ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
INFLUX PRwww.deepr.nlProgressCommunications.eu

x.com/ictberichten
Datum: (23 jaar en 18 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Marcommit

BT en Telindus starten gezamenlijke IP-telefoniedienst

Utrecht, 14 april 2003 - Telindus, één van de grootste netwerkintegrators in Europa, en BT Global Services, de afdeling van BT die wereldwijd de zakelijke markt bedient, introduceren een gezamenlijke oplossing voor IP-telefonie in de Benelux.
 
De BT-Telindus VoIP-oplossing is een kant-en-klaar product op basis van Cisco hardware en volledig compatibele IP-software voor een optimale spraakkwaliteit. Het aanbod bevat tevens diensten om naar keuze de IP-telefonie-omgeving in eigen beheer te managen of het beheer, de security en de helpdesk uit te besteden, inclusief de benodigde consulting- en integratiekennis. De oplossing combineert de deskundigheid en ervaring van Telindus op het gebied van IP-telefonie met de IP VPN-expertise van BT.
 
VoIP en IP-telefonie stellen bedrijven in staat hun directe kosten (kosten verbonden aan oproepen), investeringen en beheerkosten van de communicatie-infrastructuur te verlagen. Doordat data en spraak over hetzelfde netwerk plaatsvinden, is de infrastructuur minder complex. Bovendien stelt VoIP bedrijven in staat efficiënter te werken met behulp van nieuwe applicaties zoals oproepcontrole, XML, flexworking, gebundelde communicatie, multimediaconferencing, voice-on-wireless-LAN et cetera. Ook de integratie van telefonie met bestaande applicaties is met deze technologie te realiseren, wat tot aanzienlijke productiviteitsverhogingen kan leiden.
 
Gaby Lips, Country Manager Telindus Nederland: “We hebben vastgesteld dat klanten behoefte hebben aan grotere flexibiliteit in de ontwikkeling van hun netwerkstrategieën op middellange en lange termijn. Dat is alleen te realiseren met solide en betrouwbare partners. Telindus en BT behoren tot de weinige leveranciers die in staat zijn om klanten op lange termijn te begeleiden en snel en eenvoudig netwerken van de volgende generatie te implementeren. De oplossing voor IP-telefonie is een eerste belangrijk resultaat van onze gezamenlijke inspanningen en we kijken zeker uit naar soortgelijke ontwikkelingen in andere domeinen waar IT en communicatie samenkomen.”
 
Michel De Coster, Region Manager BT Global Services Benelux: “BT richt zich op de ICT-behoeften van multi-site ondernemingen. Door het partnership met Telindus voor IP-telefonie bieden we klanten de mogelijkheid over te stappen op VoIP-architecturen die zich in de praktijk bewezen hebben. Wij werken momenteel tevens met Telindus samen op andere projecten, onder meer op gebied van veiligheid.”

-----------------------

Over Telindus
De Telindus groep is Europees marktleider op het gebied van data- en telecommunicatie-netwerken. De expertise van Telindus (genoteerd aan de Euronext in Brussel) omvat alle aspecten van de hedendaagse ICT, zoals Local Area Networking (LAN), Metropolitan Area Networks (MAN), Wide Area Networking (WAN), Internet en E-business, netwerk-toegang en –beveiliging, Voice over IP (VOIP), Virtual Private Networks (VPN), vaste en mobiele communicatie.
Op dit moment werken er 2.300 mensen voor de Telindus groep, verspreid over 60 vestigingen in 16 landen. Al vanaf 1985 is Telindus in Nederland aanwezig met eigen vestigingen in Utrecht en ’t Harde. Meer informatie is te vinden op www.telindus.com.

BT Global Services
BT Global Services is de divisie binnen BT die zakelijke klanten over de hele wereld bedient met bedrijfsoplossingen en services. BT Global Services biedt geïntegreerde datadiensten aan Europees en wereldwijd opererende ondernemingen met verschillende vestigingen.

Het aanbod van BT Global Services varieert van desktop- en netwerkapparatuur en -software, transport en connectiviteit, op IP gebaseerde e-businessoplossingen, beheerde netwerkservices en systeemintegratie tot advies voor complexe vraagstukken van internationaal opererende ondernemingen.
BT heeft 17 jaar ervaring in wereldwijd account management. Ongeveer de helft van het personeel van BT Global Services is werkzaam in vestigingen buiten het Verenigd Koninkrijk. Kijk voor meer informatie op www.bt.be
 
Voor meer informatie
 
Telindus
Karin van Ieperen
Marketing Manager
030 - 247 75 42
karin.vanieperen@telindus.nl

of

Whizpr
Mirjam Hulsebos
0317 – 410483
telindus@whizpr.nl
 
BT Global Services
Alan Ball
+32 2 237 17 60, GSM: +32 495 58 34 25
alan.ball@bt.be

of

Eurolife
Renato Jannone
+32 2 374 74 04, GSM: +32 2 495 26 12 03
renato.jannone@eurolife.be

Recent van Proximus NXT  
Niet datasoeverein: één op de vijf organisaties heeft geen controle over eigen data

Geen nood- en herstelplan bij digitale uitval voor één op de vijf organisaties

Politiek laat datasoevereiniteit liggen, terwijl 75 procent van organisaties zich zorgen maakt

Verstreken tijd: 23 jaar en 18 dagen
PR contact  

Logo Marcommit
Proximus NXT contact  

+31 (0)30 – 247 77 11
www.proximusnxt.nl

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo Axians
Logo DPDK
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Palo Alto Networks
Logo Ctac
Logo Veeam Software
Logo IG&H
Logo Vultr
Logo Schneider Electric
Logo Keepit
Logo EPAM Systems
Logo NetApp
Logo NCOI Opleidingen
Logo Web Wings
Logo Visma
Logo FlowQi
Logo Red Hat
Logo KnowBe4
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103434 persberichten
7016 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17266 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
ProgressCommunications.euProgressCommunications.euwww.deepr.nl