ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
INFLUX PRwww.whizpr.nlwww.deepr.nl

Volg ook via:
Datum: (31 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Marcommit

Odin Groep haalt Data- en AI-specialist Victa aan boord

Hengelo - Met de overname van Victa breidt Odin Groep haar positie in Data en AI verder uit. De data- en AI-specialist Victa, wordt onderdeel van dochteronderneming Previder, dat hiermee extra expertise toevoegt op het gebied van data management, analytics, consultancy en AI.

Victa helpt organisaties al ruim zestien jaar om meer waarde uit data te halen. Vanuit een innovatief portfolio rondom BI- en datamanagement ondersteund het bedrijf inmiddels meer dan 2.000 organisaties bij het verkrijgen van betere inzichten en het maken van datagedreven keuzes.

De kracht van Victa ligt in Data Management, Data Analytics, Business Consultancy, Data Science en Artificial Intelligence. Die expertise sluit goed aan op de koers van Previder. Previder ondersteunt klanten met een sterke IT-basis voor cloud, security en continuïteit en breidt die propositie met Victa verder uit richting datagedreven werken en AI. Zo ontstaat een sterker aanbod voor organisaties die niet alleen hun IT-fundament op orde willen hebben, maar ook meer waarde uit hun data willen halen.

Victa brengt met 62 medewerkers in Borne en Amsterdam waardevolle expertise en ervaring mee. Klanten behouden hun vertrouwde contacten en profiteren tegelijkertijd van de schaal en continuïteit van Previder en de Odin Groep.

Arno Witvliet, CEO van Odin Groep: “Data speelt voor steeds meer organisaties een sleutelrol in hoe zij sturen, vernieuwen en concurrerend blijven. Met Victa halen we een ervaren en inhoudelijk sterke partij in huis die op dat vlak veel toevoegt. De Victa expertise in data, analytics en AI vormt een waardevolle aanvulling op Previder en helpt ons om klanten nog beter te ondersteunen bij concrete datavraagstukken.”

Marcel Baart, Algemeen Directeur van Victa: “In Previder en Odin Groep vinden we een partij die zowel onze inhoudelijke koers als onze manier van werken begrijpt. Victa blijft binnen Odin Groep opereren als zelfstandig label, waardoor continuïteit voor klanten en medewerkers gewaarborgd blijft. Tegelijkertijd biedt deze stap toegang tot extra schaalvoordelen, kennis en ondersteuning, waarmee Victa zich samen met Previder verder ontwikkelt van datapartner naar total solution provider, met een bredere Microsoft- en cloudpropositie.”

--- Noot voor de redactie

Op de foto van links naar rechts:
  • Carlo Vruwink, eigenaar Victa
  • Arno Witvliet, CEO Odin Groep
  • Marcel Baart, Algemeen Directeur Victa
  • Rinse Tamsma, CRO Odin Groep
Recent van Odin Groep  
Odin Groep haalt Data- en AI-specialist Victa aan boord

Odin Groep bouwt landelijke dekking verder uit met overname van DUVAK

Odin Groep versterkt positie in West-Nederland met overname van Proxsys

Verstreken tijd: 31 dagen
PR contact  

Logo Marcommit
Odin Groep contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo CONTACTCENTER4ALL
Logo Victoria ID
Logo Keuze.nl BV
Logo DNA Services B.V.
Logo DXC Technology
Logo Schneider Electric
Logo Arval
Logo Databricks
Logo SAS Nederland
Logo EPAM Systems
Logo Trend Micro
Logo ManageEngine
Logo ilionx
Logo Kraken
Logo Zscaler
Logo Pegasystems
Logo Reverse IT
Logo Zscaler
Logo Vertiv
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103738 persberichten
7035 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17466 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.deepr.nlwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euProgressCommunications.euINFLUX PR