www.marcommit.nlwww.lubbersdejong.nlProgressCommunications.eu
INFLUX PRProgressCommunications.euProgressCommunications.eu

x.com/ictberichten
Datum: (22 jaar en 6 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Progress Communications

XEROX INTRODUCEERT INNOVATIEVE, GEAVANCEERDE DIGITALE MULTIFUNCTIONELE TECHNOLOGIE VOOR ZAKELIJKE NETWERKEN

WorkCentre Pro-systemen leveren topkwaliteit met ongekend hoge afdrukcapaciteit

Amstelveen, 3 juni 2003 -- Xerox Corporation (NYSE:XRX) introduceert een vernieuwde lijn WorkCentre Pro-systemen, waaronder twee geavanceerde multifunctionele producten (MFP's) die hoogwaardige kleurenafdrukken leveren tegen gunstige prijzen met behoud van de eigenschappen en het gebruikersgemak van zwart-wit systemen.  Deze scherpgeprijsde, in netwerken te integreren producten beschikken over de unieke eigenschappen van de digitale multifunctionele systemen van Xerox - afdrukken, kopiëren, faxen, scannen, en e-mailen - en kunnen worden geïntegreerd met systemen van andere leveranciers, zodat u een uitstekende productiviteit bereikt en nog efficiënter kunt werken.

De WorkCentre Pro-systemen zijn ontworpen met een open architectuur, zodat ze op het netwerk kunnen worden aangesloten en via het netwerk kunnen worden beheerd en bestuurd.  De digitale techniek en ingebedde controller van Xerox zijn verantwoordelijk voor de geavanceerde WorkCentre Pro-functies, zoals het converteren van papieren documenten naar digitale beeldbestanden en het verzenden naar meerdere bestemmingen, waaronder netwerkservers, desktop PC's, e-mail adressen, applicatie workflows en elektronische systemen voor documentbeheer.

"De kracht van de WorkCentre Pro productlijn ligt in het vermogen om optimaal gebruik te maken van het netwerk voor multifunctionele toepassingen", zegt Richard Cerrone, Senior Vice President en algemeen directeur van Xerox Europe - Office Operations.  "De systemen zijn bedoeld voor de prestatiegerichte klant die de productiviteit drastisch wil verhogen en de resultaten serieus wil verbeteren door de integratie van WorkCentre Pro-systemen met softwarepakketten en diensten die zijn afgestemd op zijn specifieke behoeften."

Gebruikers kunnen WorkCentre Pro-systemen afstemmen op hun eigen wensen en integreren met oplossingen van andere leveranciers, waardoor optimaal gebruik wordt gemaakt van de kracht en productiviteit van de MFP's. Bovendien hebben Xerox en zijn industriële partners een uitgebreide reeks oplossingen ontwikkeld op het gebied van documentbeheer die voorzien in geavanceerde pakketten op maat voor accounting-, scan- en faxtoepassingen via het netwerk. De oplossingen bieden direct zichtbare resultaten aan de zakelijke eindgebruiker die gebruikmaakt van specifieke oplossingen.

De kopieer- en afdruksnelheid van de WorkCentre Pro-systemen ligt tussen de 32 tot 90 pagina's per minuut (ppm) bij zwart-witsystemen, waardoor grote tot zeer grote aantallen documenten per minuut kunnen worden verwerkt. Optioneel bieden alle systemen een ‘hard disk image overwrite’ functie die beeldbestanden op de harde schijf elektronisch ‘versnippert’ (de bestanden worden volledig gewist en volgeschreven met andere gegevens) waardoor nog meer veiligheid wordt geboden. Bovendien leveren Customer Replaceable Units (CRU's) optimale productietijd en betrouwbaarheid.  Klanten kunnen snel en gemakkelijk zelfstandig CRU's veranderen.
 
Zeer grote aantallen documenten per minuut: De WorkCentre Pro 65, 75, en 90 van Xerox zijn de snelste netwerksystemen voor de zakelijke markt met grote prestaties. De afdruksnelheid bedraagt respectievelijk 65, 75 en 90 ppm. Door de hoge afdruksnelheden en het extra krachtige ‘vermogen’ zijn deze systemen uitermate geschikt voor de efficiënte verwerking van grote hoeveelheden documenten in marktsectoren zoals de gezondheidszorg, het verzekeringswezen, de detailhandel en de juridische sector.


Grote aantallen documenten per minuut:
* De digitale, geavanceerde multifunctionele systemen van WorkCentre Pro 35, 45 en 55 - met afdruksnelheden van respectievelijk 35, 45 en 55 ppm - zijn ontwikkeld om geavanceerde software en diensten van Xerox en zijn onafhankelijke softwareleveranciers te ondersteunen. Ze zijn compatibel met Macintosh en Unix systemen en kunnen Postscript-, PCL- en TIFF-bestanden verwerken.
* De WorkCentre Pro 32 Colour en 40 Colour MFP's kunnen ook in kleur afdrukken. Het zijn geavanceerde multifunctionele systemen die respectievelijk 32 ppm in zwart-wit/16 ppm in kleur en 40 ppm in zwart-wit/ 22 ppm in kleur kunnen afdrukken. Deze nieuwe multifunctionele kleurensystemen kunnen redelijk geprijsde zwart-witkopieën maken en stellen gebruikers in staat alleen in kleur af te drukken wanneer dit nodig is. Wanneer een gebruiker bijvoorbeeld een document moet afdrukken dat gedeeltelijk in kleur en gedeeltelijk in zwart-wit is, betaalt hij alleen voor kleurenafdrukken voor de pagina's die daadwerkelijk in kleur zijn afgedrukt. De overige pagina's worden berekend tegen de standaardkosten voor zwart-witkopieën. Bovendien bieden de systemen op de belangrijkste diensten de optionele functie Network Job Based Accounting, waarmee gebruikers kunnen controleren hoeveel kleurafdrukken er zijn gemaakt - een functie die met name nuttig is voor organisaties op het gebied van financiële en juridische dienstverlening die bureaukosten ten behoeve van klanten moeten controleren.

De WorkCentre Pro 32 Colour, 40 Colour, 65, 75, en 90 zijn per direct leverbaar. Leveringen van  WorkCentre Pro 35, 45 en 55 systemen starten in de loop van het derde kwartaal. Verkoop en service geschieden via de Xerox verkoopkanalen.

Meer informatie over de Xerox Office producten is te vinden op internet: www.xerox.com/officeprinting. U kunt ook bellen naar 030 – 698 0 698.

Over Xerox Europe
Xerox Europe, de Europese organisatie van Xerox Corporation, levert een uitgebreide range aan Xerox producten, oplossingen en diensten, alsmede bijbehorende supplies en software. Het aanbod richt zich op drie hoofdgebieden: kleine tot grote kantoren, productie-omgevingen in de grafische en printing-industrie en services, waaronder consulting, systeemontwerp en -management en facilitaire diensten rond documentgerelateerde toepassingen.
Xerox Europe heeft productievestigingen in Nederland, Ierland en het Verenigd Koninkrijk en een geavanceerd R&D centrum in Grenoble (Frankrijk).
Meer informatie over Xerox Europe is te vinden op www.xerox.com.

Xerox™, The Document Company® en het digitale X™ zijn handelsmerken van Xerox Corporation. Alle andere merken en productnamen zijn handelsmerken of geregistreerde handelsmerken van hun respectievelijke ondernemingen.

Geplaatst:
Verstreken tijd: 22 jaar en 6 dagen
PR contact  

Logo Progress Communications

Bedrijfsinfo  

Logo Xerox

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo ID Control
Logo UFI.EU
Logo The Factory
Logo Macanta
Logo Keuze.nl BV
Logo Alleo
Logo Reflex Online BV
Logo LocatieRapport
Logo Stromma Nederland
Logo Spryng
Logo Axini
Logo Glampings.com
Logo QR Connect
Logo Hostingjournalist.com
Logo The Caring Company
Logo ID Control
Logo TechOutlet
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo TechOutlet
Logo Keuze.nl BV
Logo TechOutlet
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Vlirdens
Logo TechOutlet
Logo Facilitor
Logo Spryng
Logo Facilitor
Logo Networking4ALL
Logo BusinessCom
Logo Red Hat
Logo Vertiv
Logo ilionx
Logo Eaton
Logo Manhattan Associates
Logo NeoDay
Logo LANCOM Systems
Logo DataCore Software
Logo Techleap.nl
Logo Infoblox
Logo SureSync
Logo Dell Technologies
Logo Visma
Logo Kraken
Logo Proofpoint
TARIEVEN
• Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
101308 persberichten
6833 bedrijfsprofielen
56 PR-bureauprofielen
15716 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlwww.lubbersdejong.nlProgressCommunications.eu
INFLUX PRProgressCommunications.euProgressCommunications.eu