ProgressCommunications.euwww.deepr.nlwww.marcommit.nl
INFLUX PRProgressCommunications.euProgressCommunications.eu

x.com/ictberichten
Datum: (23 jaar en 36 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Whizpr

EMC opnieuw marktleider opslagsoftware

Nieuwegein, 17 april 2003 - EMC, wereldleider in netwerken voor informatieopslag, heeft voor het vierde achtereenvolgende jaar het grootste omzetaandeel behaald in de markt van opslagsoftware. Volgens het onlangs verschenen rapport "2002 Storage Management Software Market Share" van Gartner Dataquest was de markt voor opslag software 4,7 miljard dollar groot, een terugval van bijna 6% ten opzichte van 2001. EMC behaalde in 2002 een aandeel van 25,6%, met ruime voorsprong op de nummer twee. Op twee fabrikanten na, behalen alle anderen minder dan 10% marktaandeel.

Gartner Dataquest verdeelt de markt voor opslagsoftware in acht segmenten, waarvan er vorig jaar twee een omzetgroei kenden. In die beide segmenten heeft EMC het grootste aandeel. Het snelst groeiende segment was software voor storage resource management (SRM), waar EMC met een omzetaandeel van 46,2% ruim viermaal groter is dan de eerstvolgende. In 2000 had EMC in dat segment nog een marktaandeel van 23,6%. SRM omvat software voor de automatisering van en de rapportering over opslaginfrastructuren, zoals EMC ControlCenter.

De groei van SRM-software en EMC's marktaandeel daarin, bevestigt EMC's strategie voor de automatisering van open opslagnetwerken. Omdat investeringen in technologie zeer sterk onder druk blijven staan, kiezen ondernemingen duidelijk voor software die hun kosten onder controle houdt en het beheer van heterogene opslagnetwerken vereenvoudigt.

Over EMC - "Where information lives" - NYSE:EMC
EMC is de belangrijkste producent van systemen, software, netwerken en diensten voor informatieopslag. Het bedrijf levert geautomatiseerde opslagnetwerken voor alle ondernemingen, die daarmee hun informatie beter en goedkoper kunnen beheren, beveiligen en delen. Meer info op www.emc2.nl en http://emc.com

EMC
Kathleen De Bondt, marketing manager Benelux
telefoon: 030- 630 5000
e-mail: debondt_kathleen@emc.com

Bennis Porter Novelli
Berith Selling
telefoon: 020-543 76 00 / mobiel: 06-54 921 019
e-mail: bselling@bennispn.nl


Verstreken tijd: 23 jaar en 36 dagen
PR contact  

Logo Whizpr
Dell EMC contact  

+31 (0)30 630 50 00
www.dellemc.com/nl-nl

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo Victoria ID
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Infoblox
Logo Red Hat
Logo Veeam Software
Logo Geotab
Logo KnowBe4
Logo reichelt elektronik
Logo Odin Groep
Logo Becky.works
Logo Veeam Software
Logo Veeam Software
Logo Incubeta
Logo Palo Alto Networks
Logo NetApp
Logo Red Hat
Logo PocketBook
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103547 persberichten
7023 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17340 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
www.whizpr.nlINFLUX PRProgressCommunications.eu