www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu

Volg ook via:
Datum: (23 jaar en 117 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Charly PR

IT-managers stellen organisaties bloot aan grote risico's: negeren waarschuwingen rondom Disaster Recovery-plannen massaal

Financiële risico's aanzienlijk: één uur downtime kost gemiddeld $1.000.000

Amsterdam, 6 november 2003 - IT-managers stellen hun organisaties nog steeds bloot aan grote risico's. Dit blijkt uit het jaarlijkse onderzoek dat VERITAS Software Corporation (Nasdaq: VRTS) wereldwijd doet naar de Disaster Recovery-plannen (DR) binnen middelgrote en grote organisaties (>500 medewerkers). Door zich niet voor te bereiden op onverwachte gebeurtenissen, lopen bedrijven aanzienlijke financiële risico's. Volgens analistenbureau META Group kost een uur downtime gemiddeld $1.010.536. Toch heeft een kwart van de respondenten zijn DR-plannen nog nooit getest.

Hoewel het aantal bedrijven dat DR-plannen maakt, elk jaar toeneemt, is het gebrek aan voortdurend onderhoud van deze plannen een alarmerende tekortkoming. Een kwart van de respondenten testte zijn DR-plannen nog nooit, terwijl 57% (in 2002 was dit 45%) de DR-plannen slechts één keer per jaar controleert.

Het gevaar van deze aanpak wordt duidelijk doordat 80% van de ondervraagden het afgelopen jaar met ongeplande downtime werd geconfronteerd. 26% had elk kwartaal of vaker last van downtime. Daarbij had 14% te maken met systeemuitval die tussen de 24 en 48 uur duurde, en verloor 16% daardoor kritische data.

"Door DR-plannen niet regelmatig te controleren en te testen als de IT-infrastructuur wijzigt, brengen IT-managers niet alleen het systeem in gevaar, maar ze riskeren honderdduizenden euro's verlies", zegt Lindsey Armstrong, Senior Vice-President EMEA van VERITAS. "Ze laten hun data onbeschermd. Daarom moeten disaster recovery-plannen dynamisch zijn, iets anders voldoet eenvoudigweg niet."

Testen
Bijna een kwart van de respondenten gaf toe dat men de DR-plannen niet fysiek testte. Van de bedrijven die dit wel doen, gebeurt dat in 25% van de gevallen elk kwartaal of vaker, en 37% test slechts één keer per jaar. De hoofdredenen om niet te testen zijn tijdgebrek (48%), te weinig budget (30%) en het verstoren van de werkzaamheden van medewerkers (25%). Ondanks deze argumenten heeft 14% van de organisaties het afgelopen jaar minimaal één achturige werkdag verloren aan ongeplande downtime.

Locatie van DR-plannen
Veel IT-managers weten niet waar de DR-plannen bewaard worden. 70% van de IT-managers bewaart de DR-plannen in het hoofddatacenter. 20% bewaart ze in een ander bedrijfsgebouw, uit de buurt van het datacenter, terwijl slechts 15% de plannen op een beveiligde locatie bij een derde partij onderbrengt. 5% van de ondervraagden wist niet waar het plan bewaard wordt, waarmee het hebben van een DR-plan overbodig wordt.

Het onderzoek is in opdracht van VERITAS Software uitgevoerd door Dynamic Markets. De respondenten werken voor middelgrote en grote organisaties met meer dan 500 medewerkers. Het onderzoek besloeg diverse marktsectoren en was gericht op 850 IT-managers die verantwoordelijk zijn voor de DR-plannen binnen hun organisatie. De ondervraagden kwamen uit de VS (100), VK (100), Frankrijk (100), Duitsland (100), Benelux (50), Spanje (50), Zweden (50), Zwitserland (50), Zuid-Afrika (50), Oostenrijk (50), Polen (50), het Midden-Oosten (50) en Italië (50)

###

VERITAS Software Corporation
Met een omzet van $1,5 miljard in 2002 behoort VERITAS Software tot de wereldwijde top 10 van softwarebedrijven. VERITAS Software is toonaangevend leverancier van storage-managementsoftware voor databescherming, disaster recovery, storage-virtualisatie, storage area networks en applicatiebeschikbaarheid. Meer dan 99 procent van de Fortune 500-bedrijven vertrouwt op de oplossingen van VERITAS Software. Meer informatie over VERITAS Software is te vinden op de website: http://www.veritas.com.

Voor meer informatie:

VERITAS Software Benelux BV      
Freek Hemminga        
Telefoon: +31 (0)418 57 27 27      
E-mail: freek.hemminga@veritas.com     

Lammers van Toorenburg PR
Francine Loos / Sabine Lakerveld
Telefoon: +31 (0)30 656 50 70
E-mail: francine@lvtpr.nl / sabine@lvtpr.nl


Verstreken tijd: 23 jaar en 117 dagen
Veritas Techno.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Tineco
Logo DXC Technology
Logo EPAM Systems
Logo osapiens
Logo Youforce
Logo Veeam Software
Logo Wuunder
Logo SureSync
Logo Proofpoint
Logo Techleap.nl
Logo NetApp
Logo Keepit
Logo Workday
Logo We talk SEO B.V.
Logo Buckaroo B.V.
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103884 persberichten
7046 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17564 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
www.whizpr.nlwww.deepr.nlINFLUX PR