Utrecht, 21 mei 2003 – PST Business Solutions, leverancier van totaaloplossingen voor het AS/400 en iSeries platform, heeft Powerlock Security Suite, als onderdeel van VISUAL Message Center van Tango/04, opgenomen in haar productportfolio. Powerlock biedt automatisch security message beheer en bescherming tegen ongeautoriseerde toegang voor het IBM iSeries platform.
PST Business Solutions is al enkele jaren distributeur van de producten van Tango/04. Met de toevoeging van Powerlock aan het productportfolio wordt iSeries gebruikers een reeks modules geboden waarmee ze kritische data op dit platform kunnen beveiligen. Powerlock monitoort de systemen op eventuele beveiligingsgaten en dicht deze. Hierdoor wordt ongeautoriseerde toegang voorkomen. Powerlock omvat krachtige IP-beveiliging, een automatische high availability oplossing en real-time waarschuwingsfunctionaliteit.
Tango/04 heeft een samenwerkingsverband gesloten met Powertech, waardoor de Powerlock Security Suite onderdeel is geworden van VISUAL Message Center. Deze oplossing houdt alle gebeurtenissen van IBM iSeries- en eventuele Windows servers in de gaten en laat direct weten wanneer zich problemen voordoen op het gebied van prestaties, beveiliging of applicaties. Het beheer van de servers kan plaatsvinden vanaf een werkstation waardoor de beheerkosten lager zijn en er meer tijd vrijkomt voor beheerders om zich bezig te kunnen houden met andere projecttaken.
“Door het gebruik van intelligente terminals en nieuwe toegangsmogelijkheden tot de iSeries, is realtime beveiliging geen overbodige luxe”, zegt Olaf van Dam, directeur Sales & Marketing van PST Business Solutions. “Met Powerlock kunnen we de markt voorzien van een krachtige oplossing om kritische data op het iSeries platform nog beter te beschermen tegen ongeautoriseerde toegang.”
Tango/04
Tango/04 (opgericht in 1991) heeft zijn hoofdkantoor in Barcelona, Spanje. Daarnaast heeft het bedrijf vestigingen in Frankrijk, Zwitserland, Argentinië, Chili en Peru. Tango/04 is sterk vertegenwoordigd in meer dan zestig landen waar het bedrijf werkt met lokale Business Partners. Met de Tango/04-softwareoplossingen voor de IBM eServer iSeries en andere platformen kunnen bedrijven IT-systemen eenvoudig beheren en controleren. Hierdoor worden bedrijfsprestaties geoptimaliseerd, operationele kosten gereduceerd en wordt de beschikbaarheid gewaarborgd.
PST Business Solutions
PST Business Solutions is een totaalaanbieder van oplossingen voor het IBM iSeries platform. Het bedrijf levert Application & System Management oplossingen voor het volledig geautomatiseerd beheer van de iSeries, e-Business oplossingen waarmee het iSeries platform beschikbaar komt voor het internet, een Business Intelligence oplossing voor de analyse van data voor managementsrapportages, ERP en consultancy. Het bedrijf heeft meer dan 300 klanten waaronder verzekeringsmaatschappijen, banken, logistieke en productiebedrijven alsmede een groot aantal ondernemingen uit het MKB. Klanten van het bedrijf zijn onder andere: Spaarbeleg, Nike Europe, Viking Direct, Sligro en Van Gend en Loos. Het hoofdkantoor bevindt zich in Utrecht. PST Business Solutions is gecertificeerd IBM Business Partner.
Voor meer informatie:
PST Business Solutions BV
Mirjam Oskam
Telefoon: +31 (0)30 261 55 65
E-mail: moskam@PSTBusinesssolutions.com