www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
INFLUX PRProgressCommunications.euINFLUX PR

Volg ook via:
Datum: (156 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: AxiCom

Data Privacy Dag: druk op cybersecurity van organisaties blijft hoog

Het is vandaag Internationale Data Privacy Dag. Volgens Matt Cooke, Director Cybersecurity Strategy EMEA bij Proofpoint, herinnert deze dag ons aan de druk die organisaties voelen rondom AI en cybersecurity. “Aan de ene kant zorgen generatieve AI en agentische AI voor een productiviteitswinst, maar er is ook een keerzijde”, zegt Matt Cooke. “Zo ontstaan er nieuwe manieren waarop gevoelige data kunnen lekken. Zeker nu AI-tools en zelfstandige agents steeds meer worden toegepast in het dagelijkse werk. Zodra vertrouwelijke informatie met een AI-systeem wordt gedeeld, kan het uitdagend zijn om te begrijpen waar al die data naartoe gaan of hoe ze worden hergebruikt. En precies dat is waar cybersecurityleiders zich zorgen om maken.”

Dataverlies gebeurt niet vanzelf. Matt Cooke vervolgt: “Mensen, de gebruikers van data, vormen de grootste oorzaak van dataverlies. En nu AI-agents integreren in het dagelijkse gebruik op het werk, vormt ook dit een dreiging. CISO’s bevestigen dit risico: 53% van de Nederlandse organisaties had het afgelopen jaar te maken met een aanzienlijk verlies van gevoelige gegevens, zoals het grote lek bij het Bevolkingsonderzoek Nederland.”

De agentische werkplek wordt steeds meer een realiteit. “De urgentie voor het volgen van een mensgericht securitybeleid is groter dan ooit. Hierbij is het van belang dat securityteams consistente beveiligingsmaatregelen toepassen op e-mail, cloud, endpoints, web- en AI-tools. Ook het begeleiden van gebruikers via tijdige bescherming en voldoende voorlichting draagt hieraan bij. Op die manier benutten organisaties de voordele van AI zonder dat zij de dataprivacy in gevaar brengen.”  
Recent van Proofpoint  
TA4922: de vermoedelijke Chinese criminele organisatie breidt zich wereldwijd uit

Proofpoint en IBM X-Force ondersteunen verstoring van Operation Endgame

Proofpoint sluit zich aan bij OpenAI Daybreak Cyber Partner Program om verantwoorde, door AI aangestuurde cyberverdediging te bevorderen

Verstreken tijd: 156 dagen
PR contact  

Logo AxiCom
Proofpoint contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo EPAM Systems
Logo osapiens
Logo Youforce
Logo Veeam Software
Logo Wuunder
Logo SureSync
Logo Proofpoint
Logo Techleap.nl
Logo NetApp
Logo Keepit
Logo Workday
Logo We talk SEO B.V.
Logo Buckaroo B.V.
Logo ENGIE
Logo Exact
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103868 persberichten
7044 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17548 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
www.whizpr.nlwww.deepr.nlProgressCommunications.eu