ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
www.deepr.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (23 jaar en 180 dagen geleden)
Bedrijf:

06 Software reikt Zerosix Supply Chain Awards uit

Amstelveen, 29 oktober 2003 - 06 Software heeft dinsdag 28 oktober tijdens een feestelijke bijeenkomst op Universiteit Nyenrode in Breukelen de Zerosix Supply Chain Awards uitgereikt aan een aantal van zijn toeleveranciers. Dit zijn fabrikanten en distributeurs in de ICT-sector die het best scoorden volgens een meetmethode die 06 Software speciaal heeft ontwikkeld in samenwerking met Universiteit Nyenrode. 06 Software wil op basis van de meetresultaten de prestaties van leveranciers op een hoger plan brengen en daarmee de hele toeleveringsketen optimaliseren. In totaal zijn er negen Awards toegekend in drie verschillende categorieën.

In de categorie 'Fabrikanten en Distributeurs' ging de Award voor 'Beste marketing actie' naar Cisco Systems Nederland. Bell Microproducts ontving in dezelfde categorie de Award voor 'Beste nieuwkomer' en Gaston Ludding van PST BV mocht de Award voor 'Beste contactpersoon' in ontvangst nemen.

In de categorie 'Fabrikanten' werden vier Awards uitgereikt. De Award 'Beste in computers en randapparatuur' ging naar Hewlett-Packard Nederland BV, de Award 'Beste in software' naar Microsoft BV, de Award 'Beste in netwerk en datacomproducten' werd overhandigd aan Belkin Components BV en de Award voor 'Beste in aanverwante producten' ging naar Hewlett-Packard Nederland BV voor de printer supplies.

De categorie 'Distributeurs' kende twee Awardwinnaars. De Award voor 'Beste broadline distributeur' werd overhandigd aan Ingram Micro BV en de Award voor 'Beste gespecialiseerde distributeur' ging naar PST BV.

Meetmethode
Sinds begin van dit jaar zijn de prestaties van de belangrijkste twintig distributeurs en dertig fabrikanten van 06 Software gemeten. De meetmethode richt zich op factoren die belangrijk zijn binnen een toeleveringsketen zoals snelheid, betrouwbaarheid, kwaliteit, flexibiliteit en kosten. Ook kan, aan de hand van de meetresultaten, een onderscheid gemaakt worden tussen preferred suppliers en second source suppliers.
 "Het gaat om een continu leerproces voor alle kanalen", aldus Eddy Gans. "De aandacht die we met de uitreiking van de Awards schenken aan de topprestaties van enkele toeleveranciers, kan ook weer een stimulans voor anderen zijn om beter te gaan presteren. Ook willen we door middel van de Awards onze toeleveranciers bedanken voor de bijdrage die ze hebben geleverd aan het succes van onze onderneming." 06 Software zal de Awards jaarlijks toekennen.

06 Software, Computers & Solutions
06 Software, Computers & Solutions levert sinds 1985 computers, software, randapparatuur en supplies aan bedrijven, overheidsinstellingen en multinationals, waarbij snelle leveringen, lage prijzen, optimale dienstverlening en een hoge mate van klanttevredenheid de belangrijkste kenmerken zijn. Het bedrijf publiceert maandelijks de meest complete catalogus met computerproducten van Nederland, met in totaal ruim 5000 producten. Daarnaast kunnen klanten sinds 1995 producten bestellen via de website van 06 Software (www.zerosix.nl). Het is een van snelst groeiende 'click and mortar' organisaties van Nederland, met 120 medewerkers en 50.000 actieve klanten. Sinds 1997 is 06 Software onderdeel van de wereldwijde Systemax-group, die in boekjaar 2002 een omzet behaalde van ruim $1,5 miljard.

Voor meer informatie:
06 Software, Computers & Solutions, Eddy Gans, directeur, telefoon: +31 (0)20 - 547 06 63, e-mail: eddygans@zerosix.nl of Monogram Communication Strategies (MCS) BV, Robert de Moll, telefoon: +31 (0)23 - 562 82 08, e-mail: robertdm@monogram.nl


Verstreken tijd: 23 jaar en 180 dagen
Misco contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo Axians
Logo DPDK
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Palo Alto Networks
Logo Ctac
Logo Veeam Software
Logo IG&H
Logo Vultr
Logo Schneider Electric
Logo Keepit
Logo EPAM Systems
Logo NetApp
Logo NCOI Opleidingen
Logo Web Wings
Logo Visma
Logo FlowQi
Logo Red Hat
Logo KnowBe4
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103434 persberichten
7016 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17266 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.deepr.nl
INFLUX PRwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu