www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euProgressCommunications.euwww.deepr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (23 jaar en 32 dagen geleden)
Bedrijf:

UPS ONTHULT NIEUWE LOOK

Amsterdam, 25 maart, 2003 – Vandaag onthult UPS een ‘nieuwe look’; dit betekent de eerste vernieuwing sinds het bedrijf 40 jaar geleden het beroemde “schild” logo introduceerde.

Volgens UPS staat deze verandering voor de aanzienlijk verbrede expertise van het bedrijf.  De afgelopen jaren heeft UPS een wereldwijde expansie doorgemaakt en heeft het een hele reeks aan nieuwe ‘supply chain’ diensten geïntroduceerd. Het bedrijf zal de kleur bruin blijven gebruiken voor alle werkzaamheden maar de verandering van het logo houdt onder meer in dat het pakketje met strik bovenop het schild zal verdwijnen.

“UPS is vandaag de dag een heel ander bedrijf dan mensen zich vaak realiseren,” aldus de Voorzitter en CEO Mike Eskew.  “Vanaf vandaag is onze ‘look’ weer geheel in overeenstemming met alle diensten die wij onze klanten bieden.”

Gezien de schaal van het project, zou de aanpassing van UPS’s visuele identiteit de meest ingrijpende corporate identiteitsverandering ooit kunnen zijn.

De UPS merknaam is één van het meest geziene en herkende merken ter wereld. In een heel jaar komt UPS bij 98% van de Amerikaanse huishoudens aan de deur en bedient klanten in meer dan 200 landen. Tachtig procent van de wereldbevolking kan door UPS binnen 48 uur of minder worden bereikt.

Het logo staat wereldwijd afgebeeld op meer dan 88,000 voertuigen, 257 grote straalvliegtuigen, 1,700 gebouwen, 70,000 op- en afhaalpunten, meer dan 1 miljoen uniform en meer dan 3 miljard pakketten per jaar.

De visuele veranderingen zullen niet alleen bij het logo blijven. Om het wereldwijde bereik en de steeds verder uitbreidende diensten van UPS te communiceren, zal de zin “Synchronizing the World of Commerce” deel gaan uitmaken van het design van de bedrijfsvliegtuigen en de bekende bruine package-cars. De nieuwe advertenties zullen ook het thema “synchronizing commerce” bevatten.

En terwijl bruin de voornaamste kleur zal blijven die UPS zal vertegenwoordigen, zullen ook andere nieuwe complementaire kleuren deel gaan uitmaken van het design van vliegtuigen, pakketten en andere bedrijfsonderdelen.

Volgens Eskew was UPS vandaag van plan om het nieuwe logo tijdens verschillende evenementen wereldwijd te onthullen. Echter als gevolg van de huidige gebeurtenissen in het Midden–Oosten is besloten deze plannen veel kleinschaliger uit te voeren.

De meest zichtbare verandering aan het UPS logo is het verdwijnen van het pakketje met strik dat bovenop het schild prijkt. Ondanks het feit dat de kleine strik tot één van de meest herkenbare onderdelen van het bedrijfslogo behoorde, accepteerde UPS ironisch genoeg al enkele decennia geen pakketten met strik meer omdat deze verstrikt kunnen raken in de sorteermachines.

Het logo dat wordt vervangen, werd in 1961 door Paul Rand ontworpen, een gerenommeerd ontwerper die ondermeer ook verantwoordelijk was voor het ontwerp van de logo’s van IBM, ABC, Westinghouse en Yale University.

“De levering van pakketten is en zal de basis blijven van het bedrijf UPS,” aldus Eskew. “Maar omdat wij onze diensten en oplossingen voor onze klanten steeds verder uitbreiden, meenden wij dat de tijd gekomen was om de evolutie van ons bedrijf terug te laten komen in het logo.”

Reeds tientallen jaren is UPS bezig met het ontwikkelen en het verwerven van nieuwe expertise om de wereldwijde verzendmogelijkheden uit te breiden voor haar  klanten. Vandaag de dag biedt het bedrijf transportdiensten met ieder vervoermiddel, internationaal handelsmanagement, douaneafhandeling, consultancy en supply chain management, financiële diensten en e-commerce oplossingen. Het merendeel van deze diensten wordt aangeboden onder de recent gevormde business unit van het bedrijf, Supply Chain Solutions.

Daarbovenop, heeft UPS met de werving van Mail Boxes Etc haar aanwezigheid in de retailsector op indrukwekkende wijze uitgebreid.  Afgelopen maand, kondigde het bedrijf aan dat het de franchise ondernemingen van Mail Boxes Etc. in de VS de mogelijkheid  biedt om de merknaam van hun winkels te veranderen onder de naam “The UPS Store”.

“Wij geloven dat ‘gesynchronizeerde handel’ de volgende evolutie is van wereldwijd handeldrijven, waar de drie stromen van handel –goederen, informatie en geld– naadloos met elkaar worden verbonden ten gunste van businesses wereldwijd,” aldus Eskew.  “Onze mogelijkheden geven UPS een unieke kans om deze evolutie te leiden, en ons betrouwbare merk geeft ons een geweldige basis om verder op te bouwen.”

UPS is ’s werelds grootste transportbedrijf en een wereldleider waar het gaat om supply chain oplossingen die een hele reeks aan mogelijkheden biedt om de stroom van goederen, informatie en geld naadloos op elkaar af te stemmen. UPS heeft haar hoofdkantoor in Atlanta in de Verenigde Staten en kan op het Internet gevonden worden op www.ups.com.  UPS staat genoteerd aan de New York Stock Exchange onder het symbool van UPS.

###

Except for historical information contained herein, the statements made in this release constitute forward-looking statements within the meaning of Section 27A of the US Securities Act of 1933 and Section 21E of the US Securities Exchange Act of 1934. Such forward-looking statements, including statements regarding the intent, belief or current expectations of UPS and its management regarding the company's strategic directions, prospects and future results, involve certain risks and uncertainties.  Certain factors may cause actual results to differ materially from those contained in the forward-looking statements, including economic and other conditions in the markets in which we operate, governmental regulations, our competitive environment, strikes, work stoppages and slowdowns (or customer behavior in anticipation of such events), increases in aviation and motor fuel prices, cyclical and seasonal fluctuations in our operating results, and other risks discussed in the company's Form 10-K and other filings with the US Securities and Exchange Commission, which discussions are incorporated herein by reference.


Verstreken tijd: 23 jaar en 32 dagen
UPS contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Sooda internetbureau
Logo Key2XS
Logo Decos
Logo  Fundaments, Expert in Clouds
Logo 12Build
Logo NeuroCluster AI
Logo 9altitudes Nederland BV
Logo NetRom Software
Logo Eijsink
Logo Not Secondary
Logo BeSharp Experts B.V.
Logo SEOgeek
Logo Kemker ICT Groep
Logo Art Of Automation
Logo WebshopOvername.nl
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo We talk SEO B.V.
Logo The Digital Neighborhood
Logo Web Wings
Logo DNA Services B.V.
Logo Admonks
Logo Keuze.nl BV
Logo Art Of Automation
Logo DNA Services B.V.
Logo BusinessCom
Logo DNA Services B.V.
Logo Traffic Family B.V.
Logo TechOutlet
Logo Victoria ID
Logo Dutch IT Channel
Logo KnowBe4
Logo Odin Groep
Logo Object First
Logo Geotab
Logo Lightspeed
Logo NIRPA
Logo Ictivity
Logo Klearly
Logo Unit4
Logo Bidfood
Logo Web Wings
Logo Palo Alto Networks
Logo Zendure
Logo Vertiv
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103000 persberichten
6987 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
16951 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.deepr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
www.deepr.nlINFLUX PRProgressCommunications.eu