www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euProgressCommunications.euwww.deepr.nl

Volg ook via:
Datum: (23 jaar en 159 dagen geleden)
Bedrijf:

GE Access stelt Simon van den Brekel aan als general manager Nederland

Voormalige Philips- en HP-manager gaat nieuwe organisatie stroomlijnen en partnerrelaties verder verbeteren

10 februari 2003 -- GE Access, de voornaamste Europese channel development partner voor complexe computerproducten, heeft Simon van den Brekel benoemd tot general manager Nederland.

Deze stap is een direct gevolg van de overname van Tplc Nederland door GE Access vorig jaar. Van den Brekel zal zich onder andere gaan richten op het consolideren van de fusie van de twee organisaties. Daarnaast zal hij de relatie van GE Access met strategische partners en leveranciers, waaronder Sun, verder gaan uitbouwen. De nadruk ligt hierbij op de opslag- en beveiligingsmarkten.

Van den Brekel heeft veel ervaring in de internationale verkoop en marketing binnen de hightech- en ICT-industrie. Voordat hij bij GE Access in dienst trad, was hij salesmanager voor de telecommunicatie- en media-industrie bij Hewlett-Packard Nederland.

"Financieel gezien staat GE Access er nog steeds zeer goed voor. Om deze unieke positie verder te versterken, willen we op een nog efficiëntere manier omgaan met gezamenlijke middelen en voorraden," zei Simon van den Brekel, general manager Nederland bij GE Access. "De recente integratie van de voormalige Tplc-organisatie met GE Access Nederland is daar een sleutelelement in. Ik zie het als een uitdaging om deze nieuwe organisatie verder te stroomlijnen en ik geloof dat al onze aanbieders, strategische partners en resellers hier voordeel van zullen hebben."

"Simon van den Brekel brengt een enorme internationale sales- en marketingervaring met zich mee. Ik denk dat hij de juiste persoon is om de nieuwe Nederlandse organisatie te stroomlijnen en de uitstekende uitgangspositie die we hebben ten volste te benutten," aldus Harry Schönherr, managing director Europa bij GE Access. "En, omdat de Nederlandse organisatie van GE Access voor het mid-market segment een voorbeeldfunctie vervult voor de andere Europese markten, zal dit een positief effect hebben op de gehele Europese organisatie."


Verstreken tijd: 23 jaar en 159 dagen
Access Distrib.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Productowner.nl
Logo ZAMKO
Logo Innvolve
Logo ClickPatrol
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Spryng
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Schneider Electric
Logo Learned
Logo Red Hat
Logo Veeam Software
Logo KnowBe4
Logo HeadFirst Group
Logo Deel
Logo Nutanix
Logo Vultr
Logo Schneider Electric
Logo Mollie
Logo ZAMKO
Logo reichelt elektronik
Logo Conclusion Experience
Logo Bechtle Groep Nederland
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103924 persberichten
7050 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17593 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
INFLUX PRINFLUX PRwww.whizpr.nl