www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
www.whizpr.nlProgressCommunications.euProgressCommunications.eu

Volg ook via:
Datum: (23 jaar en 53 dagen geleden)
Bedrijf:

Pinnacle Systems introduceert Studio MovieBox USB en Studio MovieBox DV

Externe Nederlandstalige videobewerkings en DVD oplossingen met een F.A. Porsche design

Pinnacle Systems introduceert een externe productfamilie bedoeld voor consumenten die snel en eenvoudig videoapparatuur op de PC of laptop willen aansluiten.

Pinnacle Studio MovieBox USB, en Pinnacle Studio MovieBox DV, bestaat uit een fraaie externe behuizing en wordt geleverd met de meermaals bekroonde Pinnacle Studio 8 videobewerkings en DVD software. Dit geeft de gebruiker de mogelijkheid om elke videobron, zoals een camcorder of videorecorder, met de PC te verbinden zonder dat de PC hierbij geopend hoeft te worden.

De Studio MovieBox producten zijn beide complete oplossingen voor het opnemen, bewerken en het uitvoeren van videofilms naar videoband, CD, DVD, email en internet. De VCD’s, SVCD’s en DVD’s kunnen uiteraard bekeken worden op een huiskamer DVD speler.

Een nieuwe familie van externe oplossingen

Beide Studio MovieBox producten zijn zeer eenvoudig op de PC aan te sluiten omdat ze gebruik maken van de laatste Hi-Speed standaarden. “Met deze twee externe oplossingen maken we bewerken van video’s eenvoudiger en toegankelijker voor alle consumenten die het niet aandurven om een interne PCI-kaart te installeren, of een oplossing willen die binnen één minuut is aan te sluiten op een PC of laptop” zegt Bas Roncken (Sales & Marketing Manager bij Pinnacle Systems).

Het vernieuwende design van Studio MovieBox is in Duitsland ontworpen door F.A. Porsche.

Het ontwerp is elegant en zeer gebruiksvriendelijk

Videobewerking nu voor iedereen toegankelijk met Studio MovieBox USB
Elk type camcorder of videorecorder met een analoge aansluiting kan gekoppeld worden aan de MovieBox USB, die met de PC is verbonden via de USB poort. Gebruikers kunnen video’s direct in hoge DVD kwaliteit binnen halen (MPEG2). Daarnaast is de MovieBox USB ook compatibel met de nieuwe Hi-Speed USB 2.0 standaard die garant staat voor de beste prestaties.

Bas Roncken vervolgt: “Studio MovieBox USB is de ideale oplossing voor niet technische mensen die video willen gaan bewerken zonder betrokken te worden in geheimzinnige installaties in hun PC. Daarnaast beschikken miljoenen consumenten in Europa nog over analoge videobanden. Nadat ze hun opnames bewerkt hebben met de bijgeleverde Studio 8 software kunnen ze de films in hoge kwaliteit bewaren op CD of DVD voor langdurige archivering, of voor maximale uitwisselbaarheid op VHS”

Digitale en analoge video’s converteren en bewerken met Studio MovieBox DV
MovieBox DV is de perfecte oplossing voor consumenten die al bekend zijn met digitale videobewerking en daarnaast ook hun analoge videobanden willen converteren. Gebruikmakend van de standaard FireWire / IEEE1394 poort, waarop ze normaal hun DV camera aansluiten, kunnen ze nu ook analoge video’s importeren en exporteren. De analoge videobron wordt dan gedigitaliseerd in het DV formaat, wat de hoogste opname kwaliteit garandeert. Er kunnen dus analoge en digitale video’s in hetzelfde project worden gecombineerd. De Studio 8 software laat de gebruikers kiezen uit een groot aantal uitvoermogelijkheden: analoge videobanden (VHS, Video8, S-VHS en Hi8), digitale videobanden (DV, Digital8), CD’s, DVD’s, email en het internet. Dit is de meest ideale oplossing voor veeleisende videofilmers. 
    
Pinnacle Studio MovieBox USB heeft een adviesverkoopprijs van € 249 incl. BTW.
Pinnacle Studio MovieBox DV heeft een adviesverkoopprijs van € 299 incl. BTW.
Beide oplossingen zijn per direct leverbaar.

Perscontact:
Pinnacle Systems
Tim van Donkersgoed
Kerkenbos 10 – 15 Unit I
6546 BB  NIJMEGEN
Tel.: (024) 373 1202
Fax: (024) 373 1701
Email: tdonkersgoed@pinnaclesys.com

Consumenten informatie:
Pinnacle Systems
www.pinnaclesys.com
Tel (024) 373 10 73
 
Hi–Res beeldmateriaal van de Pinnacle MovieBox USB en Moviebox DV is op aanvraag per email of FTP beschikbaar.


Verstreken tijd: 23 jaar en 53 dagen
Pinnacle Syste.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo CONTACTCENTER4ALL
Logo Victoria ID
Logo Keuze.nl BV
Logo DNA Services B.V.
Logo Victoria ID
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo Zscaler
Logo NetApp
Logo Veeam Software
Logo Veeam Software
Logo Protime BV
Logo Fellowmind
Logo Exact
Logo Flanderijn
Logo Unit4
Logo Lucid Software
Logo Arval
Logo Palo Alto Networks
Logo PocketBook
Logo Lucid Software
Logo Schneider Electric
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103693 persberichten
7031 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17425 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
INFLUX PRwww.deepr.nlProgressCommunications.eu