Kleinere bedrijven die gebruik willen maken van Microsoft CRM, kunnen de oplossing inzetten in combinatie met Microsoft Small Business Server. Microsoft CRM is ook geschikt voor afdelingen en divisies van grote organisaties.

LogicaCMG: Microsoft CRM in combinatie met Genesys In Nederland wordt Microsoft CRM door diverse Microsoft-partners geïmplementeerd, onder andere door launchpartner LogicaCMG. LogicaCMG biedt een oplossing die bestaat uit Microsoft CRM en het product Gplus Adapter for Microsoft CRM van Genesys Telecommunications Laboratories. Via deze oplossing kan de krachtige CRM-functionaliteit van het Microsoft-product naadloos gecombineerd worden met de geavanceerde mogelijkheden van de platformonafhankelijke callcenteroplossingen van Genesys.

Organisaties kunnen met behulp van de gecombineerde oplossing van Microsoft, LogicaCMG en Genesys hun communicatie en samenwerking met partners, klanten en medewerkers optimaliseren, wat in een lagere total cost of ownership en hogere klanttevredenheid resulteert dan bij aparte oplossingen. Deze oplossing is bij uitstek geschikt voor kleine en middelgrote organisaties, met name voor hun helpdesk- , verkoop-, telesales- en serviceafdelingen.

Logica CMG is voor zowel Microsoft als Genesys een prefered integratiepartner voor alle CRM en callcenter gerelateerde zaken.

Pensioendesk
Een van de eerste organisaties die Microsoft CRM operationeel in gebruik heeft, is Pensioendesk Nederland B.V., het grootste landelijke netwerk van pensioenadviesbureaus in Nederland. De organisatie bestaat ruim 10 jaar en heeft het hoofdkantoor in Baarn. Naast het leveren van fiscaal-juridische en marketingondersteuning is een van de belangrijkste hulpmiddelen die Pensioendesk gebruikt bij het ondersteunen van haar leden, het leveren van leads. Het verkrijgen, distribueren en het beoordelen van de kwaliteit van deze leads was tot nu een complexe taak die veel tijd en geld in beslag nam. Deze kwaliteit is echter voor veel pensioenkantoren bepalend voor de vraag of Pensioendesk de toegevoegde waarde biedt die zij nodig hebben.

Om beter inzicht te krijgen in deze kwaliteit besloot Pensioendesk om Microsoft CRM te implementeren. Deze implementatie, die door Microsoft Business Solutions Partner ComputerPlan werd uitgevoerd, levert Pensioendesk tal van nieuwe mogelijkheden op, waaronder nauwe integratie met Microsoft Outlook-functionaliteit en mogelijkheden voor het segmenteren van deelnemers, externe relaties en leads, uitgebreide selectiemogelijkheden en een workflowmanager die zorgt voor vast omlijnde procedures met betrekking tot de verwerking van leads.

Volgens Edgar Dauvillier, Marktmanager van Pensioendesk Nederland B.V., zijn de eerste ervaringen met de Microsoft CRM-oplossing positief: "De integratie met Microsoft Outlook, het workflowsysteem en de toegankelijkheid via het web maakt het voor onze medewerkers aanzienlijk gemakkelijker om de leads die bij ons binnenkomen goed te beoordelen en verder af te handelen. Daarnaast hebben we nu een helder inzicht in alle lopende contacten en kunnen we gemakkelijk mailings verzenden naar de juiste doelgroepen. Bovendien zorgt de integratie met Microsoft Windows Small Business Server voor een kosteneffectieve oplossing."

Meer informatie over Microsoft Business Solutions CRM is te vinden op www.microsoft.nl/crm.

Microsoft Business Solutions
Microsoft Business Solutions, een divisie van Microsoft, biedt een reeks geïntegreerde end-to-end businessapplicaties en -diensten. Deze oplossingen zijn speciaal ontwikkeld om kleine, middelgrote en grote bedrijven te verbinden met klanten, medewerkers, partners en leveranciers. De applicaties van Microsoft Business Solutions optimaliseren zakelijke processen voor customer relationship management, financiën, analyse, human resources management, e-commerce, productie en retail management. De oplossingen bieden complete inzichten die de basis leggen voor zakelijk succes. Voor meer informatie: www.microsoft.nl/businesssolutions

LogicaCMG
LogicaCMG is een grote internationale speler in ICT dienstverlening en draadloze datacommunicatie. Zij levert diensten op het gebied van management en ICT consultancy, systeemintegratie en outsourcing aan klanten in diverse markten, zoals telecommunicatie, bank- en verzekeringswezen, energie en utilities, industrie, distributie, transport en de overheid. De onderneming ontstond uit de fusie van Logica en CMG in december 2002 en heeft ca 21.000 medewerkers in dienst, kantoren in 34 landen en bijna 40 jaar ervaring in ICT dienstverlening. LogicaCMG heeft haar hoofdkantoor in Europa en is genoteerd aan de beurzen van Londen en Amsterdam (LSE:LOG; AEX: LOG). Meer informatie is beschikbaar via www.logicacmg.com/nl.

Genesys
Telecommunications Laboratories, Inc., een dochteronderneming van Alcatel, richt zich volledig op het leveren van software voor call centers. Genesys weet dat een betere interactie met de klant tot een beter bedrijfsresultaat en een goede reputatie van het bedrijf kan leiden. In 80 landen maakt Genesys deze belofte waar door oplossingen te leveren voor customer services van Global 2000-ondernemingen, overheidsinstanties en dienstverlenende bedrijven uit de telecommunicatiesector die meer dan 100 miljoen klanteninteracties per dag afhandelen. Dankzij geavanceerde routing en verslaggeving via spraak-, e-mail- en internetkanalen kunnen klanten al bij het eerste contact met de meest geschikte medewerker worden verbonden. Genesys levert oplossingen voor customer services, helpdesks, order desks, incassobureaus, medewerkerbeheer en het beheer van de uitgaande telefonische verkoop en dienstverlening. Voor meer informatie zie: www.genesyslab.com.

Microsoft
Microsoft (NASDAQ: MSFT) is opgericht in 1975 en is marktleider op het gebied van software, diensten en Internet-technologie voor privé- en zakelijk computergebruik. Het bedrijf levert een brede reeks aan diensten en producten - waaronder softwareoplossingen voor snel en flexibel zakendoen. Deze zijn ontwikkeld om mensen en organisaties nu en in de toekomst meer mogelijkheden te bieden voor toegang tot de informatie die zij nodig hebben, ongeacht op welke plaats, op welk moment en met welk apparaat.

Voor meer informatie:
Microsoft Persdesk, telefoon: +31 (0)23 - 569 82 22, e-mail: mspers@monogram.nl

Dit persbericht en andere persinformatie van Microsoft kunt u ook vinden op de website van Microsoft Nederland, op pagina www.microsoft.nl/press/.

Microsoft en Windows zijn hetzij gedeponeerde handelsmerken hetzij handelsmerken van Microsoft Corporation in de Verenigde Staten en/of andere landen. Alle andere merk- en productnamen zijn handelsmerken of geregistreerde handelsmerken van hun respectieve houders.


Verstreken tijd: 22 jaar en 95 dagen
Microsoft contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Incubeta
Logo Palo Alto Networks
Logo NetApp
Logo Red Hat
Logo PocketBook
Logo NTT DATA
Logo OneXillium
Logo myBrand
Logo Klearly
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Schneider Electric
Logo Reverse IT
Logo KnowBe4
Logo Zendure
Logo EPAM Systems
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103518 persberichten
7023 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17320 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
www.whizpr.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu