www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
www.whizpr.nlProgressCommunications.euProgressCommunications.eu

Volg ook via:
Datum: (23 jaar en 111 dagen geleden)

NEC introduceert notebook op basis Intel Centrino Mobile-technologie

Wijchen, 12 maart 2003 – NEC introduceert de NEC Versa S900, een notebook met Intel Centrino Mobile-technologie. Dit lichtgewicht notebook biedt geïntegreerde wireless LAN (802.11b) features en een batterij met een zeer lange levensduur waardoor hij ideaal is voor de zakelijke gebruiker die veel onderweg is.
 
De Versa S900 is zeer dun (283x244x34,4mm) en licht (1.98 kg) en heeft een helder display (12,1”XGA TFT scherm). Dit notebook is uitgerust met Intel Centrino Mobile-technologie. Deze nieuwe technologie heeft Wireless LAN-mogelijkheden en is specifiek ontworpen voor lichtere notebooks. Daarnaast kenmerkt de technologie zich door uitstekende prestaties en een verlengde levensduur van de batterij.
 
De NEC Versa S900 bezit uitstekende communicatiemogelijkheden door het geïntegreerde wireless LAN (802.11 b), intern Fast Ethernet en een 56K modem. Verder is de Versa S900 uitgerust met een VGA adapter, voor het aansluiten van een externe PC monitor. Drie USB 2.0-poorten zorgen voor snelle verbindingen met externe optische apparaten en andere media.
 
De Versa S900 heeft 256MB DDR SDRAM en tot 1 GB op 2 SO-DIMM-sloten. Daarnaast is dit notebook uitgerust met een ATI Mobility Radeon 9000 grafische kaart met 32 MB DDR SGRAM en een harde schijf tot 60 GB.
 
Beschikbaarheid
De NEC Versa S900 is vanaf april 2003 beschikbaar via NEC’s directe verkoopkanaal, www.nec-online.nl, of netwerk van VAR’s. De prijs bedraagt 1.599,- Euro, exclusief BTW.

------------

Beeldmateriaal is beschikbaar via nec@whizpr.nl
 
NEC Computers
NEC Computers Nederland is onderdeel van NEC Computers International (NEC CI) en richt zich met het merk NEC op de zakelijke markt. NEC streeft ernaar op eenvoudige en flexibele wijze computersystemen te leveren aan bedrijven en organisaties. De geleverde systemen worden gekenmerkt door een uitstekend technologisch en kwalitatief niveau, wat kenmerkend is voor het moederbedrijf NEC dat op de Japanse markt nummer 1 is. NEC Computers levert desktops, notebooks, PDA's, servers en hieraan gerelateerde diensten aan thuiskantoren, het MKB en grote ondernemingen.

NEC Computers werkt zowel volgens het directe als het indirecte verkoopmodel. De specifieke wensen van de klant geven hierbij de doorslag. Zo heeft NEC Computers een efficiënt on-line kanaal (www.nec-online.nl) en een team van professionele verkopers met persoonlijke aandacht voor de klant op lokaal niveau.
 
Voor meer informatie:
NEC Computers Nederland B.V.
Han Hagedoorn
024 – 648 92 20
han.hagedoorn@nec-computers.com
 
Whizpr
Winnie Silvertand
0317 – 410 483
nec@whizpr.nl


Verstreken tijd: 23 jaar en 111 dagen

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo Proofpoint
Logo Zscaler
Logo LANCOM Systems
Logo Workday
Logo IG&H
Logo KnowBe4
Logo NTT DATA
Logo osapiens
Logo Marcommit
Logo PARKSIDE
Logo Exact
Logo Onguard
Logo Lightspeed
Logo Conclusion
Logo Veeam Software
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103824 persberichten
7041 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17518 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
www.deepr.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl