www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
www.whizpr.nlINFLUX PRwww.deepr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (23 jaar en 89 dagen geleden)
Bedrijf:

Klein verlies voor Nortel Networks

Hoofddorp, 25 juli 203 – Nortel Networks heeft het tweede kwartaal van 2003 afgesloten met een omzet van $ 2,33 miljard, een daling van 3 procent ten opzichte van het eerste kwartaal van dit jaar. Het verlies bedroeg $ 14 miljoen, ofwel $ 0,00 per aandeel. In het eerste kwartaal maakte de onderneming nog een winst van $ 54 miljoen ofwel $ 0,01 per aandeel. Het resultaat is wel sterk verbeterd ten opzichte van het tweede kwartaal van 2002, toen Nortel Networks nog een verlies van $ 697 miljoen rapporteerde. De kaspositie verbeterde dit tweede kwartaal met $ 0,2 miljard tot $ 4,2 miljard.
 
President en CEO Frank Dunn: “Onze kwartaalcijfers reflecteren het nog altijd voorzichtige koopgedrag van onze klanten. Ondanks dat de marktomstandigheden nog altijd moeilijk zijn, slagen we er wel in onze leiderschapspositie op onze vier kerngebieden uit te bouwen: wireless data, voice over IP, multimediadiensten en -applicaties en breedbandnetwerken.”
 
Kijk voor de volledige berichtgeving hier

-------------------------------

Over Nortel Networks
Nortel Networks’ missie is het verbeteren van de manier waarop de wereld communiceert en informatie uitwisselt. Het bedrijf levert communicatietechnologie en infrastructuur aan service providers, het bedrijfsleven en overheden. De bedrijfs-, draadloze, vaste en optische netwerken maken veilige value-added IP data-, spraak- en multimediatoepassingen mogelijk. Nortel Networks is een Canadees bedrijf gesticht in 1895 en tegenwoordig actief in meer dan 150 landen. Bouwend op de lange en brede ervaring is Nortel Networks uniek gepositioneerd om bruggen te slaan tussen de werelden van telefonie en datacommunicatie, tussen draadloos en vast en tussen private netwerken en publieke netwerkdiensten. Meer informatie op www.nortelnetworks.com.
 
Voor meer informatie:
Nortel Networks
Isabelle Tadmoury
+33.6.64.04.75.35
tadmoury@nortelnetworks.com

Whizpr
Mirjam Hulsebos
0317-410483
nortel@whizpr.nl 


Verstreken tijd: 23 jaar en 89 dagen
Nortel contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo Axians
Logo DPDK
Logo Stichting Z-CERT
Logo Emixa
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Ciphix
Logo Brightmine
Logo Schneider Electric
Logo HCC
Logo Proofpoint
Logo PocketBook
Logo MIRhosting
Logo LANCOM Systems
Logo S2GRUPO
Logo KnowBe4
Logo Trend Micro
Logo Bidfood
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Pegasystems
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103395 persberichten
7014 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17251 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
INFLUX PRINFLUX PRProgressCommunications.eu