www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
www.whizpr.nlwww.whizpr.nlINFLUX PR

Volg ook via:
Datum: (324 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Marcommit

Equals Money, Railsr en BVNK maken snelle USDC-stablecoinbetalingen mogelijk voor internationale bedrijven

AmsterdamEquals Money en Railsr gaan een samenwerking aan met BVNK, aanbieder van stablecoinbetalingen. Dankzij deze samenwerking kunnen klanten betalingen in USDC, een wereldwijde stablecoin, accepteren zonder zelf met cryptocurrency te werken. BVNK verwerkt betalingen via een wallet en zet deze direct om naar USD, waardoor wereldwijde betalingen binnen 30 seconden worden afgehandeld. Ideaal voor e-commercebedrijven, accountants en internationale ondernemingen die snellere en flexibelere betaalmethoden nodig hebben.

USDC-betalingen: stabiel, snel en simpel
Voor de betalingen in USDC, kunnen bedrijven via het Equals Money-platform eenvoudig een veilige betaallink genereren. Hun klanten scannen een QR-code met hun crypto-wallet, betalen met USDC en het bedrag wordt direct in USD bijgeschreven op het saldo van de klant. Zo worden complexiteit, vertragingen en compliancezorgen die vaak gepaard gaan met digitale valuta weggenomen.

James Simcox, Chief Operations en Product Officer bij Equals Money en Railsr, zegt: "Onze missie is om betalingen eenvoudig te maken, zodat bedrijven wereldwijd geld kunnen ontvangen op de manier die hun klanten kiezen. Zo ook cryptobetalingen, waarbij bedrijven af willen van de complexiteit van het beheren hiervan. Onze samenwerking met BVNK maakt dit mogelijk. Door stablecoins toe te voegen aan ons aanbod, zetten we een verdere stap richting geavanceerde wereldwijde betaalmogelijkheden en geven we onze klanten de flexibiliteit die ze nodig hebben om te groeien."

Chris Harmse, Co-Founder en Chief Business Officer bij BVNK, voegt toe: "Stablecoins veranderen in snel tempo het wereldwijde betaalverkeer. We kijken uit naar onze samenwerking met Equals Money en om stablecoinbetalingen toegankelijk te maken voor bedrijven. Samen zorgen we voor snellere verwerkingstijden, meer betaalopties en toegang tot een wereldwijde klantenkring die digitale valuta gebruikt."

Su Carpenter, directeur van CryptoUK, een Britse brancheorganisatie voor digitale valuta: "Het is mooi om te zien dat Equals Money en Railsr een USDC-oplossing voor zakelijke klanten lanceren. Dit toont dat zij inzetten op flexibele betaalmogelijkheden en innovatie in de zakelijke financiering. Equals Money, Railsr en BVNK zorgen voor verdere ontwikkeling van betalingstechnologie in het Verenigd Koninkrijk."

Deze nieuwe samenwerking onderstreept de ambitie van Equals Money en Railsr om hun internationale betaaldiensten uit te breiden. Het bedrijf ziet een toenemende vraag naar betalingsmogelijkheden met digitale valuta. Meer stablecoindiensten volgen binnenkort. Meer informatie: https://equalsmoney.com/payments/usdc-off-ramp             
Reacties  
Er zijn nog geen reacties. Log in om te reageren
Recent van Equals Money  
Equals Money, Railsr en BVNK maken snelle USDC-stablecoinbetalingen mogelijk voor internationale bedrijven

Verstreken tijd: 324 dagen
PR contact  

Logo Marcommit
Equals Money contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Sensus Process Management
Logo August Bridge
Logo Intus Workforce Solutions BV
Logo CPP Digital
Logo Incentro
Logo IT Recycling
Logo 9altitudes Nederland BV
Logo Parkvakanties
Logo Macaw
Logo Cooled Solutions
Logo Productowner.nl
Logo ZAMKO
Logo Innvolve
Logo ClickPatrol
Logo NetRom Software
Logo Medius
Logo Dynatos
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Onventis B.V.
Logo PQR
Logo Msafe
Logo Msafe
Logo Web Wings
Logo Networking4ALL
Logo Spryng
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Victoria ID
Logo Schneider Electric
Logo Proofpoint
Logo Internet Impact
Logo Youforce
Logo Nutanix
Logo Proofpoint
Logo Fujitsu Nederland
Logo Descartes
Logo Rohde & Schwarz
Logo Internet Impact
Logo Internet Impact
Logo Bidfood
Logo Geotab
Logo Onguard
Logo Internet Impact
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
104314 persberichten
7077 bedrijfsprofielen
63 PR-bureauprofielen
17868 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl