Oldenzaal, maart 2003. OVSoftware b.v. en producent d.velop AG kondigen op de CeBIT de oprichting aan van het Nederlands Competence Center voor het d.3-Document Management systeem.
De combinatie d.velop en OVSoftware levert een optimale oplossing voor het digitaliseren en het beheren van documenten. De d.3 producten blinken uit in gebruiksgemak en schaalbaarheid; daarnaast beschikt d.3 over standaard koppelingen met de leidende ERP- en office systemen. Beveiliging/autorisatie, juridische aspecten, versiebeheer en document-workflow zijn andere sterke punten van de d.3 producten.
Het d.3 Competence Center in Nederland verkoopt en implementeert het d.3-systeem en is tevens geautoriseerd om voor de Benelux nieuwe partners te selecteren.
Consultants en ontwikkelaars van OVSoftware zullen Nederlandse eindgebruikers en resellers ondersteunen bij de implementatie, integratie en bij operationele zaken.
OVSoftware
OVSoftware is sinds 1972 een professionele aanbieder van diensten op het gebied van Informatie en Communicatie Technologie. OVSoftware ondersteunt ondernemingen bij de realisatie, inrichting en verbetering van de ICT-voorzieningen. Onze consultants en softwarespecialisten hebben een brede én diepgaande ervaring met projectbeheersing en projectuitvoering (realisatie).
Integratie, Document Management en Web Application Development
OVSoftware heeft ruime ervaring met integratie van backoffice systemen en het realiseren van diensten op het gebied van Document Management. Daarnaast ontwikkelt OVSoftware professionele applicaties voor (middel)grote bedrijven en instanties. Er worden bewezen en algemeen geaccepteerde technieken toegepast zoals: J2EE, XML/XSLT, Soap/web-services, ASP, .NET en PHP.
d.velop AG
d.velop AG is leverancier van totaaloplossingen voor document- en workflow-management, versiebeheer en digitale archivering. Het d.3-platform kent vele interfaces, o.a. naar SAP R3, Navision, Varial, Microsoft Exchange, Lotus en Autocad. d.3 wordt gebruikt door overheden en door vele bedrijven in verschillende branches. Voorbeelden zijn: Siemens, TAD Pharma, de Westfaalse kliniek voor Psychiatrie en Psychoterapie, RWE Energie, IVECO, Schmitz Cargobull AG en Hülsta.
Contact adressen
OVSoftware b.v.
Burg. Wallerstraat 179
7574 AN Oldenzaal
The Netherlands
Tel: +31 (0)541 533111
Fax: +31 (0)541 533112
Postadres:
Postbus 11007
7502 LA Enschede
The Netherlands
http://www.ovsoftware.com
info@ovsoftware.com
d.velop AG
digital business solutions
Frank Schnittker
Schildarpstrasse 6-8
48712 Gescher
Deutschland
Tel: +49 (0)2542 93 07-0
Fax: +49 (0)2542 93 07-20
http://www.d-velop.de
info@d-velop.de