ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
INFLUX PRwww.deepr.nlINFLUX PR

x.com/ictberichten
Datum: (23 jaar en 163 dagen geleden)
Bedrijf:

Lexmark breidt Document Solutions Suite uit voor optimalisatie werkprocessen

Naarden, 28 oktober 2003 - Lexmark International, Inc. (NYSE: LXK) brengt de Lexmark Document Solutions Suite (LDSS) 3.2 op de markt. Deze software voorziet in het automatiseren van handmatige processen als faxen, scannen en printen, het automatisch creëren van formulieren, en het beheren van elektronische documenten. Zo kunnen bedrijven de documentenstroom vereenvoudigen, efficiënter werken en kosten verlagen. 
 
De LDSS software kan gebruikt worden in combinatie met een multifunctioneel product (MFP) van Lexmark en stelt gebruikers in staat om met één druk op de knop documenten te beheren waarvoor zij anders aparte software-applicaties zouden moeten implementeren. Zo kunnen gebruikers vanaf een MFP documenten opvragen, reproduceren, digitaal distribueren en voorzien van door gebruikers vanaf de MFP ingegeven extra informatie, de zogenaamde metadata. Deze data vereenvoudigt en versnelt de integratie van digitale documenten in documentbeheerssystemen.
 
Steve Purdy, General Manager van Lexmark Nederland: “Doordat wij handmatige, papiergebaseerde processen automatiseren, zijn zowel grote als kleine ondernemingen in staat veel efficiënter werken. Het gaat bedrijven niet meer alleen om een mooie en kosteneffectieve print of kopie, maar om een optimalisatie van het werkproces, waarbij integratie met bestaande applicaties voorop staat. Lexmark biedt bedrijven de mogelijkheid om toegevoegde waarde te creëren aan de hand van informatie die is gerelateerd aan de documenten die ze met multifunctionele producten creëren, distribueren, archiveren en beheren.”
 
Lexmark e-Task interface
Iedere multifunctionele printer van Lexmark beschikt over de e-Task interface, een intuïtief kleuren-touchscreen met duidelijke iconen. Zo kunnen gebruikers eenvoudig kiezen welk proces zij willen uitvoeren (faxen, e-mailen of printen). Deze interface is dynamisch en kan worden aangepast aan de gebruiker, een specifieke afdeling of een bedrijf.
 
Zo kan de interface bijvoorbeeld specifiek worden geconfigureerd voor een afdeling personeelszaken, zodat de medewerkers informatie over sollicitanten elektronisch kunnen distribueren naar de managers die medewerkers in dienst nemen. Daarnaast kunnen zij formulieren en brochures selecteren en on demand printen met altijd juiste, actuele informatie.
 
De nieuwe Document Solutions Suite is uitgebreid met:
 
Lexmark Document Solutions voor desktops
Ook gebruikers van een individuele MFP, zoals de Lexmark X6170 en X215, kunnen nu – in combinatie met Lexmark Document Solutions Desktop-software – over dezelfde geavanceerde functionaliteiten beschikken die werkgroep MFP’s bieden, namelijk via een interface op de desktop. Van hieruit kunnen gebruikers het gewenste proces kiezen, bijvoorbeeld het tegelijkertijd e-mailen en archiveren van een bepaald document.
 
Lexmark Document Portal voor desktops
De print on demand-functionaliteit die voorheen alleen beschikbaar was op de Lexmark werkgroep MFP’s, is met Lexmark Document Portal Desktop ook toegankelijk voor gebruikers van werkstations. Zij kunnen nu via hun computer eenvoudig formulieren en  brochures selecteren, bekijken en printen. Daarnaast behoren het automatisch archiveren en verzenden van documenten tot de standaard mogelijkheden.
 

------------


Lexmark
Lexmark is een wereldwijd ontwikkelaar, producent en leverancier van printoplossingen, waaronder laser- en inkjetprinters, bijbehorende verbruiksartikelen en services voor zakelijk en thuisgebruik, in meer dan 150 landen. Lexmark werd in 1991 opgericht en rapporteerde over 2002 een omzet van ruim 4,3 miljard dollar. Lexmark is op het internet te vinden op www.lexmark.nl. Engelstalige persberichten zijn te vinden op www.lexmark.com/corporate.

Voor meer informatie:

Lexmark International B.V.
Remco Lansbergen
Tel: 035 – 699 4 651
remco.lansbergen(at)lexmark.nl

Whizpr
Annerieke Kamphuis
Tel: 0317 – 410 483
lexmark(at)whizpr.nl


Verstreken tijd: 23 jaar en 163 dagen
Lexmark Intern.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo NetApp
Logo Red Hat
Logo PocketBook
Logo NTT DATA
Logo OneXillium
Logo myBrand
Logo Klearly
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Schneider Electric
Logo Reverse IT
Logo KnowBe4
Logo Zendure
Logo EPAM Systems
Logo Proofpoint
Logo Graduate Ventures
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103518 persberichten
7023 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17320 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.deepr.nl
INFLUX PRwww.whizpr.nlINFLUX PR