ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
INFLUX PRwww.deepr.nlProgressCommunications.eu

Volg ook via:
Datum: (23 jaar en 93 dagen geleden)
Bedrijf:

Einde aan ongewenste berichten met Wanadoo Antispam

Nieuwe dienst voorkomt dat spam-berichten de inbox vervuilen

Amsterdam, 29 september 2003 - Internetaanbieder Wanadoo Nederland introduceert Wanadoo Antispam, een dienst die binnenkomende e-mails automatisch filtert op spam-berichten. Volgens een bepaald profiel worden deze berichten voorzien van de toevoeging SPAM in de onderwerpregel. Indien gewenst worden deze vervolgens in een aparte folder of in de prullenbak geplaatst. Wanadoo Antispam gooit geen berichten weg, in tegenstelling tot vele andere Antispam-diensten. Abonnees hebben altijd de mogelijkheid de als spam gemarkeerde e-mails nog in te zien.

Spam is het automatisch en massaal versturen van ongevraagde e-mailberichten, meestal met een commerciële inhoud. Deze vaak ongewenste e-mails vormen een steeds groter probleem op internet. Met Wanadoo Antispam besparen Wanadoo-abonnees tijd, doordat ze niet langer deze ongewenste berichten zelf hoeven te verwijderen. Daarnaast voorkomen ze dat de inbox vervuild raakt met grote hoeveelheden ongewenste e-mails.

Wanadoo Antispam is zeer makkelijk te gebruiken. Bestaande abonnees hoeven niets te installeren, te downloaden of te updaten. Ze kunnen de dienst instellen via het persoonlijke servicemenu op de Wanadoo-portal www.wanadoo.nl. Voor 0,95 euro per maand per mailbox maken ze voortaan gebruik van Wanadoo Antispam. Nieuwe Wanadoo-abonnees kunnen zich bij hun aanmelding opgeven voor deze nieuwe dienst. De dienst is beschikbaar voor ADSL-, Budget- en Smartpack-abonnees en later dit jaar ook voor Wanadoo Cable-abonnees. Wanadoo Antispam is tijdelijk de eerste twee maanden gratis.

"Spam is een groeiend probleem", zegt Paul Lempers, Marketing Director van Wanadoo Nederland. "Uit diverse onderzoeken blijkt dat bijna de helft van alle binnenkomende e-mailberichten bestaat uit spam*. Dit is dus een groot aantal berichten en dat drukt sterk op de capaciteit van de e-mail-inbox. Met de gebruiksvriendelijke dienst Wanadoo Antispam besparen we onze abonnees tijd en voorkomen we een hoop ergernis."

(* O.a. Janney Montgomery Scott Research & Radicati Group" " anti-Spam: fighting the Black Plague of the Internet", 11 augustus 2003)

# # #

Over Wanadoo
Wanadoo, een dochteronderneming van France Telecom, is een van Europa's grootste internet service providers met op 30 juni 2003 respectievelijk 8,807 miljoen actieve abonnees, 3,3 miljard pageviews per maand en 650.000 adverteerders in haar bedrijfsgidsen. Wanadoo is de marktleider in Frankrijk en het Verenigd Koninkrijk, en heeft de tweede positie in Spanje. Wanadoo is ook een van de toonaangevende internet providers in Nederland. Wanadoo heeft circa 1,8 miljoen kabel-en ADSL-abonnees.

Wanadoo had in 2002 twee miljard euro omzet en heeft circa 7.000 medewerkers. Wanadoo SA is genoteerd aan Euronext Parijs. Meer informatie over Wanadoo is te vinden op www.wanadoo.com

Voor meer informatie over Wanadoo:
Wanadoo Nederland BV: Dianne Potters, Corporate PR Manager, telefoon: (020) 535 51 51, mobiel: 06-28 90 81 08, e-mail: dianne.potters@nl.wanadoo.com, website: www.wanadoo.nl

Lammers van Toorenburg Benelux PR: Annemiek Driessen, telefoon: (030) 656 50 70, mobiel: 06-28 87 67 34, e-mail: annemiek@lvtpr.nl


Verstreken tijd: 23 jaar en 93 dagen
Wanadoo contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Valid
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo CONTACTCENTER4ALL
Logo Victoria ID
Logo Keuze.nl BV
Logo Amazon Web Services
Logo Palo Alto Networks
Logo KnowBe4
Logo Dynatrace
Logo Lightspeed
Logo Databricks
Logo Databricks
Logo FlowQi
Logo Deel
Logo KnowBe4
Logo Customs Support Group
Logo Databricks
Logo The Stack
Logo Mollie
Logo Fujitsu Nederland
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103790 persberichten
7039 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17503 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.deepr.nlwww.marcommit.nl
INFLUX PRINFLUX PRwww.whizpr.nl