ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
ProgressCommunications.euINFLUX PRINFLUX PR

Volg ook via:
Datum: (23 jaar en 160 dagen geleden)

Inside Technology verwerft distributie van Vbrick Systems.

Inside Technology B.V. heeft met Vbrick Systems een contract afgesloten voor de distributie van hun producten in de Benelux.

Vbrick Systems is gevestigd aan de oostkust van Amerika en gespecialiseerd in streaming video en VOD oplossingen voor zowel MPEG1, 2 als MPEG 4. Het producten pakket bestaat uit een uitgebreid programma van systemen waarbij gebruik gemaakt wordt van eigen ontwikkelingen die zijn geïntegreerd in complete systemen waarbij men zich onderscheidt in het leveren van compacte totaaloplossingen.

Geïntegreerde systemen
De systemen bestaat uit combinaties van MPEG1, 2 en MPEG 4 encoders en decoders voor 24 x 7 gebruik waarbij men dit tevens vanwege de lage “latency “van minder dan 180 msec. ook kan inzetten voor Video conferencing toepassingen.

ISMA MPEG4 alsmede Windows media
De Vbrick systemen kunnen worden geleverd als enkel of dubbel encoder/decoder systeem of in een combinatie van MPEG1 of 2 encoders maar ook samen met MPEG 4 oplossingen waardoor men video in hoge kwaliteit MPEG 2 over een lokaal netwerk kan streamen maar tevens in een ISMA MPEG 4 formaat over het internet. Naast dit ISA MPEG 4 compliant formaat zijn er ook oplossingen voor live transcoderen van MPEG 1of 2 streams naar Windows Media formaat (.mwv) voor zowel IP multicast als unicast toepassingen in bitrates van 20 Kbit/sec tot 1 Mbit/sec.

Stream player is een software programma wat te gebruiken is bij zowel live als VOD files. Het is een Plug in voor de Windows Mediaplayer en stelt de gebruiker in staat om naar MPEG 2 of MPEG 4 bestanden te kijken maar deze ook op te slaat bij een VOD toepassing . De functionaliteit is gelijk als die van een videorecoder dus play, pause, stop etc. Bij de player wordt ook een programma gids getoond zodat men kan zien welke programma’s er beschikbaar zijn of komen.

Naast de verschillende combinatie van encoder en decoders levert Vbrick ook VOD server’s en Ethernet Settop boxes.

Voor datasheets , foto’s of andere informatie kunt u contact op nemen met:

Inside Technology BV 
Fortranweg7
3821 BK Amersfoort
tel: 033-4558524
fax : 033-4558310
Internet: www.inside.nl
E-mail; info@inside.nl


Verstreken tijd: 23 jaar en 160 dagen

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo Proofpoint
Logo Zscaler
Logo LANCOM Systems
Logo Workday
Logo IG&H
Logo KnowBe4
Logo NTT DATA
Logo osapiens
Logo Marcommit
Logo PARKSIDE
Logo Exact
Logo Onguard
Logo Lightspeed
Logo Conclusion
Logo Veeam Software
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103824 persberichten
7041 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17518 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
www.deepr.nlwww.deepr.nlProgressCommunications.eu