www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
www.whizpr.nlProgressCommunications.euProgressCommunications.eu

x.com/ictberichten
Datum: (23 jaar en 127 dagen geleden)

Sun Microsystems sluit vierde kwartaal af met kleine winst

Amersfoort, 23  juli 2003 – Sun Microsystems heeft de cijfers bekendgemaakt voor het vierde fiscale kwartaal van 2003, dat eindigde op 30 juni. De omzet in dit kwartaal kwam uit op 2,98 miljard US dollar, een daling van 13 procent vergeleken met de 3,4 miljard dollar in het vierde kwartaal van 2002.
 
De brutomarge bedraagt dit kwartaal 43,7 procent van de omzet, een stijging van 2,4 procentpunten vergeleken met het vierde kwartaal van vorig jaar. De nettowinst komt uit op 12 miljoen US dollar, wat neerkomt op 0 dollarcent per aandeel. Vorig jaar bedroeg de winst in het vierde kwartaal 61 miljoen US dollar ofwel 2 dollarcent per aandeel. Verder bedroegen in dit kwartaal de kasgelden uit lopende activiteiten 335 miljoen dollar en is de kaspositie verbeterd tot meer dan 5,7 miljard.
 
De omzet in het volledige fiscale jaar 2003 bedraagt 11,4 miljard US dollar, een daling van 8,5 procent ten opzichte van de 12,5 miljard dollar over 2002. De brutomarge bedraagt over dit hele fiscale jaar 43,2 procent van de omzet, een stijging van 3,9 procentpunten ten opzichte van het fiscale jaar 2002. Sun Microsystems heeft dit jaar een verlies geleden van 2,38 miljard US dollar, wat neerkomt op 75 dollarcent per aandeel. Het verlies is daarmee groter dan in fiscaal jaar 2002, toen die nog 587 miljoen US dollar bedroeg. Hierbij moet wel worden aangetekend dat het verlies over fiscaal jaar 2003 inclusief een eenmalige afschrijving is ter hoogte van 2,12 miljard dollar.

Steve McGowan, Sun’s Chief Financial Officer en Executive Vice President Corporate Resources, zegt: “We zijn blij dat we in fiscaal jaar 2003 1 miljard aan cash hebben gegenereerd uit operationele activiteiten en dat we het jaar afsluiten met een overschot van 5,7 miljard dollar aan cash en verhandelbare obligaties. In het afgelopen jaar hebben we de interne kosten significant verlaagd, wat zich uit in een stijging van de brutomarge. We hebben overigens niet gesneden in de investeringen in R&D, dat is immers de levensader van ons bedrijf.”
 
Chairman, President en CEO Scott McNeally voegt daaraan toe: “We hebben dit fiscale jaar stevige progressie geboekt op belangrijke initiatieven als NC03, low cost computing, N1 en het Orion-project. We zien het nieuwe fiscale jaar met vertrouwen tegemoet; we verwachten dat onze omzet groeit, de winst verbetert en de cash flow uit operationele activiteiten positief blijft. We hebben diverse innovaties in de pijplijn, beschikken over een van ’s werelds grootste partnernetwerken en hebben een sterke focus op kwaliteit. Dat stelt ons in staat om komend jaar niet alleen onze klanten maar ook onze aandeelhouders tevreden te stellen.”
 
------------------------------------

 
Over Sun Microsystems
Vanaf de oprichting van het bedrijf in 1982 heeft de visie van Sun Microsystems, Inc. (Nasdaq:  SUNW) – The Network Is The Computer – ervoor gezorgd dat het bedrijf zich kon ontwikkelen tot marktleider op het gebied van de krachtige hardware, software en services die het internet mogelijk maken. Sun is aanwezig in meer dan 100 landen en op het World Wide Web: http://sun.com.
 
Voor meer informatie:

Sun Microsystems
Guus Vossenaar
Tel.: 033 - 45 15 000
e-mail: gustaaf.vossenaar@sun.com

Whizpr
Martinique Walraven
Tel.: 0317 - 410 483
e-mail: sun@whizpr.nl


Verstreken tijd: 23 jaar en 127 dagen

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Axians
Logo DPDK
Logo Stichting Z-CERT
Logo Emixa
Logo VirtualPBX.nl
Logo Feesd
Logo Sooda internetbureau
Logo Key2XS
Logo Decos
Logo  Fundaments, Expert in Clouds
Logo 12Build
Logo NeuroCluster AI
Logo 9altitudes Nederland BV
Logo NetRom Software
Logo Eijsink
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo DNA Services B.V.
Logo PQR
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Qaitbay
Logo Facilitor
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo BusinessCom
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo EPAM Systems
Logo Exotec
Logo Ormit Talent
Logo Top Employers Institute
Logo ilionx
Logo Vertiv
Logo HOB ICT Security
Logo Databricks
Logo Proofpoint
Logo KnowBe4
Logo Zebra
Logo Descartes
Logo Web Wings
Logo Proofpoint
Logo WorldStream
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103160 persberichten
7003 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17113 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
www.whizpr.nlwww.deepr.nlProgressCommunications.eu