www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
ProgressCommunications.euwww.deepr.nlwww.whizpr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (23 jaar en 164 dagen geleden)
Bedrijf:

‘On-demand’ platform Intentia integreert bedrijven in 30 minuten

Amersfoort, 17 oktober 2003 - Intentia heeft als eerste een technologieplatform ontwikkeld waarmee een bedrijf binnen 30 minuten de eigen IT-systemen kan integreren met die van leveranciers en klanten. Gebruikmakend van IBM’s innovatieve WebSphere-technologie maakt Movex Edge mogelijk dat bedrijven in zeer korte tijd ‘real-time’ en ‘on-demand’ hun zakelijke applicaties als webservices kunnen delen, ongeacht het specifieke platform waarop de informatie wordt beheerd of beschikbaar is.
 
Het nieuwe platform voorkomt de hoge integratiekosten en lange implementatietijden die gangbaar zijn bij het opzetten van geïntegreerde waardeketens (collaborative supply chains). Movex Edge voorziet in een op afroep beschikbare (‘on-demand’) zakelijke omgeving, waarin de technologie zelf reageert op wisselende marktomstandigheden. Hierdoor kunnen alle transactieprocessen tussen een bedrijf en haar handelspartners geautomatiseerd verlopen.
 
Movex Edge vormt een belangrijk onderdeel van Intentia’s strategie inzake de collaborative supply chain. Intentia is ervan overtuigd dat concurrentie zich niet langer voltrekt tussen individuele bedrijven maar tussen ‘waardeketens’ die als doel hebben hun producten en diensten zo efficiënt en winstgevend mogelijk aan te bieden. Hiertoe is een omgeving nodig waarin de partners als één enkele eenheid kunnen opereren.
 
Lars Wettergren, verantwoordelijk voor het Movex platform, geeft aan dat juist Intentia in staat is geweest een dergelijk platform te ontwikkelen omdat het voorop loopt bij de adoptie van nieuwe standaarden als XML en Java (J2EE), ontwikkeld door het World Wide Web Consortium (W3C) en door bedrijven als IBM, Sun en Microsoft.
 
Belangrijke onderdelen van Movex Edge zijn Movex Service Architecture Framework (SAF), de infrastructuur voor de webservices-functionaliteit van de Movex enterprise software en  Movex Service Orientated Integration (SOI), een nieuwe benadering van integratie, gebaseerd op web services. Daarnaast spelen ook Java Edge - Intentia’s Java technologie - en de IBM WebSphere middleware een belangrijke rol.
 
Wettergren benadrukt dat Movex Edge miljoenen kan besparen op de total cost of ownership van de IT-omgeving omdat een bedrijf niet langer een volledige reeks zakelijke toepassingen hoeft aan te schaffen en te onderhouden. In plaats daarvan worden applicaties en functionaliteit ‘geleend’ van partners en vervolgens gecombineerd met eigen toepassingen om de gedeelde ‘supply chain’-processen te verwerken.
 
 “Met Movex Edge ligt Intentia minimaal 18 maanden voor op de concurrentie. We zijn er nu al klaar voor om de nieuwe on-demand technologieën als grid computing te benutten zodra deze beschikbaar komen. Intentia kijkt altijd ver vooruit. In 1998 waren we de eerste leverancier van enterprise software die geheel overschakelde op Java – een transitie die veel van onze concurrenten nog moeten maken, met alle risico’s van dien”, aldus Wettergren.
 
 “Sindsdien zijn we altijd één van de eerste geweest om alle nieuwe internetstandaarden te omarmen, in lijn met onze ‘Perfect Partnership’-benadering. Dit biedt onze klanten een gegarandeerde bescherming voor hun investeringen in technologie én geeft hen het vermogen om hun concurrentie voor te blijven met minimale risico’s en kosten.”
 
Ongeacht het soort systeem voorziet Movex Edge in een ‘plug en play’ omgeving waar elk soort informatie, van elke bron– computers, PDAs, GSM’s, laptops – makkelijk en tegen lage kosten beschikbaar komt. Deze informatie kan dan eenvoudig gecombineerd worden met de bedrijfseigen informatie en vervolgens weer ter beschikking worden gesteld aan de gehele keten, ten behoeve van planning en transacties. Bedrijven kunnen zo hun klanten sneller bedienen, in ‘real-time’, met een hogere servicegraad en tegen lagere kosten.
 
Wettergren voegde eraan toe dat binnen deze real-time omgeving eenvoudig ingespeeld kan worden op veranderingen. Supply chain partners kunnen naar believen worden aan- en afgekoppeld. Zodra een nieuwe relatie ontstaat kunnen binnen enkele minuten nieuwe applicaties worden gecreëerd en als webservices beschikbaar worden gesteld, zonder dat dit enig gevolg heeft voor de onderliggende toepassingen binnen het ERP-systeem.

---------------------

Over Intentia
Intentia ontwikkelt en implementeert Movex collaboration-applicaties. De complete Movex-suite omvat applicaties voor ERP (Enterprise Resource Planning), CRM (Customer Relationship Management), SCM (Supply Chain Relationship Management), BPM (Business Performance Measurement), e-business en VCC (Value Chain Collaboration). Deze applicaties kunnen afzonderlijk of als totale suite worden geïmplementeerd. Naast ontwikkeling en implementatie neemt Intentia tevens het onderhoud van Movex op zich, wat betekent dat klanten zowel voor, tijdens als na de implementatie één aanspreekpunt hebben. Intentia telt wereldwijd meer dan 3200 werknemers en heeft ruim 3400 klanten in productie-, distributie- en onderhoudsbedrijven in diverse sectoren. Intentia heeft vestigingen in ruim 40 landen en staat genoteerd aan de Stockholm Stock Exchange (XSSE) onder het symbool INT B. Kijk voor meer informatie op www.intentia.com
 
Voor meer informatie

Intentia NW Europe
Lut Verschueren                                      
PR & Communications Intentia NW Europe           
Tel: + 32 (0) 9 236 16 36       
GSM:  + 32 (0) 473 71 32 92                                      
e-mail: lut.verschueren(at)intentia.be
 
Intentia Research & Development
Lars Wettergren
Director of the Movex Platform
Tel: + 46 733 15 9142
 
Whizpr
Mirjam Hulsebos
Tel: 0317-410483
e-mail: intentia(at)whizpr.nl


Verstreken tijd: 23 jaar en 164 dagen
Intentia contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo Axians
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Veeam Software
Logo Descartes
Logo Huawei Technologies (Netherlands) B.V.
Logo Amazon Web Services
Logo Furore Conclusion
Logo Zscaler
Logo Anker Innovations
Logo Vertiv
Logo Wuunder
Logo Graduate Ventures
Logo HeadFirst Group
Logo Fujitsu Nederland
Logo Keepit
Logo HCC
Logo PARKSIDE
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103465 persberichten
7019 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17279 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
www.whizpr.nlwww.whizpr.nlINFLUX PR