www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
www.whizpr.nlINFLUX PRwww.whizpr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (23 jaar en 169 dagen geleden)

Nieuwe versie DC-Protect verzorgt gedistribueerde back-up

Content-gerichte technologie resulteert in snellere opslag tegen lagere kosten

Gent, 3 november  2003 - DataCenterTechnologies, leverancier van gepantenteerde software voor dataprotectie, introduceert een nieuwe versie van DC-Protect. DC-Protect is een content-gebaseerde, schaalbare back-up oplossing voor zowel grote als middelgrote organisaties. Het product slaat bestanden op, op basis van de inhoud. Deze vernieuwende vorm van bestandsidentificatie biedt bedrijven tal van voordelen op het gebied van performance, prijs en kwaliteit. Het product kan de back-up verzorgen van een nagenoeg ongelimiteerd aantal servers, desktops én notebooks binnen een (multi-site) netwerk, onafhankelijk van het gebruikte platform (Windows, Linux en Unix).
 
Prestaties
Op basis van de bestandsinhoud wordt met een bepaald algoritme een ‘vingerafdruk’ gemaakt, die uniek is voor elk bestand. Als een bestand wordt gewijzigd, zal ook de vingerafdruk wijzigen. Bestanden met identieke inhoud genereren dezelfde vingerafdruk, ongeacht waar zij zich op het bedrijfsnetwerk bevinden. Doordat bestanden worden opgeslagen op basis van de inhoud, hoeven bestanden die reeds werden geback-upt, niet nogmaals fysiek over het netwerk worden verstuurd. In de nieuwe versie van DC-Protect worden bovendien enkel de gewijzigde contentsegmenten van bestanden doorgestuurd. Als gevolg hiervan worden de secundaire opslagbehoefte en de voor back-up gebruikte hoeveelheid bandbreedte tot 100 maal gereduceerd en de back-uptijd wordt tot 100 maal verkort. Een ‘agent’ op elke computer zorgt ervoor dat elk systeem de eigen back-up uitvoert binnen DC-Protect’s gedistribueerde architectuur. Hierdoor kunnen alle systemen nagenoeg gelijktijdig geback-upt worden. De totale backup-tijd voor een onderneming wordt hiermee aanzienlijk verkort.
 
Norbert Terlouw, Channel Manager Nederland voor DataCenterTechnologies:  “Door gebruik te maken van een content-based storagetechnologie biedt DC-Protect meer mogelijkheden dan enkel back-up en restore. Je kunt ook een bedrijfsbrede bestandsinventaris opmaken, die later kan dienen voor zaken als versiebeheer, behoud van gewiste data en archivering. Zulke voordelen haal je niet met de traditionele opslagtechnologie, aangezien deze niet op bestandsniveau, maar op blokniveau opslaat.“
 
Betaalbaar en gebruiksvriendelijk
DC-Protect wordt als een ‘back-up appliance’ op de markt gebracht: een back-up softwareoplossing die vooraf geïnstalleerd wordt geleverd op een eigen hardware platform. De DC-Protect appliance bevat standaard harde schijf-gebaseerde opslag voor het wegschrijven van de back-up data. Dit betekent dat bedrijven niet meer hoeven te investeren in dure en trage oplossingen zoals tape drives met robots of storage servers. Bovendien kan de opslagcapaciteit meegroeien naarmate het bedrijf groeit, zodat een geleidelijke investering mogelijk is.
 
Betrouwbaar
De software van DC-Protect en de opslagruimtes kunnen door systeembeheerders op afstand worden geconfigureerd en beheerd via een webinterface. Die webinterface is zo eenvoudig in gebruik dat ook eindgebruikers zelf een restore van hun bestanden kunnen uitvoeren. De nieuwe versie van DC-Protect bevat bovendien een centrale management console, CA, voor het beheren van meerdere DC-Protect servers. Via de CA kunnen statistieken, events en configuraties van de DC-Protect servers gecentraliseerd worden.
 
Computers op afgelegen locaties worden geback-upt door een DC-Protect server ter plaatse, wat op deze locatie een maximale back-up en restore snelheid garandeert. De back-up data op deze afgelegen DC-Protect server wordt vervolgens automatisch gesynchroniseerd naar een centrale locatie. Ook tussen 2 centrale locaties kan data worden gesynchroniseerd. Op deze manier is de back-up data steeds off-site beveiligd. Bij een eventuele ramp is de back-up data onmiddellijk beschikbaar op de alternatieve locatie om het herstelplan op te starten.
 
DC-Protect bestaat in twee versies: DC-Protect Enterprise 250 GB (RAID 1), voor middelgrote organisaties en netto back-uphoeveelheden (content based) van 250 GB (vergelijkbaar met een 2,5 TB tape library), en DC-Protect Enterprise 1TB (Raid 5) voor grotere configuraties en een netto back-up capaciteit van 1TB (vergelijkbaar met een 10 TB tape library). Grotere DC-Protect configuraties worden gerealiseerd door DC-Protect Enterprise 1TB systemen te combineren. De content-gebaseerde opslagtechnologie garandeert hierbij dat de prestaties ongeacht het back-upvolume steeds op hetzelfde niveau blijven.

----------

DataCenterTechnologies
DataCenterTechnologies is een innovatieve leverancier van schaalbare oplossingen voor gegevensbeveiliging. DC-Protect Workgroup en DC-Protect Enterprise, DCT’s unieke content-based back-up en restore oplossingen, bieden gebruiksvriendelijke oplossingen voor gegevensbeveiliging van zowel servers als PC’s. De oplossingen zorgen voor een drastische daling van de beheers- en infrastructuurkosten. Het hoofdkantoor van DataCenterTechnologies is gevestigd in Gent. Het bedrijf heeft filialen in Haarlem (Nederland) en in San José, Californië (US). Bij DataCenterTechnologies werken 25 mensen; aan het hoofd staat een ervaren management team. De producten van DataCenterTechnologies worden wereldwijd verkocht via een netwerk van gekwalificeerde partners en OEM’s. www.datacentertechnologies.com  
 
Voor meer informatie:

DCT
Norbert Terlouw
Tel: +31 6 51 054 361
Norbert.terlouw(at)dct-mail.com
 
Whizpr
Winnie Silvertand
Tel: +31 317 410 483
dct(at)whizpr.nl


Verstreken tijd: 23 jaar en 169 dagen

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Incubeta
Logo Palo Alto Networks
Logo NetApp
Logo Red Hat
Logo PocketBook
Logo NTT DATA
Logo OneXillium
Logo myBrand
Logo Klearly
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Schneider Electric
Logo Reverse IT
Logo KnowBe4
Logo Zendure
Logo EPAM Systems
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103518 persberichten
7023 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17320 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
www.whizpr.nlwww.deepr.nlwww.whizpr.nl