ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.deepr.nl
www.deepr.nlwww.whizpr.nlINFLUX PR

x.com/ictberichten
Datum: (23 jaar en 32 dagen geleden)
Bedrijf:

SDLT biedt behoud van investering

Nu investeren in huidige SDLT-technologie geeft korting op de volgende generatie producten

Basingstoke (Verenigd Koninkrijk), 27 februari 2003  -- Quantum, vooraanstaand leverancier van databeveiligingssystemen, biedt een kortingsprogramma om investeringen in automatische SDLT-tapesystemen veilig te stellen. Het nieuwe programma beloont klanten die in een automatisch tapesysteem met SDLT 320-tapedrive hebben geïnvesteerd wanneer zij opwaarderen naar de volgende generatie SDLT-technologie, de SDLT 600. De nieuwe SDLT 600-technologie is later dit jaar beschikbaar.

“Klanten waarderen SDLT 320 vanwege de bewezen betrouwbaarheid, het rendement en de uitwisselbaarheid met vorige generatie DLT-tape producten”, aldus Robert Pickell, marketingdirecteur van Quantum’s Storage Solutions Group. “Met dit programma kunnen klanten eenvoudig en met korting migreren van SDLT 320- naar SDLT 600-technologie.”

Met ingang van 1 maart 2003 tot en met 30 juni 2003 ontvangen klanten voor iedere SDLT 320-tapedrive in een automatisch tapesysteem een korting van 2500 dollar bij de aankoop van SDLT 600-tapedrives. Stel dat een klant een ATL M2500 met een configuratie van vier SDLT 320-tapedrives heeft, dan krijgt hij of zij 10.000 dollar korting bij de aankoop van een of meerdere SDLT 600-tapedrives. Het kortingsprogramma biedt klanten ook flexibiliteit in het gebruik van de kortingsmogelijkheden. Zo kunnen klanten de opwaardering doen wanneer de SDLT 600-technologie op de markt komt, maar daar ook mee wachten tot uiterlijk 31 maart 2004. Meer informatie over het kortingsprogramma is te vinden op www.quantum.com/SDLTupgrade.

(Super) DLT
DLTtape-technologie is de de facto standaard voor de back-up en archivering van essentiële bedrijfsgegevens. Momenteel zijn er meer dan 2 miljoen DLTtape-drives en meer dan 90 miljoen DLT-tapes in gebruik. Quantum’s SDLT 320-tapedrive is onlangs gekozen tot de keuze van de redactie van Personal Computer World Magazine en volgens het testcentrum van Open Bench Labs de best presterende tapedrive.

Quantum
Quantum Corporation (NYSE:DSS) is sinds 1980 uitgegroeid tot een vooraanstaand leverancier van tapeopslagsystemen die hoge prestaties leveren en zeer betrouwbaar, kostenbesparend en schaalbaar zijn. De producten van het bedrijf worden gebruikt voor het maken van back-ups, voor archivering en voor het herstellen van belangrijke zakelijke data. Quantum is de grootste leverancier van DLTtape-automatiseringssystemen, DLTtape-drives en Super DLTtape-drives. Er zijn wereldwijd meer dan 2 miljoen (S)DLT-tapedrives en meer dan 80 miljoen (S)DLT-tapes in gebruik.

In het boekjaar dat eindigde op 31 maart 2002 behaalde Quantum een omzet van 1,1 miljard dollar.

Contact:
Marije Stijnen
Storage Solutions Group
Quantum Storage UK Limited
t: 00 44 (1256) 84 87 07
marije.stijnen@quantum.com

PR-bureau:
Marije Verdouw
Lubbers & De Jong B.V.
t: 00 31 (20) 421 05 65
marije@l-dj.nl


Verstreken tijd: 23 jaar en 32 dagen
Quantum contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Eijsink
Logo Not Secondary
Logo BeSharp Experts B.V.
Logo SEOgeek
Logo Kemker ICT Groep
Logo Art Of Automation
Logo WebshopOvername.nl
Logo Bommel Wonen
Logo Traffic Family B.V.
Logo De Reisspecialist
Logo Infodatek Group
Logo WeAreFrank!
Logo Keuze.nl BV
Logo Hooray B.V.
Logo Privalgo
Logo Admonks
Logo Keuze.nl BV
Logo Art Of Automation
Logo DNA Services B.V.
Logo BusinessCom
Logo DNA Services B.V.
Logo Traffic Family B.V.
Logo TechOutlet
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo PQR
Logo Keuze.nl BV
Logo Twenty Four Webvertising
Logo DNA Services B.V.
Logo TechOutlet
Logo KnowBe4
Logo Fujitsu Nederland
Logo Trend Micro
Logo Kansspelautoriteit
Logo Fellowmind
Logo Dynatrace
Logo Manhattan Associates
Logo Infoblox
Logo Amazon Web Services
Logo Onguard
Logo Top Employers Institute
Logo Flanderijn
Logo IG&H
Logo EPAM Systems
Logo Zebra
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
102807 persberichten
6968 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
16749 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
INFLUX PRINFLUX PRwww.deepr.nl