ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
www.whizpr.nlINFLUX PRwww.deepr.nl

Volg ook via:
Datum: (70 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Marcommit

Vertiv benoemt Frieda He tot Chief Procurement Officer

Breda - Vertiv (NYSE: VRT), een wereldwijde leider in kritieke digitale infrastructuur, kondigt de benoeming aan van Frieda He als Chief Procurement Officer (CPO). In deze rol gaat zij leiding geven aan de wereldwijde inkooporganisatie van Vertiv. De focus ligt op het verder versterken van de supply chain, het ondersteunen van groei, het optimaliseren van kosten en waarde, en het verhogen van leverancierskwaliteit binnen het volledige portfolio van Vertiv. Dat omvat end-to-end stroom- en koeloplossingen voor datacenters, communicatienetwerken en commerciële en industriële toepassingen.

Frieda heeft bijna twintig jaar internationale ervaring in inkoop- en supply chain-management, opgebouwd binnen de automotive- en elektrificatiesector. In haar meest recente rol, van december 2023 tot maart 2026, was zij Chief Procurement Officer en lid van het Group Management Team bij Polestar. Daar was zij verantwoordelijk voor meer dan 3 miljard dollar aan jaarlijkse mondiale uitgaven, waaronder directe en indirecte materialen, leverancierskwaliteit, R&D-industrialiseringsprogramma’s, kostenbeheer en het wereldwijde vastgoed.

Daarnaast gaf zij leiding aan internationale, crossfunctionele teams en realiseerde zij kostenbesparingen, versterkte de governance en stuurde organisatiebrede transformaties aan tijdens een periode van grote veranderingen in de sector.
“Frieda He is een bewezen internationaal leider met diepgaande ervaring in het opbouwen en opschalen van veerkrachtige en duurzame supply chains”, zegt Gio Albertazzi, Chief Executive Officer van Vertiv. “Ze heeft bewezen expertise in complexe, wereldwijde inkoopomgevingen en een sterk vermogen om operationele discipline en waardecreatie te realiseren. Beide zijn van groot belang nu Vertiv verder opschaalt om te voldoen aan de snelgroeiende vraag naar AI-gedreven en high-density digitale infrastructuur.”

Voor haar tijd bij Polestar vervulde Frieda diverse senior managementfuncties bij Volvo Cars, waaronder Vice President en head of Global Propulsion & Sustainability Procurement. In die rol was zij verantwoordelijk voor een organisatie met een jaarlijkse uitgavenomvang van meer dan 9 miljard dollar en speelde zij een sleutelrol in de elektrificatietransformatie van het bedrijf. Haar ervaring omvat het managen van supply chains tijdens wereldwijde verstoringen en het versterken van leverancierskwaliteit en -capaciteiten. Daarnaast richtte zij zich op het bevorderen van duurzaamheid en naleving van regelgeving, en het ondersteunen van grote structurele transacties en joint ventures. Eerder in haar loopbaan bekleedde zij inkoop- en supply chain-functies in China en de bredere Azië-Pacificregio. Daar deed zij uitgebreide ervaring op in global sourcing, cost engineering en leveranciersontwikkeling.

“Ik kijk ernaar uit om bij Vertiv aan de slag te gaan op een beslissend moment voor de sector van digitale infrastructuur”, aldus Frieda He. “De centrale positie van Vertiv binnen het wereldwijde ecosysteem van datacenters en kritieke infrastructuur biedt een unieke kans om waarde te creëren via sterke partnerschappen, operationele excellentie en verantwoorde, veerkrachtige supply chains.”

Frieda heeft bachelordiploma’s in general studies en bedrijfskunde van Northeast Normal University in China. Daarnaast behaalde zij een Executive MBA aan de University of Oxford in Engeland.
Recent van Vertiv  
Vertiv breidt stroomportfolio uit met compacte desktop-UPS voor pc’s, gaming en netwerkapparatuur

Vertiv rondt overname van ThermoKey af en breidt portfolio voor warmteafvoer in AI-datacenters verder uit

Vertiv introduceert eerste digital twin voor geconvergeerde fysieke infrastructuur in NVIDIA Omniverse DSX

Verstreken tijd: 70 dagen
PR contact  

Logo Marcommit
Vertiv contact  

+31 76 578 1600
www.vertiv.com/nl-emea

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Productowner.nl
Logo ZAMKO
Logo Innvolve
Logo ClickPatrol
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo DNA Services B.V.
Logo PQR
Logo Web Wings
Logo Spryng
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo Red Hat
Logo HCC
Logo Xebia
Logo Unit4
Logo reichelt elektronik
Logo Conclusion
Logo Schneider Electric
Logo Proofpoint
Logo PQR
Logo KnowBe4
Logo Web Wings
Logo Schneider Electric
Logo Learned
Logo Red Hat
Logo Veeam Software
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103946 persberichten
7050 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17598 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
INFLUX PRwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu