www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.deepr.nl
ProgressCommunications.euwww.deepr.nlProgressCommunications.eu

x.com/ictberichten
Datum: (23 jaar en 64 dagen geleden)
Bedrijf:

Wavin implementeert Archie CRM

Purmerend, 3 februari 2003 – Wavin KLS, onderdeel van de Wavin-groep en in de Benelux marktleider in kunststof leidingsystemen, heeft gekozen voor Archie CRM. In de loop van komend en volgend jaar zal het systeem worden geïmplementeerd in een aantal vestigingen in Nederland en België.
 
De implementatie zal gefaseerd plaatsvinden. Wavin start met een pilot bij de Belgische dochter Storama, die begin juni zal worden afgerond. In het derde kwartaal wordt een Nederlandse vestiging van de unit Weg- & Waterbouw toegevoegd, gevolgd door de Belgische dochters Makubo en Crame in het vierde kwartaal. In de loop van 2004 zal het systeem worden uitgerold naar alle meer dan honderd gebruikers. “Zo kun je zaken als de koppeling naar het back-office systeem uitgebreid testen voordat je breed live gaat”, zegt projectmanager Ronald Koster van Archie Europe.
 
Wavin KLS gebruikt Archie CRM vooral voor het structureren van informatie om zo nog beter op de wensen van de klant in te kunnen spelen. Jan Brouwer, commercieel directeur van Wavin KLS: “Wavin is actief in vele verschillende marktsegmenten. Deze verschillen sterk van elkaar: het ene segment kent een meer projectmatig karakter terwijl een ander segment juist meer gericht is op advies. Tot op heden zit veel informatie in de hoofden van onze mensen of is opgeslagen in stand-alone systemen. We vinden het belangrijk deze informatie gestructureerd vast te leggen en beschikbaar te maken voor onze verkoopmedewerkers, zodat er een betere onderlinge afstemming kan plaatsvinden wat betreft projectinformatie, klantcontacten, klantvragen et cetera. Op deze wijze zijn we in staat om nog sneller en adequater op de vragen van onze klanten in te spelen; kortom op een meer professionele wijze onze klanten te bedienen.”
 
Wavin KLS heeft bewust gekozen voor een standaardoplossing. Wavin-projectleider Robert Uneken: “We waren in eerste instantie van plan om ons huidige back-office systeem uit te breiden naar de front-office, maar daar kwam zoveel maatwerk aan te pas dat we daar van hebben afgezien. Bovendien zochten we een pragmatische en gebruiksvriendelijke oplossing; wanneer je een klant aan de telefoon hebt, moet je met een druk op de knop bij de gegevens kunnen. Archie CRM biedt dat en is bovendien een bewezen product. Extra voordeel was de Franstalige optie, zodat onze vestigingen in Wallonië er ook probleemloos mee kunnen werken.”
 
Milko Steenmeijer, commercieel directeur van Archie Europe: “De basis voor een goede relatie is wederzijds respect en vertrouwen. Dit is er  gedurende het gehele voortraject geweest. Omdat we een businesscase hebben kunnen maken en de gebruikers centraal zijn gesteld, voorzien wij een snel resultaat en een hoog rendement op de investering.”

---------------------------------------

Over Archie Europe
Sinds 1985 maakt Archie Europe de sales- en marketingsoftware Archie CRM. Archie CRM is een flexibele en op de gebruiker gerichte CRM-software voor middelgrote bedrijven in de B2B-markt. De software ondersteunt en structureert relatiebeheer op operationeel en strategisch niveau. De filosofie van Archie loopt gelijk met de visie van CRM waarbij het aangaan, ontwikkelen en behouden van rendabele relaties met klanten en partners centraal staat. Om die relaties optimaal te kunnen beheren, voorziet Archie integratiemogelijkheden met MS-Office, ERP-systemen, financiële systemen, PDA en internet. Voor meer informatie: http://www.archie.nl

Voor meer informatie:
Archie Europe
Milko Steenmeijer
tel. 0299-411800
archie@aica.com

Whizpr
Mirjam Hulsebos
tel. 0317-410483
archie@whizpr.nl


Verstreken tijd: 23 jaar en 64 dagen
Archie Europe .. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo Axians
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo HeadFirst Group
Logo Fujitsu Nederland
Logo Keepit
Logo HCC
Logo PARKSIDE
Logo HCC
Logo SAS Nederland
Logo Xebia
Logo Proofpoint
Logo ilionx
Logo Palo Alto Networks
Logo Ctac
Logo Veeam Software
Logo IG&H
Logo Vultr
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103449 persberichten
7018 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17275 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
www.whizpr.nlwww.whizpr.nlwww.deepr.nl