ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
www.deepr.nlwww.deepr.nlINFLUX PR

x.com/ictberichten
Datum: (23 jaar en 165 dagen geleden)
Bedrijf:

3Com verbreedt enterprise-portfolio met WAN-routers

Maarssen, oktober 2003 - 3Com verbreedt haar serie enterprise-producten met de Router 5000-reeks voor Wide Area Networks. Deze routers zijn bedoeld als alternatief voor grote organisaties die nu werken met complexe, niet op industriele standaarden gebaseerde netwerksystemen en zich kenmerken door hoge onderhoudskosten.

Met deze stap geeft 3Com
invulling aan haar nieuwe aanpak om met open standaarden tegemoet te komen aan de vraag naar betaalbare alternatieven voor proprietary-oplossingen. Bovendien is de 3Com Router 5000 reeks, een high performance infrastructurele oplossing, het startpunt van een nieuwe serie routeroplossingen voor spraak- en data-applicaties in grote organisaties.

Tevens introduceert 3Com de Network Administrator, een router-beheer-toepassing waarmee organisaties omvangrijke administratieve taken voor back up, het updaten van software-agents en het beheer van grote WAN’s efficiënter uit kunnen voeren. De applicatie sluit naadloos aan op HP Open View en voorziet in krachtig beheer van grote 3Com- en heterogene netwerken.

De 3Com Router 5000-serie bestaat uit een reeks mid-range routers voor WANs en beveiligde internetdiensten in grote en middelgrote organisaties en vestigingen binnen organisaties. Met deze routers kan geïntegreerde communicatie tussen meerdere vestigingen bestendigd worden. De 3Com-routers ondersteunen Quality of Services en verkeerspriorisatie, essentiële functies voor convergerende data- en spraaknetwerken. Ook zijn de 3Com 5000-routers geschikt voor geavanceerde virtuele private networks en encryptie voor goede beveiliging.

De Router 5000-serie is makkelijk te configureren met standaard software en bezit extra geheugen. De interface is gemakkelijk te gebruiken en de ondersteuning is geheel op standaarden gebaseerd, waarbij gebruik gemaakt is van 3Com’s sterke punten op het gebied van spraak-data-integratie en wereldwijde service en support. De WAN-routers zijn met name geschikt voor de educatieve markt, gezondheidszorg, overheid en financiele dienstverlening.

De Router 5000-serie vormt een aanvulling op zowel de VCX V7000 IP en NBX-telefonie-producten van 3Com als op de serie enterprise-producten voor de Local Area Network, LAN-infrastructuur, de 3Com switch 7700 en de innovatieve XRN-technologie.

3Com biedt met de introductie van de 3Com Router 5000-serie en de Network Administration de meest concurrerende state of the art routeroplossingen voor het verbeteren van bedrijfsfunctionaliteit en de efficiency in grote organisaties.

Prijzen en beschikbaarheid
De 3Com Router 5000-serie wordt in oktober uitgeleverd.
De adviesprijs  voor de 3Com Router 5009 bedraagt  EUR 1550.
De adviesprijs voor de  3Com Router 5231 bedraagt EUR 2245,50.
De adviesprijs voor de 3Com Router 5640 bedraagt EUR 3595,50.
De adviesprijs voor de 3Com Router 5680 bedraagt EUR 5845,50.
De 3Com Network Administrator is in november beschikbaar en zal EUR 4495,50 kosten. Alle genoemde prijzen zijn exclusief btw.

Distributeurs van 3Com in Nederland voor bovengenoemde producten zijn:
Azlan (079-3443200), Ingram Micro (030-2464001), Tech Data (0346-585000) en Westcon (030-2489411)

Over 3Com
3Com is leverancier van innovatieve, hoogwaardige en praktisch inzetbare netwerkoplossingen voor zowel spraak als data. De producten en diensten vinden toepassing in bedrijven en (overheids)organisaties, ongeacht hun omvang of werkterrein. Kijk voor meer informatie op http://www.3com.nl of http://www.3com.com of  http://www.3com.com/pressbox


Verstreken tijd: 23 jaar en 165 dagen
3Com Benelux B.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Incubeta
Logo Palo Alto Networks
Logo NetApp
Logo Red Hat
Logo PocketBook
Logo NTT DATA
Logo OneXillium
Logo myBrand
Logo Klearly
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Schneider Electric
Logo Reverse IT
Logo KnowBe4
Logo Zendure
Logo EPAM Systems
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103518 persberichten
7023 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17320 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
www.whizpr.nlINFLUX PRwww.whizpr.nl