Woerden, Rijswijk - 22 januari 2003 - ECI Telecom en Alcatel (Parijs: CGEP.PA en NYSE: ALA) maakten vandaag bekend dat zij een nieuwe distributieovereenkomst hebben getekend met een looptijd van enkele jaren. De huidige samenwerking wordt daarmee versterkt en uitgebreid naar het totale Multiservice WAN-portfolio van Alcatel.
Voor nadere informatie:
Alcatel Telecom Nederland/Eva Fodor
T. 070 - 3079 815
E. eva.fodor@alcatel.nl
Het volledige persbericht:
ECI Telecom en Alcatel Telecom Nederland sluiten nieuwe distributieovereenkomst
Multiservice WAN nu ook onderdeel van het portfolio van ECI Telecom
Woerden, Rijswijk – 22 januari 2003 - ECI Telecom en Alcatel (Parijs: CGEP.PA en NYSE: ALA) maakten vandaag bekend dat zij een nieuwe distributieovereenkomst hebben getekend met een looptijd van enkele jaren. De huidige samenwerking wordt daarmee versterkt en uitgebreid naar het totale Multiservice WAN-portfolio van Alcatel.
Volgens de overeenkomst gaat ECI Telecom, een toonaangevend system integrator in de Europese telecommunicatie-industrie, Alcatel's multiservice WAN-apparatuur verkopen en ondersteunen in Nederland en bij haar Europese klanten. Deze overeenkomst stelt ECI Telecom in staat haar klanten te voorzien van een complete oplossing voor het leveren en beheren van waardevolle diensten op gebied van ATM, FR, Voice over IP en VPN. ECI Telecom heeft een grote klantenkring en een aantal partners waaronder toonaangevende Europese ondernemingen zoals British Telecom, Vodafone en Cable & Wireless alsmede Nozema en Interpay in Nederland.
“We zijn erg blij dat we de relatie met ECI Telecom verder kunnen uitbouwen. ECI Telecom is een alom gerespecteerd bedrijf met een uitgebreide IT-expertise en een ruime ervaring in het succesvol bedienen van zowel service providers als middelgrote bedrijven in Europa”, zegt Rob Timmermans Algemeen Directeur van Alcatel Telecom Nederland.”
“Wij zien veel mogelijkheden om Alcatel te promoten naar onze klanten en om de toegevoegde waarde te bieden waar deze klanten naar op zoek zijn. Alcatel’s portfolio stelt ECI Telecom in staat een voorsprong te verwerven op het gebied van bedrijfskritische netwerken voor het overbrengen van spraak, data en video.” aldus Beer van Muiswinkel, Algemeen Directeur van ECI Telecom.
Over ECI Telecom
ECI Telecom BV begon haar zeer succesvolle computer- en netwerkintegratieactiviteiten op de Nederlandse markt meer dan 25 jaar geleden. ECI Telecom is gevestigd in Woerden en is gespecialiseerd in het integreren, migreren en beheren van bedrijfskritische tele- en datacommunicatienetwerken in de zakelijke markt en bij service providers. In de praktijk betekent dit dat zij de mogelijkheden verbeteren van bestaande netwerken om geluid, data, video en multimedia diensten te ondersteunen. ECI Telecom BV is sedert 1995 een onderdeel van de ECI Telecom Group. Verdere Informatie over ECI Telecom BV kunt u vinden op www.ecitelecom.nl of bij hun dochteronderneming www.cybermanor.nl.
Over Alcatel
Alcatel ontwerpt, ontwikkelt en bouwt innovatieve en concurrerende communicatie-netwerken en stelt telecommunicatie-bedrijven, dienstenaanbieders en het bedrijfsleven in staat, ieder soort informatie (zoals spraak, data of multimedia) te bieden aan ieder type particuliere of zakelijke gebruiker, waar ook ter wereld. Het aanbod van omvat producten en systemen, variërend van complete glasvezel-infrastructuren, vaste en mobiele netwerken tot breedbandtoegang. Alcatel boekte in 2001 een omzet van 25 miljard euro en is actief in meer dan 130 landen. Voor meer informatie: http://www.alcatel.nl.
Contact
Karin Beks / ECI Telecom Tel: +31 348576621 karin.beks@ecitelecom.nl
Eva Fodor / Alcatel Telecom Nederland Tel: +31 703079815 eva.fodor@alcatel.nl