www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
www.deepr.nlINFLUX PRINFLUX PR

Volg ook via:
Datum: (23 jaar en 93 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Whizpr

Ericsson combineert IP en Mobiliteit in de nieuwe MD110

Rijen, 23 oktober 2003 - Ericsson introduceert in het nieuwe MD110 Convergentie Communicatie Systeem het beste van twee werelden: IP en Mobiliteit. De MD110 beschikt over talrijke nieuwe mogelijkheden, zoals betrouwbare IP-netwerkfaciliteiten en uitgebreide ondersteuning voor de nieuwe lijn Ericsson Dialog 4000-bedrijfstelefoontoestellen. Door ondersteuning van multi-convergentie toepassingen kunnen gebruikers  overal en altijd eenvoudig en veilig toegang krijgen tot data- en spraaktoepassingen van het bedrijf, ongeacht locatie, tijd of communicatiemiddel.

Het MD110 Convergentie Communicatie Systeem is de nieuwste telg uit de Ericsson-familie MD110-communicatiesystemen voor middelgrote en grote ondernemingen. Dankzij de nieuwe IP-netwerkmogelijkheden kunnen gebruikers die op verschillende locaties werkzaam zijn, met elkaar in verbinding komen  via  een bedrijfsintranet, een andere IP-infrastructuur of  via openbare mobiele netwerken. De MD110 netwerkknooppunten kunnen nu direct met elkaar worden verbonden, waarbij gebruik wordt gemaakt van de onderliggende data-infrastructuur. De IP-toestellen maken hierbij gebruik  van ‘direct media’, waarbij de spraakkwaliteit en de betrouwbaarheid verzekerd zijn door het wegvallen van IP-TDM codeervertragingen. De MD110 netwerkdiensten worden ondersteund door zowel de traditionele digitale toestellen als ook door de IP-toestellen in het netwerk.

 “Bij de introductie van de IP-netwerkfuncties van de MD110, hebben we gezorgd dat we dezelfde geavanceerde PBX-functionaliteit en een hoge betrouwbaarheid kunnen bieden die onze klanten van een dergelijk systeem verwachten,” vertelt Lars E Svensson, president-directeur van Ericsson Enterprise. “Gebruikers van het MD110 Convergentie Communicatie Systeem hebben nu toegang tot een scala van betrouwbare, geconvergeerde spraak-, data- en multimediadiensten, zowel op het vaste als op het mobiele netwerk.”

“Bedrijven kunnen nu grote kantoren en kleine filialen samenbrengen in één efficiënt netwerk. Bovendien wordt de productiviteit verbeterd door een ongeëvenaarde ondersteuning voor mobiel werken met toestel- en netwerkonafhankelijke functies zoals Mobile Extension en Free Seating,” aldus Svensson.

Met het nieuwe MD110 Convergentie Communicatie Systeem beschikken bedrijven over de mogelijkheid om kleinere nevenvestigingen op een veilige en kostenefficiënte manier te integreren in het bedrijfsnetwerk. De Ericsson Enterprise Branch Gateway (EEBG) maakt het mogelijk om IP-toestellen op afstand te plaatsen en toch de beschikbaarheid te waarborgen bij een eventuele netwerkonderbreking. De EEBG waarborgt eveneens lokale toegang tot het PSTN-/ISDN in de nevenvestiging. Uitgaande externe oproepen vanuit de hoofdvestiging lopen via het bedrijfsnetwerk naar de lokale zone waar de oproepen via de EEBG op het PSTN-/ISDN-netwerk terechtkomen, wat grote kostenbesparingen kan opleveren.

De MD110 Dynamic Network Administration (D.N.A.) suite, die bestaat uit administratieve hulpmiddelen, telefoonboekdiensten en eindgebruikers­toe­pas­singen, werd ook sterk uitgebreid.. Zo is, naast de bestaande, vaak gebruikte zakelijk hoogwaardige telefoniefuncties, de MD110 IP-softphone (Ericsson Communication Client 1.1) uitgebreid met een monitorfunctie, zodat professionele administratieve ondersteuning geboden kan worden voor alle gebruikers.

De nieuwe lijn Ericsson Dialog 4000-bedrijfstelefoontoestellen bestaan uit digitale, analoge en IP-bedrijfstelefoontoestellen en wordt gekenmerkt door een ergonomisch ontwerp, upgrademogelijkheden die gedurende lange tijd gewaarborgd worden, en conformiteit aan milieunormen. Daarnaast ziet ook een nieuwe draagbare DECT-telefoon, de DT590, het daglicht. De DT590 is uitgerust met een verbeterde grafische display en een luidspreker met handsfree-functies.

Beschikbaarheid
Het MD110 Convergentie Communicatie Systeem is per direct beschikbaar. Bestaande MD110 PBX-systemen kunnen worden opgewaardeerd naar het nieuwe systeem. In Nederland wordt het Ericsson MD110 Convergentie Communicatie Systeem geleverd door KPN Entercom, Kender Thijssen en Damovo Nederland.

--------------

Ericsson werkt aan de toekomst van mobiele communicatie en breedbandinternet door voortdurend technologisch voorop te lopen. Ericsson levert innovatieve oplossingen in meer dan 140 landen aan alle belangrijke telecom-aanbieders.

VOOR MEER INFORMATIE KUNT U CONTACT OPNEMEN MET:

Brigitte de Bot
Ericsson Enterprise - EMEA
Telefoon: +31 161 24 9837,
GSM: +31 6 515 332 49
E-mail: Brigitte.de.Bot(at)ericsson.com

Winnie Silvertand
Whizpr
Telefoon: +31 317 410 483
GSM: +31 6 204 915 86
E-mail: ericsson(at)whizpr.nl


Verstreken tijd: 23 jaar en 93 dagen
PR contact  

Logo Whizpr
Ericsson contact  

+31 161 24 9911
www.ericsson.com

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Productowner.nl
Logo ZAMKO
Logo Innvolve
Logo ClickPatrol
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo DNA Services B.V.
Logo PQR
Logo Web Wings
Logo Spryng
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo Red Hat
Logo HCC
Logo Xebia
Logo Unit4
Logo reichelt elektronik
Logo Conclusion
Logo Schneider Electric
Logo Proofpoint
Logo PQR
Logo KnowBe4
Logo Web Wings
Logo Schneider Electric
Logo Learned
Logo Red Hat
Logo Veeam Software
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103946 persberichten
7050 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17598 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euINFLUX PRwww.whizpr.nl