Brussel, mei 2003 –Hitachi lanceert een nieuwe DVD-speler die uitblinkt door zijn gebruiksvriendelijkheid en aantrekkelijke ultraplatte design. Voorts komt de Japanse elektronicareus met een nieuwe DVD/VCR-combo, die de krachtigste en modernste technische mogelijkheden van beide combineert in een handig, compleet en visueel aantrekkelijk home video-toestel.
De DV-P335E biedt uiteraard alles wat de consument vandaag verwacht van een DVD-speler, maar valt op door zijn uiterlijk en door zijn ergonomie. Het toestel is slechts 56 mm hoog en is mooi en sober vormgegeven in een metaalgrijze behuizing, die in elke huiskamer tot zijn recht zal komen. Hitachi, dat bekend staat om zijn inspanningen op het vlak van ergonomie, heeft bovendien de bediening van het toestel zo intuitief mogelijk gemaakt, met een grafische televisie-interface die de gebruiker snel en vlot zijn weg laat vinden door het enorme scala mogelijkheden dat het medium biedt.
De adviesprijs voor de DV-P335E bedraagt: EUR 169.
De DV-PF3E is een DVD/VCR-combotoestel dat het beste van de DVD- combineert met de klassieke VHS-recorder. De combinatie zorgt er voor dat de gebruiker met slechts een enkel toestel het beste van beide kan gebruiken. Hitachi heeft ook bij het ontwerp van dit toestel zijn beste beentje voorgezet op vlak van design en ergonomie.
De adviesprijs voor de DV-PF3E bedraagt: EUR 339.
Beide toestellen zijn onmiddellijk verkrijgbaar. Voor een lijst van winkelketens en verkooppunten die de Hitachi-toestellen verkopen, surft u naar: www.hitachi.nl.