De Internetprovider Demon heeft zich voor een periode van 3 jaar als
hoofdsponsor verbonden aan de Nederlands kampioen basketbal uit Amsterdam; de RICOH Astronauts. Na zes uiterst succesvolle jaren besloot RICOH eerder dit jaar om de samenwerking als strategische partner met de club uit de hoofdstad te beëindigen.
Reeds tijdens de Haarlem Basketball Week die van 26 tot en met 30 december plaatsvindt in het Kennemer Sportcentre in Haarlem, zal de naam Demon samen met RICOH op de shirts van de spelers staan. De Astronauts zijn de regerende landskampioen; vorig jaar wonnen zij voor de vierde keer op rij de landstitel. Tijdens het Haarlem Basketball Week toernooi nemen zij het op tegen vijf andere ploegen.
"Basketbal is een snelle en dynamische sport, die wat dat betreft veel overeenkomsten vertoont met de markt waarin Demon opereert," zei Jurgen Hof, sales & marketing director van Demon Internet. "Maar ook daarnaast zie ik veel overeenkomsten: de Astronauts staan, net als wij, in Nederland al jarenlang aan de top en hebben hun thuishaven eveneens in Amsterdam. Bij de Astronauts zie je hetzelfde enthousiasme en dezelfde inzet terug als bij Demon en daarom ben ik heel blij dat wij vanaf nu gelieerd zullen worden aan dit team."
"Voor het Nederlandse basketbal in het algemeen en voor het Amsterdamse basketbal in het bijzonder, is het een zeer goede zaak dat de Nederlands kampioen, de Astronauts, na RICOH in Demon weer een hoofdsponsor heeft gevonden," aldus Piet Meijer, general manager van de Astronauts.