ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
www.whizpr.nlwww.deepr.nlProgressCommunications.eu

x.com/ictberichten
Datum: (22 jaar en 19 dagen geleden)
Bedrijf:

WatchGuard herdefinieert netwerkbeveiliging voor MKB met nieuwe Firebox X

Lancering van eerste geïntegreerde beveiligingsapplicatie specifiek ontworpen voor schaalbaarheid

Den Haag, 10 februari 2004 - Firebox X; WatchGuard’s (Nasdaq: WGRD) nieuwe lijn van geïntegreerde beveiligingsapplicaties voor het MKB zijn de eerste producten in de beveiligingsindustrie die zo zijn ontworpen dat een klant met een software key het product kan upgraden naar een hoger model in de serie. De Firebox X serie levert een combinatie van firewall, VPN, application layer inspection, intrusion prevention, spam blocking, web filtering en authenticatie in één apparaat. Over een periode van vier jaar is de Firebox X ruim 80% goedkoper dan vergelijkbare toepassingen in de markt.

De Firebox X applicatie is zo ontworpen dat hij kan meegroeien met een organisatie zonder dat er extra investeringen of manuren nodig zijn om hardware te vervangen terwijl het bedrijf toch kan bijblijven inzake bijkomende prestaties en capaciteit op het vlak van netwerkbeveiliging. Klanten kunnen nieuwe features zoals; content filtering of anti-virus software immers eenvoudig inschakelen door aankoop van een license key. Alle geïntegreerde beveiligingsfuncties en capaciteiten van de Firebox X kunnen beheerd worden door de WatchGuard Systeem Manager, dat eenvoudig te bedienen is.

De Firebox X beschikt over WatchGuard’s ‘Intelligent Layered Security (ILS) architectuur, ontworpen om netwerkbeveiliging te maximaliseren, zonder dat het ten koste gaat van prestaties. De ILS architectuur neutraliseert bedreigingen door een gecoördineerde ‘multi layer’ beveiligingsaanpak, waardoor uiterst efficiënt met de beschikbare processorcapaciteit wordt omgegaan. In de toekomst zullen ook netwerkbeveiligingsfeatures als gateway anti-virus en signature-based intrusion prevention deel uit maken van de ILS architectuur.

Daarbij bevat de Firebox X architectuur een intrusion prevention capaciteit die netwerkverkeer inspecteert en blokkeert op applicatie niveau. In 1997 was WatchGuard het eerste bedrijf dat beveiliging op applicatie niveau integreert in een applicatie. Tegenwoordig is WatchGuard nog steeds de enige aanbieder die intrusion prevention op dit niveau geïntegreerd heeft in een netwerkbeveiligingsproduct voor het MKB.

Elke applicatie heeft 6 Ethernet poorten (3 actieve in eerst instantie) waardoor de Firebox X zowel als omgeving beveiligingsapparaat kan figureren en als firewall tussen afdelingen (met als optie op een 3 poort upgrade). Door gebruikers en apparaten te scheiden en door het opleggen van een strikt beveiligingsbeleid kunnen bedrijven zich wapenen tegen aanvallen van binnen en buiten. De harddisk sleuf geeft de mogelijkheid om een harddisk in de applicatie te steken, wat ook ruimte mogelijk maakt om in de toekomst bijvoorbeeld functionaliteiten als anti-virus quarantaine of on-broad logging in te zetten.

"Onze IT missie is om de beste beveiliging te bieden tegen een redelijke prijs", aldus Erika Anderson, hoofd technical services bij Unionbay Sportswear. "Beveiliging moet ons vrijwaren van dreigingen tegen een minimum aan beheer en onderhoud. WatchGuard’s nieuwe Firebox X voldoet hier volledig aan. De beveiliging is bijzonder betrouwbaar en je hoeft geen expert te zijn om hem te installeren. Met de Firebox X hebben wij de beveiliging die we nodig hebben voor nu, maar ook voor in de toekomst."

"De meeste grote netwerkbeveiligers willen graag een voet aan de grond krijgen in het MKB segment. WatchGuard is met haar jarenlange ervaring in de beste positie om tegemoet te komen aan beveiligingseisen die gelden binnen dit segment", zegt Charkes Kolodgy, research director bij IDC. De introductie van een geïntegreerde beveiligingsapplicatie, ontworpen met het oog op groei van snelheid, capaciteit en functionaliteit sluit bijzonder goed aan bij de eisen van het MKB. WatchGuard neemt hiermee één van de grootste frustraties bij MKB klanten weg.

Marco Weeber, manager van WatchGuard in de Benelux zegt: "Wij leveren vanaf nu ‘security on demand’. Onze MKB klanten zeggen ons dat hun bedrijf groeit en daarmee nemen dus ook de bedreigingen toe, terwijl budgetten, beschikbaarheid van tijd en mensen beperkt blijven. Daarom leveren wij nu een geïntegreerde security appliance die de mogelijkheid biedt om netwerkbeveiliging binnen het MKB te herdefiniëren. Wij leveren nu ‘multi layer security’ op enterprise niveau, waarvoor normaliter meerdere apparaten nodig zijn. Wij doen dit zonder de complexiteit van het management ervan te vergroten. Service management, uitgebreide rapportage mogelijkheden, real-time monitoring en zelfs het managen van meerdere apparaten is mogelijk met het bijgeleverde intuïtieve management platform zonder bijkomende kosten.

Prijs en beschikbaarheid
De Firebox X bestaat uit 4 modellen: Firebox X500, Firebox X700, Firebox X1000 en Firebox X2500. Alle modellen zijn per direct beschikbaar. De advies verkoop prijzen variëren van: 1699 (Euro) voor de Firebox X500 tot 4599 (Euro) voor de X2500. Mogelijkheden tot upgrades van de Firebox X naar een hoger model en upgrades van een 3 poorts naar een werkzaam 6 poorts apparaat zijn beschikbaar per maart 2004. De Firebox X inclusief services zijn beschikbaar via WatchGuard resellers wereldwijd. Op www.watchguard.com is de dichtstbijzijnde reseller of distributeur te vinden.

Over WatchGuard Technologies
WatchGuard is een toonaangevende leverancier van dynamische en uitgebreide oplossingen voor internetbeveiliging. Deze oplossingen zijn speciaal ontworpen voor de bescherming van

bedrijven die het internet gebruiken voor e-business en veilige communicatie. WatchGuard heeft baanbrekend werk verricht met de ontwikkeling van de plug-and-play beveiligingstoepassing, Firebox en server beveiligingssoftware. Met haar innovatieve LiveSecurity Service stelt WatchGuard ondernemingen en gebruikers in staat hun beveiligingssystemen continu te actualiseren. Met WatchGuard ServerLock en AppLock/Web software kunnen belangrijke data en diensten worden beschermd tegen ongeautoriseerde of onbedoelde toegang en manipulatie. WatchGuard's RapidStream "Secured by Check Point" productlijn speelt in op de behoefte van grote ondernemingen die de prestaties, schaalbaarheid en flexibiliteit van VPN's binnen bestaande Check Point toepassingen willen verbeteren. Meer informatie over WatchGuard kunt u vinden op: www.watchguard.com.

Voor meer informatie kunt u contact opnemen met:
Donate Broenland
Weber Shandwick
Tel: +31(0)70 312 10 70
dbroenland@webershandwick.com


Verstreken tijd: 22 jaar en 19 dagen
WatchGuard Tec.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Not Secondary
Logo BeSharp Experts B.V.
Logo SEOgeek
Logo Kemker ICT Groep
Logo Art Of Automation
Logo WebshopOvername.nl
Logo Bommel Wonen
Logo Traffic Family B.V.
Logo De Reisspecialist
Logo Infodatek Group
Logo WeAreFrank!
Logo Keuze.nl BV
Logo Hooray B.V.
Logo Privalgo
Logo iSOC24
Logo Admonks
Logo Keuze.nl BV
Logo Art Of Automation
Logo DNA Services B.V.
Logo BusinessCom
Logo DNA Services B.V.
Logo Traffic Family B.V.
Logo TechOutlet
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo PQR
Logo Keuze.nl BV
Logo Twenty Four Webvertising
Logo DNA Services B.V.
Logo TechOutlet
Logo Manhattan Associates
Logo Infoblox
Logo Amazon Web Services
Logo Onguard
Logo Top Employers Institute
Logo Flanderijn
Logo IG&H
Logo EPAM Systems
Logo Zebra
Logo Wuunder
Logo Becky.works
Logo Vertiv
Logo Oryx World B.V.
Logo Thuistestenkopen.nl
Logo Lampdirect.nl
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
102792 persberichten
6968 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
16740 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
www.whizpr.nlwww.whizpr.nlwww.deepr.nl