www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
www.whizpr.nlProgressCommunications.euProgressCommunications.eu

Volg ook via:
Datum: (23 jaar en 36 dagen geleden)
Bedrijf:

Weer en verkeer populairste mobiele diensten

My AvantGo onderzoek toont voorkeuren van reizigers voor informatiediensten

Maarssen, mei 2003 - Wie onderweg informatie raadpleegt via een Personal Digital Assistant (PDA) is het meest geïnteresseerd in praktische reisinformatie over weer en verkeer. Reizigers willen vooral antwoord op vragen over vertraagde vluchten, vluchtschema’s, route-beschrijvingen, weerberichten en plattegronden van de luchthavens. Dit blijkt uit een onderzoek van My AvantGo naar de populairste reisinformatie onder 1058 gebruikers van My AvantGo.

Uit de studie blijkt verder dat reisbeslissingen in de eerste plaats genomen worden op basis van prijs, en dat daarna pas vertrektijden, gemak en het bezit van Airmiles of andere loyalty-systemen volgen. Toch zegt bijna tweederde van de respondenten geïnteresseerd te zijn in een klantenkorting als ze via hun PDA een reis boeken. Online reizen boeken is sowieso populair onder de ondervraagde PDA-bezitters. Eenderde van de respondenten boekt sinds vorig jaar alleen nog maar reizen via internet. Bij voorkeur bespreken ze hun vluchten rechtstreeks bij American Airlines, Continental en United, reservereren een hotelkamer bij de Marriott-keten, Holiday Inn Hotels of Hilton. Populaire autoverhuurbedrijven zijn tenslotte Hertz, Avis en Budget.

My AvantGo is een gratis webportaal waar gepersonaliseerde informatiediensten en applicaties worden aangeboden via Personal Digital Assistents en andere mobiele apparaten. De informatie wordt thematisch via kanalen aangeboden. Eén van de kanalen is die voor reisinformatie, waar onder meer content van luchtvaartmaatschappijen en autoverhuurbedrijven geboden wordt. Voor Nederland zijn er achttien kanalen bij My AvantGo beschikbaar waaronder die van KLM, VNU, Spits en de Digitale Gemeente Houten. Meer dan acht miljoen gebruikers over de hele wereld maken gebruik van My AvantGo.

Een exemplaar van het onderzoek is op te vragen bij robin@evanspartners.com

My AvantGo
My AvantGo, een gratis internetdienst van AvantGo, zorgt ervoor dat gepersonaliseerde content en applicaties via PDA’s beschikbaar komt aan gebruikers. Grote bedrijven kunnen zich met het aanbieden van informatie via My AvantGo richten op mobiele gebruikers. Inmiddels bieden meer dan 2500 bedrijven content aan via My AvantGo, waaronder CNN en The New York Times. Via het portaal van My AvantGo bereiken contentleveranciers meer dan acht miljoen geregistreerde gebruikers wereldwijd. Meer informatie is te vinden op de website http://www.myavantgo.com AvantGo is onlangs overgenomen door Sybase, die de activiteiten van AvantGo heeft ondergebracht bij dochteronderneming iAnywhere Solutions.

iAnywhere Solutions
iAnywhere Solutions - een dochteronderneming van Sybase - is een vooraanstaand leverancier van oplossingen voor draadloze en mobiele oplossingen voor m-Business die bedrijfsinformatie op iedere plaats en op ieder moment oegankelijk maken. Deze toepassingen zijn bij circa 10.000 klanten actief op meer dan zes miljoen - vaste en mobiele - werkplekken. De meer dan tien jaar ervaring op dit gebied maakt iAnywhere Solutions tot een ‘one-stop-shop’ voor zowel het ontwikkelen als het exploiteren van m-Business applicaties in essentiële markten zoals de financiële dienstverlening, de gezondheidszorg, bij (semi-) overheden en nutsbedrijven, in de logistieke dienstverlening en in detailhandelsketens. Meer informatie is te vinden op http:// www.ianywhere.com

Sybase
Sybase ontwikkelt software om platforms, databases en applicaties te integreren. De oplossingen van Sybase transformeren gegevens in informatie met meerwaarde, die vervolgens altijd en overal voor de juiste mensen beschikbaar is. Meer hierover is te vinden op http://www.sybase.nl of http://www.sybase.com.


Voor meer informatie:
iAnywhere Solutions, Artie Jasperse
telefoon: 0346-558502, e-mail: artie.jasperse@ianywhere.com
of
Sybase Nederland B.V., René Ouwehand, business consultant
tel. 0346-558486, e-mail: rene.ouwehand@sybase.com

Noot voor de redactie:
voor meer informatie kunt u contact opnemen met:
Presscom
Madeleine Kok
telefoon 030-6051415
e-mail: madeleinekok@presscom.nl


Verstreken tijd: 23 jaar en 36 dagen
Sybase Nederla.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo Proofpoint
Logo Zscaler
Logo LANCOM Systems
Logo Workday
Logo IG&H
Logo KnowBe4
Logo NTT DATA
Logo osapiens
Logo Marcommit
Logo PARKSIDE
Logo Exact
Logo Onguard
Logo Lightspeed
Logo Conclusion
Logo Veeam Software
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103824 persberichten
7041 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17518 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.deepr.nl
www.whizpr.nlINFLUX PRwww.deepr.nl