www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euINFLUX PRINFLUX PR

Volg ook via:
Datum: (23 jaar en 91 dagen geleden)
Bedrijf:

Hogeschool van Amsterdam werkt samen met KPN Mobiel in i-mode studieproject

De Hogeschool van Amsterdam (HvA) en KPN Mobiel hebben een onderwijsproject rond de techniek en toepassingen van i-mode opgezet voor eerstejaars studenten van het Instituut Informatica en Elektrotechniek. Het komende halfjaar werken 35 teams van elk vijf studenten een i-mode businesscase uit.

Het Instituut Informatica en Elektrotechniek van de HvA organiseert het onderwijs voor een belangrijk deel in projectvorm. Hierbij vormen studenten teams die zelfstandig een case oplossen die zoveel mogelijk een situatie in het echte leven bedanert. In het

i-mode project ontwikkelen de studenten verschillende i-mode applicaties voor het fictieve bedrijf “Omval IT”.

De samenwerking met KPN Mobiel is een nieuwe stap in deze vorm van onderwijs. KPN Mobiel verzorgt hoorcolleges en vertelt onder meer welke kwaliteitseisen aan i-mode applicaties gesteld worden. Ook zal KPN Mobiel een ondersteunende rol vervullen bij de inhoudelijke beoordeling van de voorstellen en eindproducten.

Marten Teitsma, projectleider van het Instituut Informatica en Elektrotechniek: “Wij vinden het belangrijk dat studenten geconfronteerd worden met de eisen van bedrijven en andere organisaties waar ze later gaan werken. Door ze in teams zelfstandig oplossingen te laten bedenken blijven de creativiteit en ambities van studenten behouden. Nieuwe technologie zoals i-mode biedt in deze context een uitdaging.”

John Wittekamp, directeur Portfolio Management & Innovatie van KPN Mobiel: “Het is goed om te zien dat de Hogeschool van Amsterdam de nieuwste technologieën opneemt in haar onderwijsprogramma. Wij vinden het natuurlijk leuk om te vertellen over de marketing van i-mode en de techniek die achter i-mode zit. Door deze samenwerking hoopt KPN Mobiel ook weer op nieuwe ideeën te komen voor nieuwe toepassingen.”

Met i-mode kunnen klanten i-mode sites bekijken, e-mailen en chatten, games, applicaties en ringtones downloaden, foto's ontvangen en versturen.


Verstreken tijd: 23 jaar en 91 dagen
KPN contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo CONTACTCENTER4ALL
Logo Victoria ID
Logo Keuze.nl BV
Logo DNA Services B.V.
Logo Victoria ID
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo Amazon Web Services
Logo Zscaler
Logo NetApp
Logo Veeam Software
Logo Veeam Software
Logo Protime BV
Logo Fellowmind
Logo Exact
Logo Flanderijn
Logo Unit4
Logo Lucid Software
Logo Arval
Logo Palo Alto Networks
Logo PocketBook
Logo Lucid Software
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103695 persberichten
7031 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17425 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
INFLUX PRINFLUX PRwww.deepr.nl