www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.whizpr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (23 jaar en 105 dagen geleden)
Bedrijf:

TDK Systems biedt snelle en veilige verbindingen met militaire precisie

PC Card voorziet laptops van betrouwbare glasvezel Ethernet verbinding

TDK Systems Europe heeft een PC Card geïntroduceerd, met ingebouwde glasvezelverbindingen, voor een verhoogde betrouwbaarheid en beveiliging.

De Fibre Card 2250 verbindt een laptop met een snel en zeer veilig glasvezelnetwerk. De Ethernetkaart is erg gebruiksvriendelijk en past in het PCMCIA slot van een laptop. Tevens bevat de kaart alle huidige glasvezel varianten, waardoor externe adapters niet meer nodig zijn. Dankzij de autosensing-functie wordt automatisch het beste netwerk gekozen tussen 10 en 100Mbps (100Base-SX en 100Base-FX). Hierdoor kunnen gebruikers eenvoudig verbinding maken met verschillende netwerksegmenten in een organisatie. De Fibre Card 2250 is met verschillende glasvezelverbinding beschikbaar*.

"Glasvezelverbindingen zijn de meest veilige verbindingen van alle kabeltechnologieën die momenteel beschikbaar zijn en het goede nieuws is dat de glasvezelprijs omlaag gaat," zei Nick Hunn, managing director bij TDK Systems. "Dit betekent dat glasvezeltechnologie, oorspronkelijk ontwikkeld voor regeringen en militaire organisaties, nu ook een betaalbare oplossing is voor bedrijven."
"Nadat de kaart in het PC Card slot van een laptop is gestoken, kunnen gebruikers de software installeren, de glasvezelkabels inpluggen en vervolgens direct verbinding maken met het netwerk," zei Hunn. "Zo snel en eenvoudig is het echt."

De Fibre Card 2250 vraagt geen externe stroomvoorziening en met een gemiddeld energieverbruik van minder dan 280mA heeft het nauwelijks invloed op de levensduur van batterijen.

De Fibre Card 2250 is beschikbaar bij distributeur MCC en Stebis, en heeft een adviesprijs van 618 Euro, exclusief BTW. Meer informatie kunt u vinden op de website www.tdksystems.com

* Verbindingstypes die beschikbaar zijn: ST, SC, SMA en MT-RJ.


Verstreken tijd: 23 jaar en 105 dagen
TDK Systems contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo Axians
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Veeam Software
Logo Descartes
Logo Huawei Technologies (Netherlands) B.V.
Logo Amazon Web Services
Logo Furore Conclusion
Logo Zscaler
Logo Anker Innovations
Logo Vertiv
Logo Wuunder
Logo Graduate Ventures
Logo HeadFirst Group
Logo Fujitsu Nederland
Logo Keepit
Logo HCC
Logo PARKSIDE
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103465 persberichten
7019 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17279 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
www.whizpr.nlwww.deepr.nlINFLUX PR