ProgressCommunications.euwww.deepr.nlwww.marcommit.nl
www.whizpr.nlINFLUX PRProgressCommunications.eu

x.com/ictberichten
Datum: (22 jaar en 172 dagen geleden)
Bedrijf:

PHILIPS LANCEERT NIEUWE DIGITALE VOICE TRACERS: AANTREKKELIJK VORMGEGEVEN, VEELZIJDIGE, DRAAGBARE ELECTRONISCHE NOTE-TAKERS MET RUIME OPSLAGCAPACITEIT

Digitale technologie met modieus design als geheugenuitbreiding voor mobiele gebruikers

Brussel, Eindhoven, 01 oktober 2003- Philips kondigt vandaag de lancering aan van twee aantrekkelijke elektronische note-takers, de Digital Voice Tracers; model LFH7620 is uitgevoerd in parelmoer metallic en LFH7670 in zandkleurig aluminium. Zoals de naam suggereert zijn deze waardevolle, nieuwe digitale producten speciaal ontworpen voor elektronische opname van spraak. De modieuze apparaten zijn gericht op een modern gebruikerspubliek, dat een flexibel “tweede geheugen” kan gebruiken. De nieuwe Philips Digital Voice Tracers stellen ambulante gebruikers in staat om altijd en overal informatie op te slaan en zijn een praktisch gereedschap om bijvoorbeeld creatieve ideeën, belangrijke informatie, lezingen, gegevens of gesprekken te registreren voor latere referentie.
 
De handige apparaten bieden tot 16 uur aan opnametijd, Voice Activated Recording (VAR), voor automatisch starten en stoppen, en een verlicht LCD venster. Deze eigenschappen maken de Philips Digital Voice Tracers tot een ideale metgezel tijdens seminars, vergaderingen, lezingen en interviews. De gevoelige microfoon pikt nabije geluidsbronnen op in rumoerige omgevingen. Men kan opnames zonder anderen te storen terugluisteren, dankzij de hoofdtelefoonuitgang. De gecombineerde headset/microfoon is daarbij in veel situaties uiterst praktisch; de gebruiker kan al wandelend, in het openbaar vervoer of achter het stuur dicteren en luisteren. Victor Aquina, General Manager van Philips Dictation Systems vertelt: “De nieuwe Digitale Voice Tracers zijn met name zeer geschikt voor vertegenwoordigers, ontwerpers, studenten, componisten, schade-experts, journalisten, fotografen, hobbyisten en freelancers. Deze originele elektronische apparaten sluiten uitstekend aan bij de leefwereld en behoeften van de moderne, mobiele veeleisende consument. Wij zijn ervan overtuigd dat deze producten zeer geschikt zijn voor de retail-omgeving, waar deze doelgroepen plegen te kopen.” Philips Digital Voice Tracers bieden de gebruiker aanzienlijke tijdsbesparingen en flexibiliteit omdat men altijd en overal actiepunten, notities en ingevingen kan opslaan en presentaties kan voorbereiden of repeteren.

Uitgebreide functionaliteit
De nieuwe Philips Digital Voice Tracers onderscheiden zich door hun uitgebreide functionaliteit. De opnamecapaciteit van het ingebouwde Flash-geheugen bedraagt tot 8 uur (7620: 16MB) of zelfs 16 uur (7670: 32MB), waarbij men kan kiezen tussen een “Standard Play” en “Long Play” modus. Batterijen gaan tot 8 uur mee in opnamestand. Dankzij zijn geringe omvang en gewicht van nog geen 50 gram, past de Digital Voice Tracer zonder problemen in ieders zak of tas.
Gesproken berichten downloaden en uploaden

De geluidsbestanden van het model 7670 kunnen naar de PC worden gedownload via de USB-aansluiting. De meegeleverde software maakt het mogelijk bestanden op de PC af te spelen en te bewerken, naar het bekende WAV-formaat om te zetten en te e-mailen. Gebruikers kunnen eenvoudig eerder opgenomen bestanden per e-mail naar iedere locatie sturen, waar zij met de standaard Windows Media Player kunnen worden afgeluisterd.

Beide producten worden geleverd met 2 AAA batterijen en een oortelefoon/microfoon. Model 7670 is tevens uitgerust met een USB-poort, USB kabel, een CD met software voor downloaden/uploaden, afspelen, bewerken, conversie naar WAV-bestanden en e-mail-functionaliteit, evenals een polsbandje. De producten zijn verkrijgbaar bij de bekende detailhandel.

Over Koninklijke Philips Electronics N.V.
Koninklijke Philips Electronics N.V. is met een omzet van EUR 31,8 miljard in 2002 de grootste elektronicafabrikant van Europa en een van de grootste ter wereld. Philips is toonaangevend op het gebied van kleurentelevisies, verlichting, elektrische scheerapparaten, medische diagnostische beeldvormende apparatuur en patiëntenmonitoring en één-chiptelevisieproducten. De onderneming heeft 164.000 werknemers in dienst, verspreid over meer dan zestig landen. Het concern is actief in de sectoren verlichting, consumentenelektronica, huishoudelijke apparatuur, componenten, halfgeleiders en medische systemen. Philips staat genoteerd aan onder meer de New York Stock Exchange (symbool: PHG), de beurzen in Londen, Frankfurt en Amsterdam.


- -  Einde  - -

Voor meer informatie kunt u contact opnemen met:

Philips Dictation Systems
Monique van Eeckhout
Tel: +32 (0)2 525 72 90
e-mail: monique.van.eeckhout@philips.com
www.dictation.philips.com


Verstreken tijd: 22 jaar en 172 dagen
Philips Nederl.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Axians
Logo DPDK
Logo Stichting Z-CERT
Logo Emixa
Logo VirtualPBX.nl
Logo Feesd
Logo Sooda internetbureau
Logo Key2XS
Logo Decos
Logo  Fundaments, Expert in Clouds
Logo 12Build
Logo NeuroCluster AI
Logo 9altitudes Nederland BV
Logo NetRom Software
Logo Eijsink
Logo Victoria ID
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo DNA Services B.V.
Logo PQR
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Qaitbay
Logo Facilitor
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo BusinessCom
Logo Unit4
Logo Vultr
Logo NTT DATA
Logo Nutanix
Logo Web Wings
Logo Trend Micro
Logo Zscaler
Logo MIRhosting
Logo Trend Micro
Logo Schneider Electric
Logo Manhattan Associates
Logo EPAM Systems
Logo Exotec
Logo Ormit Talent
Logo Top Employers Institute
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103189 persberichten
7003 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17122 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euwww.deepr.nlProgressCommunications.eu