Utrecht – 25 augustus 2003 - Macromedia (Nasdaq: MACR) kondigt vandaag de nieuwe integratie aan van Macromedia® Flash™ MX Professional 2004 met belangrijke professionele video- en encoderingstools. Dankzij die integratie versnelt en verbetert de workflow bij de productie en de publicatie van boeiende video content op het internet. De ondersteunde tools omvatten producten van Anystream, Apple, Avid, Canopus, Discreet en Pinnacle.
Met Flash MX Professional 2004 (zie ander persbericht), kunnen video professionals hun videobeelden rechtstreeks verwerken vanuit hun opmaak- en encoderingstools. Dit laat hen toe om snel interactiviteit en op maat gesneden interfaces toe te voegen en zo fascinerende video-ervaringen te creëren die bekeken kunnen worden via Macromedia Flash Player, de meest wijdverspreide video client ter wereld.
"De integratie van video in websites zorgde vroeger voor lastige compromissen en frustrerende beperkingen voor zowel ontwikkelaars als eindgebruikers", zegt Forest Key, senior product manager bij Macromedia. “Flash MX Professional 2004 maakt een einde aan deze beperkingen. Het is nu mogelijk om video-ervaringen van hoge kwaliteit te leveren, met een maximaal bereik en complete controleerbaarheid."
Met de Flash Video Exporter kunnen professionele video-opmaak en –encoderingstools nu rechtstreeks geëncodeerd en geëxporteerd worden naar Macromedia Flash Video (FLV) formaat. De lijst met toepassingen die ondersteund worden, omvat o.a. Anystream Agility, Apple Final Cut Pro, Avid Xpress/Media Composer, Discreet Cleaner en Pinnacle Edition. Eenmaal gecreëerd, kunnen de FLV-bestanden snel in content en applicaties worden verwerkt met Media Components die de mogelijkheid bieden tot terugspoelen, streaming en interactiviteit.
“Macromedia Flash MX Professional 2004 vereenvoudigt het productieproces op ingrijpende wijze, en laat ons toe fantastische video-ervaringen te creëren op het web", zegt Matt Silverman, director of effects and design bij Phoenix Editorial. "We kunnen rechtstreeks exporteren vanuit Avids of Apple Final Cut Pro editing stations, en snel unieke interfaces creëren, interactiviteit toevoegen en publiceren op het web."
Gedetailleerde informatie over alle mogelijkheden van Macromedia Flash MX Professional 2004 is te vinden op
http://www.macromedia.com/go/fmxpronew/.
PRIJS EN BESCHIKBAARHEID
Macromedia Flash MX Professional 2004 is beschikbaar voor Mac OS 10.2.6 en Windows tegen een introductieprijs van €839 per gebruiker. De Engelse versie zal vanaf september beschikbaar zijn. Upgrades voor Macromedia Flash 5 of Macromedia Flash MX kosten €349. Macromedia Flash MX Professional 2004 is ook beschikbaar als onderdeel van Macromedia Studio MX 2004 met Macromedia Flash MX Professional 2004. Dat gebundelde product komt ook in september op de markt.
Meer details over Studio MX 2004 en Studio MX 2004 met Flash Professional, zijn te vinden in de andere persberichten. Lokaal aangepaste versies van Flash MX Professional 2004 zullen beschikbaar zijn in het Engels in september, en kort daarna in het Vereenvoudigd en het Traditioneel Chinees, het Frans, Duits, Italiaans, Japans, Koreaans en het Spaans. Leden van Macromedia DevNet Professional zullen Flash MX 2004 en Flash MX Professional 2004 automatisch ontvangen als onderdeel van hun jaarlijkse abonnement. Verlaagde prijzen zijn beschikbaar voor de onderwijssector, de overheid en volumelicenties.
OVER MACROMEDIA
Beleving werkt stimulerend. Macromedia, Inc. is gedreven door de overtuiging dat grote ervaringen bedrijven groot maken. Onze software helpt miljoenen ontwikkelaars en designers om efficiënte, fascinerende en memorabele ervaringen te creëren en af te leveren - op het Internet, op vaste dragers, op draadloze en digitale toestellen.