www.marcommit.nlwww.deepr.nlProgressCommunications.eu
www.whizpr.nlProgressCommunications.euProgressCommunications.eu

Volg ook via:
Datum: (23 jaar en 141 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: carolijn peelen bv

Alcatel levert belangrijke bijdrage aan de economische ontwikkeling van Zuid-Afrika

Parijs, 19 november 2003 - Alcatel heeft vandaag een innovatief project aangekondigd dat er op is gericht om geavanceerde telecommunicatievoorzieningen te bieden in afgelegen gebieden in Zuid-Afrika. Dit programma is onderdeel van het initiatief van president Thabo Mbeki voor de ontwikkeling van de ICT in het land. Alcatel werkt hiertoe samen met Vodacom, Zuid-Afrika's belangrijkste GSM operator, Manobi, een Frans-Senegalees MKB-bedrijf, en het Zuid-Afrikaanse Ministerie van Communicatie.

In de eerste fase van het project biedt Alcatel en zijn partners aan katoenproducenten in het dorp Makuleke toegang tot diensten die informatie verstrekken over vraag en aanbod van goederen op verschillende markten en de prijzen die daaruit voortvloeien.  Hierbij wordt gebruik gemaakt van GSM-telefoons en vaste verbindingen met het Internet waardoor de productiviteit, de verkoop en uiteindelijk de levensstandaard van deze mensen verhoogd wordt. Een gemeenschap van meer dan 1600 mensen profiteert hiervan. Dit zal verder worden uitgebreid naar 3000 mensen en later ook naar andere plaatsen, provincies en naar andere producten.

Dit programma is onderdeel van Alcatel's initiatief, gelanceerd tijdens Africa Telecom in Johannesburg in 2001, om actief bij te dragen aan het bestrijden van de digitale tweedeling in de wereld.

Daarnaast heeft Alcatel vandaag bekendgemaakt dat het een overeenkomst heeft getekend voor de verkoop van een belang van 30% in Alcatel's vestiging in Zuid-Afrika aan een nieuwe lokale partner als onderdeel van het Black Economic Empowerment (BEE) programma. Deze nieuwe partner wordt geleid door Peter Vundla van New Seasons en omvat verder een groep zwarte investeerders, telecomprofessionals en een onderwijsfonds dat zich richt op achtergestelde ICT-studenten. Deze overeenkomst gaat verder dan Zuid-Afrika's concept ICT-Charter en biedt Alcatel een leidende positie in de telecomsector van Zuid-Afrika dankzij de expertise en kennis van New Seasons.

Het BEE-programma is een integraal socio-economisch proces binnen de kaders van het nationale hervormingsprogramma in Zuid-Afrika. Dit programma beoogt de onevenwichtigheden uit het verleden te herstellen door het eigendom, het management en de controle over Zuid-Afrika's financiële en economische middelen over te dragen aan de meerderheid van de bevolking.

De volledige persberichten, alsmede verdere achtergrondinformatie over Alcatel in Zuid-Afrika, vindt u in de bijgaande documenten.

Voor nadere informatie:

Alcatel Telecom Nederland
Ed Magnée
070 - 3079 488
ed.magnee@alcatel.nl


Verstreken tijd: 23 jaar en 141 dagen
PR contact  

Logo carolijn peelen bv
Alcatel-Lucent.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo Veeam Software
Logo Nutanix
Logo BTG
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Xerox
Logo IG&H
Logo Proofpoint
Logo Schneider Electric
Logo EZVIZ
Logo Xebia
Logo Trespa
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Workday
Logo Milgro
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103824 persberichten
7041 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17518 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
www.deepr.nlwww.deepr.nlINFLUX PR