www.deepr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
INFLUX PRwww.deepr.nlwww.deepr.nl

Volg ook via:
Datum: (99 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Marcommit

Nederlandse horeca nog niet toekomstbestending: meerderheid blijft achter in analoge processen

Meer dan driekwart horecazaken neemt bestellingen nog handmatig op

Amsterdam – Maar liefst driekwart van de horecazaken (78%) neemt bestellingen nog altijd op met een notitieboekje en een bon. Dit blijkt uit onderzoek van kassasysteem Scanfie, in samenwerking met betaaloplossing Klearly, onder ruim 330 Nederlandse horecaondernemers. Niet alleen de bestellingen worden handmatig opgenomen, negentig procent telt zijn voorraad nog met pen en papier.

Onderbuikgevoel
Een meerderheid aan handmatige handelingen komt nog vaak voor in de Nederlandse horeca. Minder dan één procent (0,53%) van de ondernemers zou zichzelf dan ook als koploper in data-gedreven werken beschouwen. 81 procent erkent dat er op het gebied van data nog veel terrein te winnen valt. Zo zegt de meerderheid van de ondernemers (55%) wachttijden tussen bijvoorbeeld gerechten puur op gevoel te meten. Daarnaast wordt ook het bekijken van de concurrentie (95%), de boekhouding (31%) en het maken van de roosters (19%) zonder automatisering gedaan.

Sam Koekoek, CEO van Klearly: “De Nederlandse horeca werkt nog te vaak analoog en stuurt op gevoel, terwijl juist daar veel winst te behalen valt. Als je geen real-time inzicht hebt in wat er gebeurt op de werkvloer, loop je tijdens drukke momenten al snel achter de feiten aan. Door repetitieve taken te automatiseren en beter inzicht te krijgen in processen, ontstaat er meer rust en overzicht. Medewerkers houden tijd over voor waar het echt om draait: de gast. Tegelijkertijd krijgen ondernemers meer grip op hun operatie en kunnen ze sneller bijsturen wanneer dat nodig is. Juist in piekperiodes, zoals het aankomende terrasseizoen, maakt dat het verschil tussen achter de feiten aanlopen en controle houden.”

Gerard Brouwer, oprichter van Scanfie: “De horeca is groot geworden op vakmanschap en intuïtie, maar die manier van werken loopt steeds vaker tegen grenzen aan. Niet omdat het niet werkt, maar omdat de omgeving sneller verandert dan ooit. Ondernemers die vandaag nog alles handmatig doen, missen simpelweg de snelheid om bij te sturen. De volgende stap voor de sector zit dan ook niet in harder werken, maar in slimmer werken: technologie inzetten om betere keuzes te maken, zonder dat het ten koste gaat van gastvrijheid.”

Het volledige rapport over de toekomstbestendigheid van de horeca is te downloaden via https://inzicht.horecavanmorgen.nl/2025.
Recent van Klearly  
Nederlandse horeca laat twintig procent omzet liggen door gebrek aan loyaliteitsprogramma’s

Nederlandse horeca nog niet toekomstbestending: meerderheid blijft achter in analoge processen

Klearly brengt carnavalsservice naar topsnelheid met moeiteloze statiegeldfunctionaliteit

Verstreken tijd: 99 dagen
PR contact  

Logo Marcommit
Klearly contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Productowner.nl
Logo ZAMKO
Logo Innvolve
Logo ClickPatrol
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo DNA Services B.V.
Logo PQR
Logo Web Wings
Logo Spryng
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo Red Hat
Logo HCC
Logo Xebia
Logo Unit4
Logo reichelt elektronik
Logo Conclusion
Logo Schneider Electric
Logo Proofpoint
Logo PQR
Logo KnowBe4
Logo Web Wings
Logo Schneider Electric
Logo Learned
Logo Red Hat
Logo Veeam Software
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103946 persberichten
7050 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17598 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
www.whizpr.nlINFLUX PRProgressCommunications.eu