www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
ProgressCommunications.euProgressCommunications.euProgressCommunications.eu

Volg ook via:
Datum: (288 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Marcommit

Strict verwelkomt Marly Suur als HR Business Partner

VianenStrict, expert in digitale transformatie, heeft Marly Suur (41) verwelkomd als HR Business Partner. Als onderdeel van het managementteam gaat Suur in deze rol op tactisch en operationeel niveau richting geven aan het HR-beleid en de HR-visie van Strict. Op korte termijn ligt haar focus op de verdere groei van collega’s en op strategisch niveau bouwen aan een toekomstbestendig personeelsbeleid.

Voeten in de klei
Suurs loopbaan begon bij m–wise, waar ze vanuit account- en communicatiemanagement in het HR-vak terechtkwam. HR bleek een vakgebied waarin haar horeca- en rechtenstudie goed van pas kwam. In de jaren die volgden, werkte ze in diverse HR-managementrollen, waaronder bij Matchcare als HR-manager en meest recentelijk bij Kneipp waar ze als HR Officer Benelux werkte. De combinatie van strategisch beleid vormgeven en tegelijkertijd met de voeten in de klei blijven staan, vormt een constante in Suurs carrière.

“Bij Strict komt alles samen wat ik leuk vind aan HR”, zegt Marly Suur. “Samen met het managementteam én collega’s ontwikkel ik beleid en vertaal dit naar de praktijk. Aangezien collega’s tijdelijk bij onze opdrachtgevers werken, maken zij niet alleen deel uit van de cultuur van Strict, maar zijn zij door hun externe opdrachten ook tijdelijk onderdeel van andere organisaties. Vanuit HR-perspectief is dat ontzettend boeiend. Wat mij drijft is de mogelijkheid om mijn collega’s en de organisatie naar een hoger level te brengen. Doordat Strict een open en betrokken cultuur heeft, voelde ik me vanaf het eerste moment thuis. Aan die cultuur draag ik graag mijn steentje bij, zowel als collega als vanuit mijn HR-rol.”

Lotte de Bruijn, CEO Strict:“Met Marly halen we een ervaren en verbindende HR-partner aan boord. Haar brede achtergrond en mensgerichte aanpak sluiten perfect aan bij hoe wij verder willen groeien: als organisatie waar mensen centraal staan. Marly weet als geen ander hoe belangrijk het is om beleid en praktijk met elkaar te verbinden. Dat is precies de combinatie die haar tot een waardevolle sparringpartner voor het MT en onze collega’s maakt.”
Reacties  
Er zijn nog geen reacties. Log in om te reageren
Recent van Strict  
Strict verwelkomt Marly Suur als HR Business Partner

Eén op de vijf organisaties deelt IT-risico's niet met medewerkers

Strict stelt Mathijs Klepper aan als Head of Consulting

Verstreken tijd: 288 dagen
PR contact  

Logo Marcommit
Strict contact  

088 55 55 800
www.strict.nl

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Sensus Process Management
Logo August Bridge
Logo Intus Workforce Solutions BV
Logo CPP Digital
Logo Incentro
Logo IT Recycling
Logo 9altitudes Nederland BV
Logo Parkvakanties
Logo Macaw
Logo Cooled Solutions
Logo Productowner.nl
Logo ZAMKO
Logo Innvolve
Logo ClickPatrol
Logo NetRom Software
Logo PQR
Logo Msafe
Logo Msafe
Logo Web Wings
Logo Networking4ALL
Logo Spryng
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Victoria ID
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo BusinessCom
Logo DNA Services B.V.
Logo PQR
Logo Red Hat
Logo Xebia
Logo Zscaler
Logo Veeam Software
Logo Trend Micro
Logo PQR
Logo Milgro
Logo Nuki
Logo ilionx
Logo Learned
Logo Geotab
Logo ACES Direct
Logo Unit4
Logo Dynamic People
Logo Conclusion
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
104263 persberichten
7074 bedrijfsprofielen
63 PR-bureauprofielen
17852 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
INFLUX PRProgressCommunications.euwww.deepr.nl