www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
www.whizpr.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu

Volg ook via:
Datum: (23 jaar en 111 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Stark Narrative

Fox-IT levert door overname nu ook staatsgeheim beveiliging!

Door de overname van unieke cryptotechnologie van Philips door het in Rijswijk gevestigde beveiligingsbedrijf Fox-IT Forensic IT Experts B.V., is in Nederland een nieuw bedrijf actief op het gebied van de bescherming van staatsgeheimen.

Aan deze overname is een voorbereiding voorafgegaan van een half jaar. Hierdoor zijn op korte termijn nieuwe producten te verwachten die Fox-IT ontwikkelt op basis van de cryptografische technologie van Philips. Dit soort producten wordt gebruikt voor het beveiligen van de opslag en communicatie van staatsgeheimen. Met name de Ministeries van Defensie en Buitenlandse Zaken zijn gebruikers van dit soort geavanceerde cryptografische oplossingen.

Deze nieuwe activiteiten hebben nogal wat consequenties voor Fox-IT. Zo zal het screeningsniveau van de medewerkers verhoogd worden en zal de beveiliging van het bedrijfspand nog verder verbeterd worden. De activiteiten op het gebied van staatsgeheimen zullen worden ondergebracht in een zelfstandige B.V.: Fox Crypto B.V. Naast de producten op basis van de technologie van Philips, zal Fox-IT producten gaan leveren en modificeren van andere fabrikanten. De eerste in deze categorie is de met crypto beveiligde GSM van het Zweedse bedrijf Sectra.

Fox-IT en Philips verwachten de formele overdracht in december te realiseren.

Over Fox-IT
Fox-IT is de grootste specialistische forensische IT en security organisatie in de Benelux. Fox-IT is gespecialiseerd in drie belangrijke categorieën: Forensic IT, IT Security en Practical Training. Fox-IT bestaat sinds 1999 en heeft meer dan 20 professionele medewerkers in dienst. Fox-IT staat bekend om de persoonlijke en vertrouwelijke benadering van haar klanten, het leveren van maatwerk, grote vakkundigheid, reële prijzen en het realiseren van prestigieuze projecten.

Voor vragen naar aanleiding van dit persbericht kunt u contact opnemen met Ronald Prins of Menno van der Marel, telefoonnummer 070 336 9999 of 06 51649539


Verstreken tijd: 23 jaar en 111 dagen
PR contact  

Logo Stark Narrative
Fox-IT contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Productowner.nl
Logo ZAMKO
Logo Innvolve
Logo ClickPatrol
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Spryng
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Schneider Electric
Logo Learned
Logo Red Hat
Logo Veeam Software
Logo KnowBe4
Logo HeadFirst Group
Logo Deel
Logo Nutanix
Logo Vultr
Logo Schneider Electric
Logo Mollie
Logo ZAMKO
Logo reichelt elektronik
Logo Conclusion Experience
Logo Bechtle Groep Nederland
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103924 persberichten
7050 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17593 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
ProgressCommunications.euwww.deepr.nlINFLUX PR