www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
ProgressCommunications.euProgressCommunications.euwww.deepr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (23 jaar en 163 dagen geleden)

Altiris sluit derde kwartaal 2003 sterk af

Culemborg, 28 oktober 2003 - Altiris (Nasdaq: ATRS), leverancier van oplossingen gericht op het verlagen van de totale beheerskosten van ICT-omgevingen, maakt vandaag de financiële resultaten bekend over het derde kwartaal van het financiële boekjaar dat eindigde op 30 september.
 
In het derde kwartaal behaalde Altiris een totale omzet van $25,4 miljoen, een toename van 59% ten opzichte van het derde kwartaal van 2002 en 11% ten opzichte van het tweede kwartaal van 2003. Het bedrijf rapporteerde een nettowinst van $3,8 miljoen, of $0,15 per aandeel, tegenover een netto verlies van $359.000 of $0,02 per aandeel dat zij rapporteerde in het derde kwartaal van 2002 en een nettowinst van $3,3 miljoen of $0,15 per aandeel in het tweede kwartaal van dit jaar.
 
In het derde kwartaal groeide de omzet op licentieverkoop met 59% ten opzichte van Q3 2002 en 10% ten opzichte van het tweede kwartaal van dit jaar, tot $16,6 miljoen.
De omzet uit services in het derde kwartaal van 2003 bedroeg $8,8 miljoen, een stijging van 59 procent ten opzichte van het derde kwartaal van vorig jaar en een toename met 13 procent in vergelijking met het voorgaande kwartaal in 2003. Het bedrijf genereerde $10,9 miljoen contant uit de bedrijfsvoering en sloot het kwartaal af met $151,6 miljoen aan liquide middelen.
 
"We presenteren wederom sterke resultaten op alle vlakken van onze business," zegt Greg Butterfield, president en CEO van Altiris. "In het derde kwartaal hebben we wereldwijd en via alle kanalen stevige verkoopresultaten geboekt, waaronder 42 transacties van meer dan $100.000. Met ons OEM-kanaal behaalden we belangrijke resultaten op het gebied van onze Client-, Server- en Asset Management-oplossingen. Bovendien vergroot de actuele vraag naar Patch Management-producten ons marktaandeel op die terreinen, doordat er veel vraag is naar onze combinatie van patch management met recovery en roll back-functionaliteiten.”
 
"We zien de toekomst met vertrouwen tegemoet, omdat we met lifecycle management ons marktleiderschap op het gebied van zowel Client- als Server- en Asset Management verder kunnen uitbouwen. De reikwijdte en de diepgang van onze oplossingen zorgen voor een scherpe positionering in de markt en bieden ons de mogelijkheid om onze groei en marktleiderschap te kunnen blijven uitbouwen,” aldus Butterfield.
 
Op 30 september 2003 sloot Altiris tevens een negenmaandelijkse periode af, waarin het een omzet rapporteerde van $69,0 miljoen, een groei van 54% ten opzichte van het vorig jaar over dezelfde periode gerapporteerde $44,7 miljoen. Bovendien behaalde het bedrijf in deze periode dit jaar een netto winst (GAAP) van $9,6 miljoen of $0,42 per aandeel, tegenover een nettoverlies van $15,5 miljoen of $1,10 per aandeel voor dezelfde periode vorig jaar.

------------------------------------------

Over Altiris
Altiris levert een volledige reeks op het web gebaseerde oplossingen voor centraal en eenvoudig beheer van desktops, notebooks, handhelds en servers gedurende de gehele IT-levenscyclus. De IT-levenscyclus strekt zich uit van de planning en het ontwerp van een infrastructuur, via beheer en operationele activiteiten tot en met upgrade of vervanging. Altiris biedt volledig geïntegreerde en complete oplossingen voor systeembeheer van client- en mobiele omgevingen, asset- en servermanagement. Altiris automatiseert en vergemakkelijkt IT life cycle management, verlaagt de kosten en vermindert de complexiteit met een snelle terugverdientijd. Voor meer informatie: www.altiris.com.

Voor meer informatie:

Altiris
Ilga Gröschel
E-mail: igroeschel(at)altiris.com
Telefoon: 0049 6341 9175920
 
Whizpr
Leonie Schouwenaar
E-mail: altiris(at)whizpr.nl
Telefoon: 0317 410 483


Verstreken tijd: 23 jaar en 163 dagen

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Incubeta
Logo Palo Alto Networks
Logo NetApp
Logo Red Hat
Logo PocketBook
Logo NTT DATA
Logo OneXillium
Logo myBrand
Logo Klearly
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Schneider Electric
Logo Reverse IT
Logo KnowBe4
Logo Zendure
Logo EPAM Systems
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103518 persberichten
7023 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17320 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
www.whizpr.nlwww.whizpr.nlwww.whizpr.nl