www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
www.deepr.nlwww.whizpr.nlwww.deepr.nl

Volg ook via:
Datum: (22 jaar en 124 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Progress Communications

Xerox ook in 2004 nadrukkelijk aanwezig op CeBIT

Onder centraal thema ‘Innovation changes everything’ zal Xerox haar commitment aan klanten,’ het kanaal’ en de eigen industrie tonen

Persbericht CeBIT 2004
Hal 1, stand 2g8

Amstelveen, 9 februari 2004  --  Xerox heeft aangekondigd ook dit jaar weer aanwezig te zullen zijn op de CeBIT tentoonstelling in Hannover. Doelstelling van Xerox is om van 18 – 24 maart op haar Stand 2g8 in Hal 1 met name (potentiële) klanten en wederverkopers te overtuigen van haar volledig commitment aan beide doelgroepen.

Onder het thema ‘Innovation changes everything’ zal Xerox haar volledige range kleuren- en zwart-wit digitale multifunctionele systemen alsmede de Phaser netwerkprinters tentoonstellen. De markt kan dan tevens voor het eerst kennismaken met de eind januari jl. geïntroduceerde Phaser 8400 solid ink kleurenprinter, de Phaser 7750 A3 kleuren laserprinter en de Phaser 4500 A4 zwart-wit netwerkprinter. Xerox zal in zijn algemeenheid laten zien, dat zij blijft vooroplopen in innovatieve kantoortechnologie met het meest complete aanbod in producten, diensten en oplossingen voor kantoren van klein tot groot.

Op CeBIT, waar een aantal van Xerox’ belangrijke concurrenten verstek zal laten gaan, wil Xerox aan haar verkooppartners nog eens extra benadrukken dat het haar ernst is met het commitment aan en de ondersteuning van ‘het kanaal’. CeBIT wordt door Xerox vooral ook aangegrepen om bestaande relaties te verstevigen en om nieuwe partners te werven.

De Xerox-presentatie op CeBIT wordt geïnspireerd door het thema ‘Innovation changes everything’ dat wordt gehanteerd rondom haar sponsoractiviteiten bij de Olympische Spelen in Athene.

Meer informatie over de Xerox Office producten is te vinden op internet: www.xerox.com/office/pr. U kunt ook bellen naar 030 – 698 0 698.

Xerox Europe
Xerox Europe, de Europese organisatie van Xerox Corporation, levert een uitgebreid portfolio aan Xerox producten, oplossingen en diensten, alsmede bijbehorende supplies en software. Het aanbod richt zich op drie hoofdgebieden: kleine tot grote kantoren, productie-omgevingen in de grafische en printing-industrie en services, waaronder consulting, systeemontwerp en -management en facilitaire diensten rond documentgerelateerde toepassingen.

Xerox Europe heeft productievestigingen in Nederland, Ierland en het Verenigd Koninkrijk en een geavanceerd R&D centrum in Grenoble (Frankrijk).
Meer informatie over Xerox Europe is te vinden op www.xerox.com.

Xerox™, The Document Company® en het digitale X™ zijn handelsmerken van Xerox Corporation. Alle andere merken en productnamen zijn handelsmerken of geregistreerde handelsmerken van hun respectievelijke ondernemingen.

Recent van Xerox  
Hollandridderkerk vernieuwt productieomgeving met twee Xerox® Iridesse®-systemen

Xerox breidt geïntegreerde marktbenadering uit met breder A3-portfolio na overname Lexmark

Nieuwe wereldwijde go-to-marketstructuur moet groei en marktleiderschap van Xerox in Print versnellen

Verstreken tijd: 22 jaar en 124 dagen
PR contact  

Logo Progress Communications
Xerox contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo CONTACTCENTER4ALL
Logo Victoria ID
Logo Keuze.nl BV
Logo DNA Services B.V.
Logo Victoria ID
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo Amazon Web Services
Logo Zscaler
Logo NetApp
Logo Veeam Software
Logo Veeam Software
Logo Protime BV
Logo Fellowmind
Logo Exact
Logo Flanderijn
Logo Unit4
Logo Lucid Software
Logo Arval
Logo Palo Alto Networks
Logo PocketBook
Logo Lucid Software
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103695 persberichten
7031 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17425 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlwww.deepr.nlProgressCommunications.eu
www.deepr.nlwww.whizpr.nlINFLUX PR