www.marcommit.nlwww.deepr.nlProgressCommunications.eu
INFLUX PRwww.whizpr.nlwww.whizpr.nl

Volg ook via:
Datum: (23 jaar en 6 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: ContentXperience

Nieuwe naam: IBS Consist heet voortaan IBS

Nieuwe naam en nieuwe organisatiestructuur

IBS Consist heet voortaan IBS. IBS, leverancier van ICT-oplossingen voor de vakgebieden logistics, financials, HR en technology & services, heette sinds de overname door de Zweedse IBS Group in 1998 IBS Consist en adopteert nu de naam van haar moederbedrijf. Naast deze naamswijziging past IBS ook zijn organisatiestructuur aan.

Harrie Gooskens, algemeen directeur IBS Nederland B.V. licht de ontwikkelingen toe:

“Tijden veranderen, de ICT verandert en ook IBS Consist ontkomt niet aan verandering. Klanten stellen nieuwe eisen aan ICT-toepassingen, dus ook aan hun ICT-leverancier. Daarom maakt de productstrategie, die we in het verleden hanteerden, momenteel plaats voor een oplossingsgerichte strategie. Uit tal van gesprekken met klanten en gebruikersverenigingen bleek dat onze producten bij de klant nog beter tot hun recht komen als wij nog meer aandacht schenken aan de strategische, bestuurlijke en organisatorische context waarin onze producten bij onze klanten moeten functioneren. We hebben er daarom voor gekozen om onze organisatie te groeperen naar vier business units, ingedeeld naar de vakgebieden waar IBS sterk in is: logistics, financials, human resources en technology & services.

Door deze nieuwe business unit-structuur kunnen R&D-medewerkers, commerciële adviseurs, projectmanagers, consultants en software engineers binnen hun vakgebied nog intensiever samenwerken. Gooskens: ”Dit maakt hun kennis voor ons en onze klanten beter toegankelijk, waardoor we klanten nog beter kunnen adviseren bij het optimaliseren van hun bedrijfsprocessen.” Voor de klanten van IBS verandert er weinig. “Onze software en mensen blijven hetzelfde, met de consistente kwaliteit die klanten van ons gewend zijn”, aldus Gooskens.

IBS is de nieuwe naam van IBS Consist. Gooskens zegt hierover: ”Hoewel we hechten aan ons verleden, hechten we minder aan onze dubbele naam. Daarom heet IBS Consist voortaan IBS. Een naam waar we trots op zijn omdat we ons uitstekend thuisvoelen bij onze moedermaatschappij. Een naam die wereldwijd staat voor toegevoegde waarde. Een naam die de consistente kracht van onze software combineert met de passie van een vernieuwde organisatie.”

Voor meer informatie kunt u contact opnemen met:

IBS Nederland B.V.                                            Lensink Van Berkel Communicatie

Suzanne Braaksma                                            Ans de Boer

Tel. 030 - 602 6666                                            Tel. 033 - 422 0080

suzanne.braaksma@ibs.nl                                  a.deboer@lensinkvanberkel.nl

IBS levert unieke ICT-oplossingen die waarde toevoegen op logistiek, financieel en personeel gebied. IBS heeft al bijna 30 jaar ervaring met het ontwikkelen, leveren en implementeren van haar toepassingen, waarmee ruim 1.300 middelgrote en grote organisaties in en om Nederland werken. IBS Nederland is een 100% dochter van de beursgenoteerde Zweedse IBS Group, waarvan het hoofdkantoor is gevestigd in Stockholm. Meer dan 5.000 klanten in 40 landen werken met de toepassingen van IBS.

Meer informatie kunt u vinden op onze website: www.ibs.nl


Verstreken tijd: 23 jaar en 6 dagen
PR contact  

Logo ContentXperience
UNIT4 Consist contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo Proofpoint
Logo Zscaler
Logo LANCOM Systems
Logo Workday
Logo IG&H
Logo KnowBe4
Logo NTT DATA
Logo osapiens
Logo Marcommit
Logo PARKSIDE
Logo Exact
Logo Onguard
Logo Lightspeed
Logo Conclusion
Logo Veeam Software
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103824 persberichten
7041 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17518 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlwww.deepr.nlProgressCommunications.eu
www.deepr.nlwww.whizpr.nlwww.whizpr.nl