20 november 2003 – Mobeon, een toonaangevende aanbieder van mobiele platforms voor voicemailboxes en mobiele e-mail, introduceert ondersteuning voor bedrijfsemail voor 3G-telefoons van NEC en Motorola.
De technologie biedt veilige, voordelige mobiele e-mail waarmee de zakelijke gebruiker onderweg kan werken. Met de software van Mobeon biedt de 3G-apparatuur toegang tot bedrijfsemail, agenda’s en adresboeken, met een veel hogere snelheid dan tweede generatie mobiele telefoons.
Mobeon’s product maakt gebruik van de online browsers die al standaard op de telefoon zijn geïnstalleerd. Apparaten hoeven dus niet stuk voor stuk geconfigureerd te worden, waardoor de oplossing gemakkelijker en sneller uit te rollen is.
"Snelheid en veiligheid zijn van doorslaggevend belang om van mobiel werken een reële optie te maken voor bedrijven. Onze oplossing in combinatie met 3G kan daarvoor zorgen", zei Robert Vangstad, vice-president of marketing bij Mobeon.
"Onze testen laten zien dat, door de combinatie van onze software te gebruiken op 3G-netwerken, gebruikers een echt ‘zakkantoor’ geboden wordt. Hierdoor kunnen ze daadwerkelijk productief zijn terwijl ze onderweg zijn. Ze hebben nu de mogelijkheid om pagina’s net zo snel te laden als wanneer ze deze opvragen via de snelle breedbandverbinding van het bedrijf. Deze tijdsbesparingen zijn een zegen voor elk bedrijf", aldus Vangstad.
Mobeon’s mPIM technologie (onderdeel van haar M2-serie) levert e-mailondersteuning voor de volgende 3G-apparatuur:
- NEC e606
- NEC e808
- Motorola A920