ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euProgressCommunications.euINFLUX PR

Volg ook via:
Datum: (23 jaar en 38 dagen geleden)
Bedrijf:

Opmerkelijke Bluetooth identificatienamen: Wil je het aanleggen met een sexbom?

~ TDK Systems onderzocht de ongebruikelijke namen die gebruikers aan hun mobiele telefoons, PDA's en laptops geven ~

TDK Systems Europe heeft tijdens het Bluetooth World Congress in Amsterdam in het geheim een onderzoek uitgevoerd onder de 1.400 deelnemers. Tijdens dit driedaagse evenement 'ontdekte' de BlueAlert software van het bedrijf 478 Bluetooth apparaten met veelal hoogst opmerkelijke identificatienamen.

"Het is ongelooflijk om te zien wat voor naam gebruikers aan hun Bluetooth-apparaat geven," zei Dave Curl, head of public relations bij TDK Systems. "We kwamen namen tegen als 'Roofdier', 'BluePower', 'Baas 6310i', maar we vragen ons nog steeds af wat namen als 'Mike's rokende BT Machine' en 'Sexbom' te betekenen hebben."

Het onderzoek onthulde bovendien in welke mate de draadloze mogelijkheden van Bluetooth worden benut door fabrikanten en gebruikers van zowel communicatie-apparatuur als consumentenelektronica.

"Het leeuwendeel van de apparaten die we hebben opgespoord waren de meest gangbare zoals telefoons, PDA's en laptops, maar het is heel interessant om daarnaast Bluetooth printer adapters, computerkeyboards, hands-free car kits en videocamera's te zien opduiken," voegt Curl toe.

De uitzonderlijke namen die gebruikers aan hun Bluetooth-apparatuur hebben gegeven, zijn ontdekt door de BlueAlert software van TDK Systems. Hoewel de applicatie wel namen signaleert, staat de ingebouwde Bluetooth-beveiliging niet toe dat de apparatuur ook wordt verbonden met elkaar, tenzij de gebruikers daar echter expliciet toestemming voor geven.

----------

BERICHT VOOR DE REDACTIE

Over TDK Systems Europe
TDK Systems Europe is een divisie van de TDK Corporation en is gespecialiseerd in het ontwerpen en ontwikkelen van producten voor de draad- en draadloze markt. TDK Systems Europe is opgericht in 1997 en heeft 65 medewerkers in dienst op haar hoofdkantoor in Londen. Het bedrijf beschikt over aanvullende faciliteiten in Stockholm, Nederland en Duitsland.

Als één van de eerste ontwikkelaars van LAN en Modem PC kaarten, is TDK Systems een belangrijke speler op het gebied van GSM connectiviteit en levert haar componenten op dit moment aan de meeste grote GSM handset-fabrikanten.

Het inzicht in zowel de PC- als de telecomwereld plaatst TDK Systems in een unieke positie om de draadloze markt mede verder te ontwikkelen. Het bedrijf is één van de oprichters van het Bluetooth Consortium en houdt zich bezig met onderzoek naar en de ontwikkeling van oplossingen voor de volgende generatie draadloze netwerken. Alle ontwerpen van TDK Systems zijn erop gericht om van draadloze applicaties praktische eindgebruikeroplossingen te maken die optimale compatibiliteit en interoperabiliteit bieden.

TDK verkoopt haar producten in Nederland via haar partners The Mobile Communication Company (MCC), KPN Primafoonwinkels, KPN Business Centers, Vodafone Business Points en Stebis. In België/Luxemburg via The Wireless Corporation.

Meer informatie over TDK Systems kunt u vinden op www.tdksystems.com

Voor verdere persinformatie, fotomateriaal of een interview kunt u contact opnemen met Lilian van Tongerlo of Kim van Bokhoven van LEWIS, het IT PR bureau:
Tel: +31 (0)40-235 46 00 Fax: +31 (0)40-235 46 01
E-mail: lilianv/kimv@lewispr.com http://www.lewispr.com

Voor meer informatie over TDK Systems kunt u contact opnemen met Ad Neefs, TDK Systems Europe:
Tel:+31 (0) 655752828
Email: ad.neefs@tdksys.com


Verstreken tijd: 23 jaar en 38 dagen
TDK Systems contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Valid
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo CONTACTCENTER4ALL
Logo Victoria ID
Logo Keuze.nl BV
Logo Amazon Web Services
Logo Palo Alto Networks
Logo KnowBe4
Logo Dynatrace
Logo Lightspeed
Logo Databricks
Logo Databricks
Logo FlowQi
Logo Deel
Logo KnowBe4
Logo Customs Support Group
Logo Databricks
Logo The Stack
Logo Mollie
Logo Fujitsu Nederland
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103790 persberichten
7039 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17503 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.deepr.nlwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euwww.deepr.nlINFLUX PR