www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.lubbersdejong.nl
ProgressCommunications.euProgressCommunications.euINFLUX PR

x.com/ictberichten
Deel dit nu via
Datum: (22 jaar en 37 dagen geleden)
Bedrijf:

LANDesk Software demonstreert nieuwe Macintosh-technologie op WWDC

LANDesk Management Suite biedt nu ook softwarelicentiemonitoring voor Mac OS X

Berkshire, 26 juni 2003 - LANDesk Software demonstreert op de Apple Computer Worldwide Developer Conference in San Francisco nieuwe softwarelicentiemonitoring- en beheermogelijkheden voor Apple Mac OS X. LANDesk Software is voornemens deze nieuwe technologie eind dit jaar ter beschikking te stellen als een product upgrade voor LANDesk Management Suite.

De introductie van de technologie voor het beheer van softwarelicenties volgt op de recente ondersteuning van softwaredistributie, uitgebreide inventarisering en besturing op afstand voor Mac OS X in LANDesk Management Suite 7. LANDesk Software versterk hiermee het vermogen om heterogene omgevingen te ondersteunen.

Met LANDesk Management Suite kunnen systeembeheerders hun PC's en Macintosh computers vanaf dezelfde LANDesk Management Suite console beheren. De Mac-systemen verschijnen in het netwerkoverzicht en kunnen worden opgenomen in de softwaredistributie, inventarisrapportages, besturing op afstand en nu ook softwarelicentiemonitoring.

Veel bedrijven kopen meer software dan nodig is om er zeker van te zijn dat zij aan de licentievoorwaarden voldoen. Dankzij licentiemonitoring is dit niet langer nodig, zodat op aanschafkosten kan worden bespaard. Het helpt de kosten in de hand te houden door bij te houden hoeveel kopieën van applicaties precies zijn geïnstalleerd, welke daarvan ook daadwerkelijk worden gebruikt en hoe vaak. De op deze wijze opgespoorde ongebruikte licenties kunnen dan bijvoorbeeld aan een andere afdeling worden toegewezen. Ook kan de beheerder nagaan of een licentie moet worden vernieuwd. LANDesk Software License Monitoring biedt tevens de mogelijkheid om te verhinderen dat ongeautoriseerde applicaties worden gebruikt. Dat kan zelfs als de machine niet op het netwerk is aangesloten, dankzij een op die machine aanwezige agent. Tevens zijn uitgebreide rapportages mogelijk over het gebruik. Met de "Software Compliance Module" van LANDesk Management Suite 7 kan men op efficiënte wijze de bezoeken van organisaties zoals BSA vlot laten verlopen door middel van standaard rapporten. De database biedt de mogelijkheid om ook de fysieke locatie van de licenties (welke afdeling, welke kast of bureau) vast te leggen.

LANDesk Software is het enige bedrijf dat dit beheerniveau biedt voor Macintosh-computers in netwerkomgevingen. Ondersteuning van de Mac is een strategische keuze en heeft het bedrijf nieuwe klanten opgeleverd. Naast de Mac ondersteunt LANDesk Management Suite ook Microsoft Windows, Linux en UNIX binnen heterogene omgevingen.

Over LANDesk Software
LANDesk Software, Inc. is een vooraanstaand leverancier van geïntegreerde software voor desktop- en apparaatbeheer, die zich richt op het ontwikkelen van eenvoudig te gebruiken end-to-end oplossingen voor klanten. Meer informatie over LANDesk Software is te vinden op www.landesksoftware.co.uk

Voor meer informatie:
Monogram Communication Strategies (MCS) BV, Jan Faber, telefoon +31 (0)23 562 82 08.

Geplaatst:
Verstreken tijd: 22 jaar en 37 dagen
LANDesk Softwa.. contact  

Logo LANDesk Software
  +31 (0)6-515 66837
  rob.tinnemans@landesk.com
  www.landesk.com

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Macanta
Logo Keuze.nl BV
Logo Alleo
Logo Reflex Online BV
Logo LocatieRapport
Logo Stromma Nederland
Logo Spryng
Logo Axini
Logo Glampings.com
Logo QR Connect
Logo Hostingjournalist.com
Logo The Caring Company
Logo Brainial B.V.
Logo KonductiT
Logo RMMBR
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo TechOutlet
Logo Keuze.nl BV
Logo TechOutlet
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Vlirdens
Logo TechOutlet
Logo Facilitor
Logo Spryng
Logo Facilitor
Logo Networking4ALL
Logo BusinessCom
Logo Onventis B.V.
Logo PQR
Logo Vultr
Logo Xebia
Logo Geotab
Logo PocketBook
Logo NTT DATA
Logo Vertiv
Logo Flanderijn
Logo Brightmine
Logo Nuki
Logo Nocore Group BV
Logo Gezond Binnen
Logo Schneider Electric
Logo HCC!genealogie
Logo Nutanix
Logo Huawei Technologies (Netherlands) B.V.
TARIEVEN
• Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
101257 persberichten
6830 bedrijfsprofielen
55 PR-bureauprofielen
15685 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.lubbersdejong.nl
ProgressCommunications.euINFLUX PRINFLUX PR