ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
ProgressCommunications.euINFLUX PRINFLUX PR

x.com/ictberichten
Datum: (27 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Marcommit

Bidcorp, de holdingmaatschappij van Bidfood, opent Digital Acceleration Office in Nederland en versnelt Global technologieaanpak

De organisatie versnelt innovatie met de inzet van technologie, data en AI

Amsterdam – Bidcorp, de Zuid-Afrikaanse holdingmaatschappij van Bidfood, de grootste online groothandel voor foodprofessionals, opent een Tech Office in Nederland. Met de opening van dit kantoor zet het bedrijf technologie centraal in de volgende fase van zijn internationale groeistrategie.

Het nieuwe Tech Office in Amsterdam wordt opgezet door Dick Slootweg, de huidige CEO van Bidfood Nederland. In zijn nieuwe rol richt hij zich op het versnellen van innovatie en het vergroten van klantimpact.

“De markt wacht niet. Technologie en AI maken steeds vaker het verschil voor klanten. Dat betekent dat we niet kunnen volgen, maar voorop moeten lopen en sneller moeten bewegen,” aldus Slootweg.

Internationale verbinding als versneller
De stap past binnen de internationale strategie van Bidcorp, waarin technologie, data en AI een grotere rol krijgen in de aansturing van de organisatie en de dienstverlening. Door ontwikkeling, toepassing en data over landen heen met elkaar te verbinden, wil het bedrijf sneller innoveren en oplossingen schaalbaar maken en direct toepassen bij klanten.

Zo wordt er op dit moment een AI-tool ontwikkeld die menukaarten analyseert en inzicht geeft in rendementsverbetering. Later dit jaar volgt de introductie van een composable Global platform (BidOne 2.0) dat verdere schaal en standaardisatie mogelijk moet maken.

Aanpassing in aansturing Nederland
Per 1 juli 2026 draagt Dick Slootweg de dagelijkse aansturing van Bidfood Nederland over aan Bas Brink, die als CEO verantwoordelijk wordt. Hij kent de organisatie en gaat zich richten op het verder versterken van de organisatie, het borgen van continuïteit en het realiseren van nieuwe groeikansen.

Slootweg blijft nauw betrokken bij Bidfood Nederland, met focus op de verdere ontwikkeling van digitale klantoplossingen en nieuwe, digitaal gedreven business.

Continuïteit voor klanten
Voor klanten blijft de samenwerking met Bidfood vertrouwd. De organisatie blijft investeren in de propositie en de digitale ondersteuning en zet tegelijkertijd nadrukkelijk in op dichter bij de klant opereren en beter inspelen op wat klanten dagelijks nodig hebben. 
Recent van Bidfood  
Bidcorp, de holdingmaatschappij van Bidfood, opent Digital Acceleration Office in Nederland en versnelt Global technologieaanpak

Bidfood Media Services versterkt positie in commerce media met Food Inspiration als partner

Bidfood lanceert wervingscampagne voor chauffeurs met eigen ‘meezinghit’

Verstreken tijd: 27 dagen
PR contact  

Logo Marcommit
Bidfood contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo PocketBook
Logo NTT DATA
Logo OneXillium
Logo myBrand
Logo Klearly
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Schneider Electric
Logo Reverse IT
Logo KnowBe4
Logo Zendure
Logo EPAM Systems
Logo Proofpoint
Logo Graduate Ventures
Logo Schneider Electric
Logo HCC
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103518 persberichten
7023 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17320 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.deepr.nl