www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.deepr.nl
ProgressCommunications.euINFLUX PRwww.deepr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (24 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Marcommit

Eén op de vijf organisaties deelt IT-risico's niet met medewerkers

Bij 21 procent ontbreekt het aan adequate maatregelen om IT-falen te voorkomen

Vianen – Twintig procent van de organisaties communiceert beperkt over hun paraatheid bij IT-risico’s, omgeen onnodige onrust te veroorzaken. Dit blijkt uit onderzoek van Strict onder meer dan 300 strategisch en tactisch managers die invloed hebben op IT-beslissingen. Slechts zeven procent van de managers geeft aan precies te weten hoe ze moeten handelen bij een noodsituatie. Wel heeft 43 procent van de organisaties een aangewezen persoon of team dat zich specifiek bezighoudt met noodscenario’s en precies weet wat er moet gebeuren.

Gebrek aan IT-herstelplan
Bij één op de vijf organisaties (21%) ontbreekt het aan adequate maatregelen om IT-falen te voorkomen. Het is dan ook niet verrassend dat een kwart van de respondenten (24%) zich zorgen maakt over het ontbreken van een herstelplan bij een ernstige storing.Die zorgen reiken verder dan alleen het herstel zelf. Zovreest een derde van de organisaties dat een grote IT-storing zou leiden tot verlies van klantvertrouwen en reputatieschade.

Veroorzakers black-out
Er zijn diversemogelijke veroorzakers van een black-out, maar met name stroomuitval (36%) zien derespondentenals een belangrijke potentiële oorzaak, gevolgd door menselijke fouten (34%) en onvoldoende beveiliging tegen cyberaanvallen (33%). Ook wijst 26 procent naar verouderde IT-systemen en softwarefouten of bugs die kritieke systemen beïnvloeden als belangrijkste potentiële oorzaak.

Kor Gerritsma, strategie consultant bijStrict: “Als systemen uitvallen, telt elke seconde. Dan is er geen tijd om nog te bedenken wie wat moet doen of hoe je cruciale data terughaalt. Zonder een sterk IT-herstelplan ligt de bedrijfsvoering stil, stokt de dienstverlening, en kan het vertrouwen van klanten in één klap verdwijnen. Een goed herstelplan legt vooraf vast wie waarvoor verantwoordelijk is, hoe systemen en processen snel en veilig worden hersteld, enwordt regelmatig inde praktijk geoefend.Want in een echte crisis is het te laat om nog te oefenen. Dan bepaalt een goede voorbereiding of je overeind blijft of kopje-onder gaat.”

Verstreken tijd: 24 dagen
PR contact  

Logo Marcommit
Strict contact  

088 55 55 800
www.strict.nl

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo De Reisspecialist
Logo Infodatek Group
Logo WeAreFrank!
Logo Keuze.nl BV
Logo Hooray B.V.
Logo Privalgo
Logo iSOC24
Logo Emixa
Logo Companial
Logo CloudNation
Logo Holland Datacenters
Logo Forge
Logo Slimme Dossiers
Logo Aram Group
Logo ROI Online Marketing
Logo TechOutlet
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo PQR
Logo Keuze.nl BV
Logo Twenty Four Webvertising
Logo DNA Services B.V.
Logo TechOutlet
Logo Facilitor
Logo Victoria ID
Logo Vlirdens
Logo Keuze.nl BV
Logo TechOutlet
Logo Frontline Solutions
Logo BusinessCom
Logo HCC
Logo Palo Alto Networks
Logo Kraken
Logo Schneider Electric
Logo Veeam Software
Logo Wuunder
Logo VSL
Logo FRITZ!
Logo Lucid Software
Logo Vultr
Logo Proofpoint
Logo Red Hat
Logo Onguard
Logo Trend Micro
Logo Kraken
TARIEVEN
• Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
102617 persberichten
6957 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
16615 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
INFLUX PRwww.whizpr.nlINFLUX PR